Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Zimbabwe (ZIM)

Flag ZIM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1LADIES ZONE 4.5 ONLINE 35 Ημέρες 22 Ώρες
2ZONE 4.5 1ST ONLINE INDIVIDUALS OPEN SECTION 35 Ημέρες 22 Ώρες
3Erick Takawira Ladies Invitational 2021 174 Ημέρες 16 Ώρες
42021 ZCF Behind the walls chess tournament 223 Ημέρες 15 Ώρες
5Dr Boom Invitational 230 Ημέρες 21 Ώρες
6Zcf Easter open 2021 233 Ημέρες 16 Ώρες
7Zcf ladies easter 2021 237 Ημέρες 17 Ώρες
8Zcf Easter Open 2021 Development Section (u16) 237 Ημέρες 17 Ώρες
9zcf teams event 2021 season 266 Ημέρες 18 Ώρες
10Zcf Rapid chess open 645 Ημέρες 15 Ώρες
11UNACAR 2019 Categoria Libre 666 Ημέρες 11 Ώρες
12Zim Open Section 2019 704 Ημέρες 17 Ώρες
13Zim open ladies section 2019 704 Ημέρες 19 Ώρες
142019 CANDIDATES 769 Ημέρες 23 Ώρες
152019 NATIONALS 837 Ημέρες 15 Ώρες
162019 LADIES NATIOANALS 837 Ημέρες 15 Ώρες
17UNDER 14 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 843 Ημέρες 21 Ώρες
18UNDER 8 BOYS NATIONAL JUNIOR 2019 846 Ημέρες 21 Ώρες
19UNDER 8 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
20UNDER 10 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
21UNDER 10 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
22UNDER 12 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
23UNDER 12 BOYS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
24UNDER 14 GIRLS 2019 NATIONAL JUNIOR 846 Ημέρες 21 Ώρες
25Shengavit Championship 910 Ημέρες 19 Ώρες
26KCAZ OPEN 2019 916 Ημέρες 17 Ώρες
27Shengavit championship 924 Ημέρες 19 Ώρες
28ZIMBABWE EASTER LADIES SECTION 2019 951 Ημέρες 20 Ώρες
29ZIMBABWE EASTER OPEN SECTION 2019 951 Ημέρες 20 Ώρες
30NATIONAL INDIVUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 20 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
31NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 20 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
32NATIONAL INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIPS - 18 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
33NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 18 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
34NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 17 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
35NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 17 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
36NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 16 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
37NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 16 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
38NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - U15 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
39NATIONAL INDIVIDUAL CHESS CHAMPIONSHIPS - UNDER 15 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
40NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 14 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
41NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 14 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
42NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 13 GIRLS 959 Ημέρες 12 Ώρες
43NATIONAL INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS - UNDER 13 BOYS 959 Ημέρες 12 Ώρες
44kupa u8 section 2019 965 Ημέρες 11 Ώρες
45kupa u18 open 2019 965 Ημέρες 11 Ώρες
46kupa u18ladies 2019 965 Ημέρες 11 Ώρες
47kupa 2019 disabled section 965 Ημέρες 11 Ώρες
48kupa 2019 deaf section 965 Ημέρες 11 Ώρες
49kupa u10 open 2019 965 Ημέρες 11 Ώρες
50kupa u20 ladies 965 Ημέρες 11 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα