Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Suriname (SUR)

Flag SUR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Nationale Kampioenschappen finale ronde 2022 5 Ώρες 14 λ.
2Kwalificatie NK 2020 812 Ημέρες
32019 Open Rapid Tournament Novice - Barrage 839 Ημέρες 9 Ώρες
42019 Open 20 Plus Kampioenschappen - Barrage 840 Ημέρες 1 Ώρες
52019 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 - Barrage 840 Ημέρες 1 Ώρες
62019 Open Blitz Toernooi Challenger 851 Ημέρες 17 Ώρες
72019 Open Blitz Toernooi Novice 851 Ημέρες 17 Ώρες
82019 Open Blitz Toernooi Novice 851 Ημέρες 17 Ώρες
92019 Open Blitz Toernooi Master 851 Ημέρες 17 Ώρες
102019 Open Rapid Toernooi Master 851 Ημέρες 18 Ώρες
112019 Open Rapid Toernooi Challenger 851 Ημέρες 18 Ώρες
122019 Open Rapid Toernooi Novice 851 Ημέρες 18 Ώρες
13Open 20 Plus Schaakkampioenschappen 2019 922 Ημέρες 2 Ώρες
142019 Interclub Kampioenschappen - Eerste Klasse 922 Ημέρες 3 Ώρες
152019 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 924 Ημέρες 2 Ώρες
162019 Interclub Schaakkampioenschap Top Klasse 957 Ημέρες 6 Ώρες
172019 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 - Barrage 1009 Ημέρες 12 Ώρες
182019 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 1010 Ημέρες 12 Ώρες
192019 Nationale Jeugdkampioenschappen U14 1010 Ημέρες 12 Ώρες
202019 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 1010 Ημέρες 13 Ώρες
212019 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 1010 Ημέρες 13 Ώρες
222019 Nationale Schaakkampioenschappen U10 1017 Ημέρες 22 Ώρες
232019 Nationale Jeugdkampioenschappen U8 1017 Ημέρες 22 Ώρες
242019 Nationale Dames Schaakkampioenschappen 1022 Ημέρες 7 Ώρες
252019 Interclub Schaakkampioenschappen Aspiranten Klasse 1074 Ημέρες 23 Ώρες
262019 Scholen Schaakkampioenschappen GLO 1084 Ημέρες 6 Ώρες
272019 Scholen Schaakkampioenschappen VOS 1084 Ημέρες 6 Ώρες
282019 Scholen Schaakkampioenschappen VOJ 1084 Ημέρες 6 Ώρες
29Kwalificatie Dames Schaakkampioenschappen 2019 1097 Ημέρες 2 Ώρες
30National Schaakkampioenschappen 2019 1113 Ημέρες
31stap 0 FFM Paastoernooi 2019 1133 Ημέρες
32FFM Paastoernooi 2019 1133 Ημέρες 1 Ώρες
331 FFM Paastoernooi 2019 1133 Ημέρες 1 Ώρες
34stap 2 FFM Paaastioernooi 1133 Ημέρες 1 Ώρες
352 plus FFM Paastoernooi 2019 1133 Ημέρες 1 Ώρες
36Nationale Kampioenschappen kwalificatie 2019 1153 Ημέρες 16 Ώρες
372018 Interclub Kampioenschappen - Top Klasse 1182 Ημέρες 13 Ώρες
382018 Interclub Kampioenschappen - Eerste Klasse 1182 Ημέρες 13 Ώρες
39Blitz schaakkampioenschappen 2018 topklasse 1182 Ημέρες 23 Ώρες
40Blitz schaakkampioenschappen 2018 sub-topklasse 1182 Ημέρες 23 Ώρες
41Nationale Rapid Schaakkampioenschappen 2018 Topklasse 1183 Ημέρες
42Nationale Rapid Schaakkampioenschappen 2018 Sub-topklasse 1183 Ημέρες
432018 Nationale Open 20+ Kampioenschappen 1363 Ημέρες 9 Ώρες
442018 Nationale Jeugdkampioenschappen U20 1363 Ημέρες 9 Ώρες
452018 Nationale Jeugdkampioenschappen U18 1364 Ημέρες 13 Ώρες
462018 Nationale Jeugdkampioenschappen U10 Meisjes 1364 Ημέρες 13 Ώρες
47Nationale Jeugdkampioenschappen U16 - Barrage 1377 Ημέρες 3 Ώρες
48Nationale Jeugdkampioenschappen U12 - Barrage 1377 Ημέρες 3 Ώρες
492018 Nationale Jeugdkampioenschappen U12 1377 Ημέρες 4 Ώρες
502018 Nationale Jeugdkampioenschappen U16 1377 Ημέρες 4 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα