Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Sudan (SUD)

Flag SUD
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Abdel Qader Othman Open Rapid 39 Ημέρες 15 Ώρες
2Abdel Qader Othman Open Blitz 44 Ημέρες 3 Ώρες
3Abdul Qader Othman Ladies Championship 44 Ημέρες 3 Ώρες
4Abdul Qader Othman Junior Championship 44 Ημέρες 3 Ώρες
5National Women Championship Finals 76 Ημέρες 21 Ώρες
6Sudan Cup Finals 76 Ημέρες 22 Ώρες
7Khartoum Qualifications for National Championship 2021 95 Ημέρες 18 Ώρες
8Khartoum Qualifications for National Championship 2021 96 Ημέρες 17 Ώρες
9Women Championship Qualification 97 Ημέρες 19 Ώρες
10Elitihaad Clube 117 Ημέρες 2 Ώρες
11ELC Ramadan Elobied 2021 206 Ημέρες 15 Ώρες
12National Championship 27 224 Ημέρες 6 Ώρες
13Dr. Kamal Yosif Tournament 345 Ημέρες 4 Ώρες
14Alliance francaise d Elobied 375 Ημέρες 19 Ώρες
15El Sallam tournamet 416 Ημέρες 23 Ώρες
16Khartoum Qualified Championship 621 Ημέρες 1 Ώρες
17North kordofan championship 2020 625 Ημέρες 19 Ώρες
18Sennar Qualifications 627 Ημέρες 17 Ώρες
19South Kordofan Championship 627 Ημέρες 22 Ώρες
20Al jazeera Blitz Championship 634 Ημέρες 18 Ώρες
21Aljazeera Qualified Championship 634 Ημέρες 23 Ώρες
22Alfudol Championship 650 Ημέρες
23National Teams Championship 674 Ημέρες 14 Ώρες
24National Women Championship 674 Ημέρες 15 Ώρες
25AL Estiglal Championship 686 Ημέρες 4 Ώρες
26Khartoum Clubs Championship 705 Ημέρες 21 Ώρες
27South kordofan club championship 713 Ημέρες 6 Ώρες
28تصفيات ولاية البحر الاحمر للجمهورية 2019 719 Ημέρες 2 Ώρες
29تنشيطية الحاج يوسف 725 Ημέρες 13 Ώρες
30North kordoran clubs champinship 742 Ημέρες 19 Ώρες
31wonder land Championship 823 Ημέρες 13 Ώρες
32Alwafa 840 Ημέρες 21 Ώρες
33بطولة إعتصام القيادة 960 Ημέρες 14 Ώρες
34Khartoum Qualifications 979 Ημέρες 1 Ώρες
35Sudan Final Championship Blitz 979 Ημέρες 2 Ώρες
36National Championship Rapid 979 Ημέρες 2 Ώρες
37Sudan Final Championship 979 Ημέρες 3 Ώρες
38بطولة ولاية سنار التأهيلية للشطرنج 1000 Ημέρες 2 Ώρες
39Kassal Qualifications 1000 Ημέρες 21 Ώρες
40بطولة البحر الاحمر للشطرنج 1003 Ημέρες 21 Ώρες
41South Kordofan Championship 1005 Ημέρες 22 Ώρες
42Sudan Cup Championship 2019 1007 Ημέρες 22 Ώρες
43North Kordofan Championship 1008 Ημέρες 18 Ώρες
44Hajyousif Team Championship 1009 Ημέρες 4 Ώρες
45Aljazeera Championship 1016 Ημέρες 2 Ώρες
46ALMOLID(2) 1059 Ημέρες 16 Ώρες
47KHARTOUM INTERNATIONAL3 1098 Ημέρες 1 Ώρες
48ALGraef Tournament 1118 Ημέρες 20 Ώρες
49SUDAN NATIONAL U20 1141 Ημέρες 18 Ώρες
50SUDAN NATIONAL U12 1141 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα