Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TorneoÚltima actualización
1X Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2023 event code 308531-308532-308533 (Inclòs al I Mini-Circuit Territorial de Barcelona) 1 Horas 28 Min.
2Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 12 4 Horas 35 Min.
3Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 10 4 Horas 47 Min.
4Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 8 4 Horas 48 Min.
5Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 16 4 Horas 49 Min.
6I Obert sub-1800 FIDE Peona i Peó 6 Horas 49 Min.
7VII Memorial Jesús Martín 7 Horas 12 Min.
8V Obert Escacs de Canovelles Cap Any 2023 8 Horas 22 Min.
9Festa Gironina dels Escacs 2022 17 Horas 52 Min.
10Actius Volcanics Olot 2022 (309035) 18 Horas 8 Min.
11IRT Sub16 Espluguenc 301495 18 Horas 52 Min.
12Actius Club d'Escacs Cor de Marina - Badalona 1 Días 6 Horas
13Campionat d'Equips per Edats D.T. Lleida - 2022 1 Días 6 Horas
14IRT Sub-2200 Espluguenc 301494 1 Días 9 Horas
15Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup II 1 Días 12 Horas
16Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup I 1 Días 12 Horas
17Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup A 1 Días 13 Horas
18Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup C 1 Días 13 Horas
19Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup B 1 Días 13 Horas
20Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301567) Grup A 1 Días 13 Horas
213r Torneig ECADE (Cicle Inicial) 1 Días 14 Horas
223r Torneig ECADE (Cicle Superior) 1 Días 14 Horas
233r Torneig ECADE (Cicle Mitjà) 1 Días 14 Horas
24 Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 B (301582) Grup B Gran Penya 1 Días 14 Horas
25Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301576) Grup B Barcelonès 1 Días 14 Horas
26Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S12-S14) 1 Días 14 Horas
27Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup B (301631) 1 Días 14 Horas
28Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup A (301615) 1 Días 14 Horas
29Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S08-S10) 1 Días 15 Horas
30XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup B) 1 Días 15 Horas
31XII Memorial Josep Coll - Social Actiu del Catalunya EC 1 Días 15 Horas
32Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 14 1 Días 16 Horas
33II CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2022 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Días 17 Horas
34XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup B (300402-300403-300404) 2 Días 7 Horas
35XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup D 2 Días 7 Horas
36XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup A (300399-300400-300401) 2 Días 7 Horas
37I Obert d'Escac de la Catalunya Central 2 Días 8 Horas
3864e Obert Terrassa Memorial Flores 2022 2 Días 8 Horas
39XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup A) 2 Días 8 Horas
40XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup C 2 Días 9 Horas
41Torneig del KitKat, CERAP Riudoms 2 Días 9 Horas
421r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP GRANS 2 Días 9 Horas
431r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP PETITS 2 Días 9 Horas
44XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Espinets) 2 Días 10 Horas
45Memorial Joan Segura 2022 Grup B (Codi 295633) 2 Días 10 Horas
46Memorial Joan Segura 2022 Grup A (Codi 295619) 2 Días 11 Horas
47Open Ideal Clave 2022 2 Días 12 Horas
48II Torneig d'escacs llampec 2 Días 15 Horas
49VI Torneig infantil de tardor del Poble-sec 2 Días 15 Horas
50Sub-1900 FIDE Espluguenc 2 Días 16 Horas
Advertisement