Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Serbia (SRB)

Flag SRB
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Liga Branicevskog okruga 2022 6 Ώρες 3 λ.
2SK Gliga - 41. Vikend turnir - Srednjoskolci (2004. - 2007.) NOVO!!! 8 Ώρες 7 λ.
3SK Gliga - 41. Vikend turnir - Stariji decaci (2008. - 2011.) 8 Ώρες 7 λ.
4SK Gliga - 41. Vikend turnir - Starije devojcice (2008. - 2012.) 8 Ώρες 7 λ.
5SK Gliga - 41. Vikend turnir - Mladji decaci (2012. - 2014.) 8 Ώρες 7 λ.
6SK Gliga - 41. Vikend turnir - Mladje devojcice (2013. i mladje) 8 Ώρες 7 λ.
7SK Gliga - 41. Vikend turnir - Najmladji decaci (2015. i mladji) 8 Ώρες 7 λ.
8Kraljevo RAPID TURNIR Decembar 2022. (11.12.2022.g. u 11h) Prijave i informacije na mob. 064/ 662 59 41 Tašić Vladimir 8 Ώρες 48 λ.
9BEOGRAD - 53-22 "ZVEZDIN REJTING BLIC" - subota 03.12.22. u 17 h 8 Ώρες 52 λ.
10Sahovski festival buducih sampiona 2022 - Grupa do 9 godina 10 Ώρες 7 λ.
11Sahovski festival buducih sampiona 2022 - Grupa do 11 godina 10 Ώρες 7 λ.
12Sahovski festival buducih sampiona 2022 - Grupa do 13 godina 10 Ώρες 7 λ.
13Sahovski festival buducih sampiona 2022 - Grupa do 17 godina 10 Ώρες 8 λ.
14Novogodisnji rapid amatera SK Stari grad 10 Ώρες 28 λ.
15Kadetsko-Omladinski Rapid turnir Aljehin 11.12.2022. 5-8. razred 10 Ώρες 51 λ.
16Kadetsko-Omladinski Rapid turnir Aljehin 11.12.2022. 2-4. razred 10 Ώρες 52 λ.
17Uljma Open 2022 10 Ώρες 57 λ.
18BEOGRAD - 54-22 ZVEZDIN REJTING RAPID - nedelja 04.12.22. u 11 h 12 Ώρες 58 λ.
19Thanksgiving Hybrid Redmond - Pirot 2022 14 Ώρες 18 λ.
20RAPID U KULI 11.12.2022. 14 Ώρες 35 λ.
21Kategorni turnir IV kategornika za osvajanje III kategorije 3-4.12.2022. Vidikovac od 11h 15 Ώρες 54 λ.
22Kategorni turnir vankategornika za osvajanje IV kategorije 3-4.12.2022. od 11h Vidikovac 15 Ώρες 54 λ.
23"PRVA DAMA' - ARADAC 2022. 16 Ώρες 43 λ.
24LIGA RASINSKOG I RASKOG OKRUGA 2022, Vrnjacka Banja 27.11.2022 u10 .00 19 Ώρες 42 λ.
25Zemunski Open - subota 3.12.2022. od 11 h 20 Ώρες 6 λ.
26Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-10 GRUPA: DEVOJČICE DO 10 GODINA (2013 i 2014) 20 Ώρες 15 λ.
27Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u brzopoteznom šahu 2022/2023 G-18 GRUPA: DEVOJČICE DO 18 GODINA (2005-2008) 20 Ώρες 24 λ.
28Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u brzopoteznom šahu 2022/2023 B-18 GRUPA: DEČACI DO 18 GODINA (2005-2008) 20 Ώρες 24 λ.
29Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u brzopoteznom šahu 2022/2023 B-14 GRUPA: DEČACI DO 14 GODINA (2009 i mlađi) 20 Ώρες 25 λ.
30Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-18 GRUPA: DEVOJČICE DO 18 GODINA (2006 i 2005) 20 Ώρες 25 λ.
31Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-16 GRUPA: DEVOJČICE DO 16 GODINA (2007 i 2008) 20 Ώρες 25 λ.
32Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-14 GRUPA: DEVOJČICE DO 14 GODINA (2009 i 2010) 20 Ώρες 26 λ.
33Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-12 GRUPA: DEVOJČICE DO 12 GODINA (2011 i 2012) 20 Ώρες 26 λ.
34Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 G-08 GRUPA: DEVOJČICE DO 8 GODINA (2015 i mlađe) 20 Ώρες 26 λ.
35Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-18 GRUPA: DEČACI DO 18 GODINA (2006 i 2005) 20 Ώρες 26 λ.
36Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-16 GRUPA: DEČACI DO 16 GODINA (2007 i 2008) 20 Ώρες 26 λ.
37Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-14 GRUPA: DEČACI DO 14 GODINA (2009 i 2010) 20 Ώρες 27 λ.
38Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-12 GRUPA: DEČACI DO 12 GODINA (2011 i 2012) 20 Ώρες 27 λ.
39Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-10 GRUPA: DEČACI DO 10 GODINA (2013 i 2014) 20 Ώρες 27 λ.
40Pojedinačno kadetsko prvenstvo Beograda u ubrzanom šahu 2022/2023 B-08 GRUPA: DEČACI DO 8 GODINA (2015 i mlađi) 20 Ώρες 27 λ.
41RUDAR I - GM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
42RUDAR II - GM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
43RUDAR III - GM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
44RUDAR VI - IM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
45RUDAR VII – IM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
46RUDAR VIII – IM ROUND ROBIN 1 Ημέρες 8 Ώρες
47LIGA ŠSNO 2022, Niš 27.11.2022 10:00 Šahovski klub Niš 1 Ημέρες 9 Ώρες
48Kadetsko-Omladinski Rapid turnir Aljehin 11.12.2022. srednjoskolci 1 Ημέρες 9 Ώρες
4910. Otvoreno prvenstvo Cukarice u ubrzanom sahu Devojcice do 8 godina (2014. i mladje) - 27.11.2022. 1 Ημέρες 10 Ώρες
50MEMORIJAL BAĆKO DOBRO POLJE 2022 - ekipno 1 Ημέρες 12 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα