Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Turkey (TUR)

Flag TUR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 8 Ώρες 49 λ.
22021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 9 Ώρες 19 λ.
3Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 10 Ώρες 1 λ.
4Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 10 Ώρες 22 λ.
5Konya Erkin Spor 1 11 Ώρες 33 λ.
6Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 12 Ώρες 47 λ.
72021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 13 Ώρες
82021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 13 Ώρες 2 λ.
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 13 Ώρες 16 λ.
102021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 13 Ώρες 29 λ.
112021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 13 Ώρες 31 λ.
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 13 Ώρες 31 λ.
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 17 Ώρες 52 λ.
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 18 Ώρες 3 λ.
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 19 Ώρες 18 λ.
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 19 Ώρες 19 λ.
17BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 1 Ημέρες 7 Ώρες
18ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Ημέρες 9 Ώρες
19TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 1 Ημέρες 9 Ώρες
20ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 9 Ώρες
21TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 1 Ημέρες 10 Ώρες
22YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Ημέρες 10 Ώρες
232021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 1 Ημέρες 10 Ώρες
24ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 1 Ημέρες 11 Ώρες
25ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 11 Ώρες
26ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ KIZ 1 Ημέρες 11 Ώρες
27ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 11 Ώρες
28ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KIZ 1 Ημέρες 11 Ώρες
29ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 11 Ώρες
30ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 11 Ώρες
31ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ KIZ 1 Ημέρες 11 Ώρες
32ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ GENEL 1 Ημέρες 11 Ώρες
33ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ KIZ 1 Ημέρες 11 Ώρες
34ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 1 Ημέρες 11 Ώρες
35YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Ημέρες 12 Ώρες
36SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 1499 - 1100 Arasında Maksimum Ratinge Sahip Sporcular 1 Ημέρες 12 Ώρες
37SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 1500 ve Üzeri Maksimum Ratinge Sahip Sporcular 1 Ημέρες 12 Ώρες
38YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Ημέρες 12 Ώρες
39Türkiye Kadınlar Kayseri İl Birinciliği AÇIK Kategori 1 Ημέρες 12 Ώρες
40SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 2015 - 2014 Doğumlu Sporcular 1 Ημέρες 12 Ώρες
41SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ve ALTI KATEGORİSİ 2013 - 2012 Doğumlu Sporcular 1 Ημέρες 12 Ώρες
42SEYHAN BELEDİYESİ 05 OCAK KURTULUŞ KUPASI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 1099 ve Altında Maksimum Ratinge Sahip Sporcular İle Herhangi Bir 1 Ημέρες 12 Ώρες
4324. BURSA YAŞ GRUPLARI SATRANÇ TURNUVASI 7-8 YAŞ 1 Ημέρες 12 Ώρες
44AKSARAY OKUL SPORLARI ERKEKLER SATRANÇ TURNUVASI 1 Ημέρες 13 Ώρες
45MANİSA KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ 1 Ημέρες 13 Ώρες
46TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Ημέρες 13 Ώρες
47TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 18 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 1 Ημέρες 14 Ώρες
48TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 07 YAŞ KATEGORİSİ 1 Ημέρες 14 Ώρες
49DİYARBAKIR YILDIRIM SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1 Ημέρες 14 Ώρες
50TOKAT KENT KONSEYİ VE TOKAT BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KATEGORİSİ 1 Ημέρες 14 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα