Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
No.TorneoÚltima actualización
1FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 16 Minutos
244th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 23 Minutos
3CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 2 Horas 24 Min.
436th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 3 Horas 44 Min.
5TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 3 Horas 45 Min.
62-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 18 Horas 42 Min.
72-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 18 Horas 43 Min.
8FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 4 July 2022 18 Horas 44 Min.
9Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 1 Días 5 Horas
10Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 1 Días 13 Horas
11Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 1 Días 18 Horas
12Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 1 Días 18 Horas
13Shahdom Ovanezov, Varna, 07.07.2022, всеки четвъртък 18.30ч.,bul."Slivnica",№46. 1 Días 22 Horas
14III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 1 Días 23 Horas
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 2 Días
16III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 2 Días 12 Horas
17FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 2 Días 13 Horas
18National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 2 Días 18 Horas
19Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 2 Días 22 Horas
20Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 4 Días 16 Horas
21Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 4 Días 19 Horas
22Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 4 Días 19 Horas
23Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 4 Días 19 Horas
24Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 4 Días 19 Horas
25Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 4 Días 19 Horas
26Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 4 Días 19 Horas
27II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 5 Días
28XIX Международен турнир "Сини камъни" 7 Días 14 Horas
29XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 7 Días 14 Horas
30Битката за Троян 25-26.06.2022 8 Días 19 Horas
31Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 8 Días 21 Horas
32II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 9 Días 14 Horas
33International Chess Tournament Albena Cup 10 Días 3 Horas
34IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 10 Días 13 Horas
35IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 10 Días 13 Horas
36International Chess Tournament Albena Cup 10 Días 13 Horas
37Ovanezov 11 Días 15 Horas
38Belogradchik open 9 July 2022 13 Días 20 Horas
39DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 14 Días 16 Horas
40Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 15 Días 22 Horas
41ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 16 Días 20 Horas
42Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 16 Días 22 Horas
43Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 16 Días 22 Horas
44Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 16 Días 23 Horas
45Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 18 Días 16 Horas
46Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 19 Días 23 Horas
47DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Días 1 Horas
48DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Días 1 Horas
49DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 20 Días 1 Horas
50DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 20 Días 4 Horas