Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Trinidad & Tobago (TTO)

Flag TTO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Genesis Super Swiss 2022 - Group B Southern Chess Club 1 Ημέρες
2Genesis Super Swiss 2022 - Group A Southern Chess Club 3 Ημέρες 12 Ώρες
3Trinidad and Tobago Olympiad Team Selection 2022 - Open 13 Ημέρες 14 Ώρες
4Trinidad and Tobago Olympiad Team Selection 2022 - Female 23 Ημέρες 16 Ώρες
5National Juniors Open 2022 43 Ημέρες 14 Ώρες
6National Juniors Female 2022 43 Ημέρες 21 Ώρες
7National Youth Under 16 Female 2022 51 Ημέρες 14 Ώρες
8National Youth Under 16 Open 2022 51 Ημέρες 14 Ώρες
9National Youth Under 14 Open 2022 51 Ημέρες 14 Ώρες
10National Youth Under 14 Female 2022 - Playoff Match Between Aradhana and Cayleigh 51 Ημέρες 14 Ώρες
11National Youth Under 18 Open 2022 51 Ημέρες 14 Ώρες
12National Youth Under 18 Female 2022 51 Ημέρες 14 Ώρες
13National Youth Under 14 Female 2022 51 Ημέρες 16 Ώρες
14National Youth Under 12 Female 2022 51 Ημέρες 16 Ώρες
15National Youth Under 12 Open 2022 51 Ημέρες 16 Ώρες
16National Youth Under 8 Female 2022 51 Ημέρες 21 Ώρες
17National Youth Under 8 Open 2022 51 Ημέρες 21 Ώρες
18National Youth Under 10 Open 2022 51 Ημέρες 21 Ώρες
19National Youth Under 10 Female 2022 51 Ημέρες 22 Ώρες
20Paladins Ken Philips Anual Tournament IRT Hybrid 201 Ημέρες
21National Junior Open 2021 432 Ημέρες 21 Ώρες
22National Junior Female 2021 433 Ημέρες 18 Ώρες
23National Youth Under 16 Open 2021 460 Ημέρες 21 Ώρες
24National Youth Under 18 Open 2021 460 Ημέρες 22 Ώρες
25Return to the Board Open 460 Ημέρες 22 Ώρες
26National Youth Under 14 Open 2021 460 Ημέρες 23 Ώρες
27National Youth Under 12 Open 2021 460 Ημέρες 23 Ώρες
28National Youth Under 10 Open 2021 462 Ημέρες
29National Youth Under 14 Female 2021 462 Ημέρες
30National Youth Under 8 Open 2021 466 Ημέρες 22 Ώρες
31Paladins Invitational Top 10 547 Ημέρες 14 Ώρες
32Parvati Girls In House 2020 808 Ημέρες 20 Ώρες
33School's Team Chess-a-Ton Semifinals March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 811 Ημέρες 22 Ώρες
34School's Team Chess-a-Ton March 2020 The Lynette Rampersad Foundation 811 Ημέρες 22 Ώρες
35UTT Open Rapid Tournament 2020 818 Ημέρες 19 Ώρες
36UTT Rapid Youth Tournament 2020 818 Ημέρες 19 Ώρες
37National Junior U20 Female 2020 832 Ημέρες 14 Ώρες
38National Junior U20 Open 2020 832 Ημέρες 14 Ώρες
39National Championship Qualifier #1 2020 845 Ημέρες 13 Ώρες
40NALIS One Day - Jan 2020 - Division 1 852 Ημέρες 17 Ώρες
41NALIS One Day - Jan 2020 - Division 2 852 Ημέρες 17 Ώρες
42NALIS One Day - Jan 2020 - Division 3 852 Ημέρες 17 Ώρες
43Trinidad & Tobago National Swiss Championship 2019 859 Ημέρες 14 Ώρες
44National Youth Under 16 Open 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
45National Youth Under 14 Open 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
46National Youth Under 12 Open 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
47National Youth Under 8 Female 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
48National Youth Under 8 Open 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
49National Youth Under 12 Female 2020 873 Ημέρες 1 Ώρες
50National Youth Under 16 Female 2020 873 Ημέρες 20 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα