Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: South Africa (RSA)

Flag RSA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1 Pretoria Chess Club Championships: Group B1 6 Λεπτά
2 Pretoria Chess Club Championships: Group A 15 Λεπτά
3 Pretoria Chess Club Championships: Group B3 31 Λεπτά
4 Pretoria Chess Club Championships: Group B2 47 Λεπτά
5Bojanala Fields Rapid; Blitz & Blindfold Championships FIDE rated 51 Λεπτά
62022 NNM Schools U/15 GIRLS 2 Ώρες 30 λ.
7SBDCU PRIMARY SCHOOLS A LEAGUE 12 Ώρες 14 λ.
8Durbanville 27 Mei 2022 12 Ώρες 22 λ.
9OR Tambo District Games 2022 U15 12 Ώρες 40 λ.
10EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U18 20 14 Ώρες 4 λ.
11Ekurhuleni Trial 2 28052022 U14 (2009-2010) 14 Ώρες 13 λ.
12Ekurhuleni Chess Trial 2 28052022 u12 14 Ώρες 39 λ.
132022 Centurion Club Championships All 14 Ώρες 41 λ.
14Ekurhuleni Trials 2 28052022 u8 u10 (>2013 14 Ώρες 44 λ.
15Western Cape Schools U13 Boys 2022 17 Ώρες 57 λ.
16Western Cape Schools U13 Girls 2022 17 Ώρες 58 λ.
17Western Cape Schools U11 Boys 2022 17 Ώρες 58 λ.
18Western Cape Schools U11 Girls 2022 17 Ώρες 58 λ.
19Western Cape Schools U9 Girls 2022 17 Ώρες 58 λ.
20Western Cape Schools U9 Boys 2022 17 Ώρες 58 λ.
21Western Cape Schools U7 Boys 2022 17 Ώρες 59 λ.
22Western Cape Schools U7 Girls 2022 17 Ώρες 59 λ.
23OR Tambo District Games 2022 U13 21 Ώρες 54 λ.
24Randburg Autumn Swiss 2022 1 Ημέρες 5 Ώρες
25EKURHULENI CHESS TRIALS 2 28052022 U16 (2007-2008) 1 Ημέρες 14 Ώρες
26Gauteng Schools Disability Chess Festival HSchools 1 Ημέρες 15 Ώρες
27Gauteng Schools Disabiltity Chess Festival - Primary School 1 Ημέρες 15 Ώρες
282022 NNM Schools U/18 BOYS 1 Ημέρες 15 Ώρες
292022 NNM Schools U/18 GIRLS 1 Ημέρες 16 Ώρες
30 2022 NNM Schools U/15 BOYS 1 Ημέρες 16 Ώρες
31Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Girls 1 Ημέρες 17 Ώρες
32Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 Girls 1 Ημέρες 18 Ώρες
33Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 1 Ημέρες 18 Ώρες
34Mbombela Sub-districts Winter Games U/13 1 Ημέρες 18 Ώρες
35Mbombela Sub-districts Winter Games U/15 Open 1 Ημέρες 18 Ώρες
36Cape Town Chess Club - 137th Anniversary Open 2 Ημέρες 12 Ώρες
37Mbombela Sub-districts Winter Games U/18 Girls 2 Ημέρες 13 Ώρες
38RMS TEAMS TOURNAMENT U9 2 Ημέρες 13 Ώρες
39RMS TEAMS TOURNAMENT U/11 2 Ημέρες 13 Ώρες
40RMS TEAMS TOURNAMENT U/13 2 Ημέρες 13 Ώρες
41TSAC038 - Thursday RATED 19:00 2 Ημέρες 22 Ώρες
42TSAL038 - Thursday RATED 17:15 2 Ημέρες 23 Ώρες
43SA Open 2022 Blitz 2 Ημέρες 23 Ώρες
44SA Open 2022 Championship 3 Ημέρες
45SA Open 2022 B Section 3 Ημέρες
46SA Open 2022 U20 Section 3 Ημέρες
47SA Open 2022 U16 Section 3 Ημέρες
48SA Open 2022 U12 Section 3 Ημέρες
49Steinitz Open 2022 B Section 3 Ημέρες 14 Ώρες
50Steinitz Open 2022 A Section 3 Ημέρες 14 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα