Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TorneoÚltima actualización
1Fuad Jafarov memorium-2022 -open 18 Minutos
228 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar 2-3 derece) 25 Minutos
328 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazae 4 ve derecesiz) 26 Minutos
428 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar.Abdulov Orxan) 34 Minutos
53 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 42 Minutos
63 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May- Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.05.2022 saat 15:00 43 Minutos
7Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Horas 32 Min.
8Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Horas 33 Min.
93 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 1 Horas 33 Min.
10Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Horas 34 Min.
1124July-01August İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of Grandmaster Vugar Gashimov “Vugar Gashimov Memorial – 2022” +99450 353 10 10 1 Horas 47 Min.
1228 May müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi 2 Horas 8 Min.
131iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. A-qrup Şirvan ş.UGİŞM 2 Horas 16 Min.
14Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 2 Horas 42 Min.
15Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 2 Horas 59 Min.
16Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 2 Horas 59 Min.
17Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 2 Horas 59 Min.
18 28 may Respublika Gününə həsr olunmuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- nin (Binəqədi f.) 28 - 30 may 2022 ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir- IV - dərəcə uğrunda 3 Horas 13 Min.
1928 may Respublika Gününə həsr olunmnuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- ( Binəqədi f. ) 28 - 30 may 2022 - ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir - III dərəcə uğrunda 3 Horas 13 Min.
20AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (10 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 13:00-DA 18 Horas 24 Min.
21AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (8 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 11:00-DA 18 Horas 24 Min.
221iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. B-qrup Şirvan ş.UGİŞM 19 Horas 18 Min.
2328 may Müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi B qrupu 19 Horas 59 Min.
24Şəhid ARƏSTƏ BAXIŞOVANIN xatirəsinə həsr olunmuş Xaçmaz,Quba,Qusar,Şabran və Siyəzən rayonlarını təmsil edən qızlar və qadınlar arasında ŞAHMAT turniri 20 Horas 31 Min.
253 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 21 Horas 48 Min.
263 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 21 Horas 55 Min.
2728 may Respublika gününə həsr edilmiş təsnifat turniri 21 Horas 57 Min.
2828 May Müsteqilik Gününə Həsr Olunmuş Təbib Kuboku Şahmat Turniri 23 Horas 3 Min.
29HİRŞDK: II dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 1 Días 16 Horas
30HİRŞDK: III dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 1 Días 16 Horas
31HİRŞDK: IV dərəcə(2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Días 16 Horas
32HİRŞDK:sınaq (2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Días 16 Horas
334 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 1 Días 18 Horas
344 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 1 Días 18 Horas
354 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 1 Días 18 Horas
36Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 1 Días 20 Horas
37Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 Días 15 Horas
38Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 3 Días 16 Horas
39Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 Días 16 Horas
40Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 2ci dərəcə 0503531010 3 Días 16 Horas
41Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 3 Días 16 Horas
42PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 3 Días 22 Horas
432014-cü il və daha kiçik yaşlı oğlanlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 3 Días 22 Horas
44PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 4 Días
452014-cü il və daha kiçik yaşlı qızlar arasında Bakı Şəhər birinciliyi 4 Días
46Milli qəhrəman Albert Aqarunov adına Chess Master1 Derece yarışı 23-29 iyun 0505808087 4 Días 3 Horas
47Tempo 20-05-2022 RŞK 4 Días 14 Horas
48Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 8 yaş oğlanlar 4 Días 21 Horas
49Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 10 yaş oğlanlar 4 Días 21 Horas
50Sumqayıt birinciliyi, 16-21.05.2022 - 12 yaş oğlanlar 4 Días 21 Horas
Advertisement