Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Georgia (GEO)

Flag GEO
No.TorneoÚltima actualización
126 მაისი - ბლიც ტურნირი 1 Horas 9 Min.
2საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 2 Horas 48 Min.
3GEO G-12 Ch 2022 9 Horas 7 Min.
4GEO B-12 Ch 2022 9 Horas 8 Min.
5GEO G-8 Ch 2022 17 Horas 27 Min.
6GEO B-8 Ch 2022 17 Horas 39 Min.
715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 1 Días 4 Horas
8IV თანრიგი 2 Días 17 Horas
9Tbilisi Open B11 Ch 2 Días 23 Horas
10Tbilisi Open B13 Ch 2 Días 23 Horas
11Tbilisi Open B9 Ch 3 Días
12Tbilisi Open G9 Ch 3 Días 1 Horas
13Tbilisi Open G13 Ch 3 Días 1 Horas
14Tbilisi Open G11 Ch 3 Días 1 Horas
15V თანრიგი 4 Días
16საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 4 Días
17საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 4 Días
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 4 Días
19საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Días 5 Horas
20საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Días 5 Horas
21საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Días 5 Horas
22V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Días 5 Horas
23III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Días 5 Horas
24IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Días 5 Horas
25Blitz 5 Días 1 Horas
26III თანრიგი 11 Días 3 Horas
27III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Días 4 Horas
28IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Días 4 Horas
29საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 11 Días 5 Horas
30საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 11 Días 5 Horas
31V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Días 5 Horas
32GEO B-16 Ch 2022 11 Días 23 Horas
33GEO G-16 Ch 2022 11 Días 23 Horas
34GEO B-10 Ch 2022 11 Días 23 Horas
35GEO G-10 Ch 2022 12 Días
36Qualifying tournament for 5 rank 13 Días 5 Horas
37Blitz tournament Under 18 year 14 Días
38ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 18 Días 1 Horas
39IV თანრიგი 18 Días 1 Horas
40ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 18 Días 1 Horas
41ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 18 Días 1 Horas
42V თანრიგი 18 Días 2 Horas
43საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 18 Días 4 Horas
44საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 18 Días 5 Horas
45 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Días 5 Horas
46V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Días 5 Horas
47 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Días 5 Horas
48ბლიცი 7 მაისი 19 Días 2 Horas
49Tbilisi U7 Ch Boys 22 Días 2 Horas
50Tbilisi U7 Ch Girls 22 Días 2 Horas
Advertisement