Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Trinidad & Tobago (TTO)

Flag TTO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Paladins Ken Philips Anual Tournament IRT Hybrid 27 Ημέρες 10 Ώρες
2National Junior Open 2021 259 Ημέρες 7 Ώρες
3National Junior Female 2021 260 Ημέρες 4 Ώρες
4National Youth Under 16 Open 2021 287 Ημέρες 7 Ώρες
5National Youth Under 18 Open 2021 287 Ημέρες 7 Ώρες
6Return to the Board Open 287 Ημέρες 8 Ώρες
7National Youth Under 14 Open 2021 287 Ημέρες 8 Ώρες
8National Youth Under 12 Open 2021 287 Ημέρες 9 Ώρες
9National Youth Under 10 Open 2021 288 Ημέρες 9 Ώρες
10National Youth Under 14 Female 2021 288 Ημέρες 9 Ώρες
11National Youth Under 8 Open 2021 293 Ημέρες 7 Ώρες
12Paladins Invitational Top 10 374 Ημέρες
13Parvati Girls In House 2020 635 Ημέρες 6 Ώρες
14School's Team Chess-a-Ton Semifinals March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 638 Ημέρες 7 Ώρες
15School's Team Chess-a-Ton March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 638 Ημέρες 7 Ώρες
16UTT Open Rapid Tournament 2020 645 Ημέρες 4 Ώρες
17UTT Rapid Youth Tournament 2020 645 Ημέρες 4 Ώρες
18National Junior U20 Female 2020 658 Ημέρες 23 Ώρες
19National Junior U20 Open 2020 658 Ημέρες 23 Ώρες
20National Championship Qualifier #1 2020 671 Ημέρες 22 Ώρες
21NALIS One Day - Jan 2020 - Division 1 679 Ημέρες 2 Ώρες
22NALIS One Day - Jan 2020 - Division 2 679 Ημέρες 2 Ώρες
23NALIS One Day - Jan 2020 - Division 3 679 Ημέρες 2 Ώρες
24Trinidad & Tobago National Swiss Championship 2019 685 Ημέρες 23 Ώρες
25National Youth Under 16 Open 2020 699 Ημέρες 10 Ώρες
26National Youth Under 14 Open 2020 699 Ημέρες 10 Ώρες
27National Youth Under 12 Open 2020 699 Ημέρες 10 Ώρες
28National Youth Under 8 Female 2020 699 Ημέρες 11 Ώρες
29National Youth Under 8 Open 2020 699 Ημέρες 11 Ώρες
30National Youth Under 12 Female 2020 699 Ημέρες 11 Ώρες
31National Youth Under 16 Female 2020 700 Ημέρες 6 Ώρες
32National Youth Under 10 Open 2020 700 Ημέρες 8 Ώρες
33National Youth Under 10 Female 2020 700 Ημέρες 8 Ώρες
34National Youth Under 18 Open 2020 700 Ημέρες 8 Ώρες
35National Youth Under 14 Female 2020 700 Ημέρες 9 Ώρες
36FCB/Paladins 14th Secondary Schools 712 Ημέρες 22 Ώρες
37Central American and Caribbean Under 20 Blitz 2019 716 Ημέρες 10 Ώρες
38Central American and Caribbean Under 20 Absolute 2019 716 Ημέρες 10 Ώρες
39National Senior Chess Championships 2019 - Open 50 and 65 741 Ημέρες 21 Ώρες
40Lynette Rampersad Foundation - Schools Junior Chess Tournament November 2019 - Primary Schools 743 Ημέρες 8 Ώρες
41Lynette Rampersad Foundation - Schools Junior Chess Tournament November 2019 - Secondary Schools 743 Ημέρες 8 Ώρες
42F.W. de VERTEUIL MEMORIAL RAPID 2019 744 Ημέρες 20 Ώρες
4327th F.W. de Verteuil Memorial Open 2019 747 Ημέρες 19 Ώρες
44NATIONAL BLITZ 2019 748 Ημέρες 1 Ώρες
45The Southern Chess Club 2019 Championship 791 Ημέρες
46Trinidad and Tobago National Finals 2019 - Absolute 805 Ημέρες 23 Ώρες
47Trinidad and Tobago National Finals 2019 - Women 806 Ημέρες 7 Ώρες
48Kenneth Phillip Paladins Open 852 Ημέρες 7 Ώρες
49Kenneth Phillip Paladins Blitz 2019 852 Ημέρες 20 Ώρες
50National Championship Qualifier #4 2019 868 Ημέρες 4 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα