Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TorneoÚltima actualización
1Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ 10 Minutos
24-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 22 Minutos
34-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 22 Minutos
4Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 32 Minutos
5Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 51 Minutos
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 58 Minutos
7T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 1 Horas 35 Min.
8Անկախության օրվան նվիրված մրցաշար 2022թ, Նոր Հաճն խոշորացված համայնք 1 Horas 36 Min.
9T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 1 Horas 46 Min.
1013th Annual K. Asrian Memorial 2 Horas 13 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 2 Horas 54 Min.
1283nd Armenian Ch. SF 6 Horas 16 Min.
133-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 18 Horas 15 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 20 Horas 15 Min.
15ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 22 Horas 52 Min.
161-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 23 Horas 4 Min.
17Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 23 Horas 7 Min.
18ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 23 Horas 24 Min.
19Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 23 Horas 24 Min.
20RR Tournament with IM norm 1 Días 6 Horas
213 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 1 Días 20 Horas
22Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 1 Días 22 Horas
23Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 1 Días 23 Horas
24Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 2 Días 20 Horas
25ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 3 Días
26Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 3 Días 23 Horas
27Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 4 Días 2 Horas
28ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 4 Días 3 Horas
29Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 5 Días
30Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 5 Días 3 Horas
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 5 Días 3 Horas
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 5 Días 20 Horas
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 6 Días 1 Horas
34Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 6 Días 7 Horas
35Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 6 Días 19 Horas
36Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 6 Días 21 Horas
37Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 6 Días 23 Horas
38ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 6 Días 23 Horas
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 6 Días 23 Horas
40Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 7 Días 3 Horas
41Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 7 Días 4 Horas
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 7 Días 21 Horas
43Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 8 Días 3 Horas
44Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 8 Días 18 Horas
45Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 9 Días
46Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 9 Días 3 Horas
47Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 9 Días 23 Horas
48Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 10 Días 3 Horas
49Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 Días 4 Horas
50ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 Días 18 Horas
Advertisement