Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Romania (ROU)

Flag ROU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1MEMORIALUL REVOLUTIEI DIN DECEMBRIE 1989 OPEN 4 Ώρες 47 λ.
2Campionatul National de Sah Dezlegari Open - 2021 10 Ώρες 32 λ.
3Campionatul National de Sah Rapid Feminin - 2021 10 Ώρες 34 λ.
4Campionatul National de Sah Dezlegari Feminin - 2021 10 Ώρες 35 λ.
5Weekend Sahist Bucurestean 43 11 Ώρες 39 λ.
6Turneul de șah ,,Tinerii Lei No.3’’ Baia Mare – 10-12.12.2021 12 Ώρες 23 λ.
7Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul C - U08 - 19 decembrie 2021 13 Ώρες 47 λ.
8CUPA MOS CRACIUN BUZAU, OPEN, 19.12.2021 17 Ώρες 46 λ.
9Campionatul National de Sah Rapid Open - 2021 19 Ώρες 50 λ.
10Campionatul National de Sah Blitz Open - 2021 19 Ώρες 52 λ.
11Campionatul National de Sah Blitz Feminin - 2021 1 Ημέρες 9 Ώρες
12Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul B - U10 - 19 decembrie 2021 1 Ημέρες 10 Ώρες
13Gala Grand Prix ChessCraft Arena - Turneul A - U14 - 19 decembrie 2021 1 Ημέρες 10 Ώρες
14CUPA MOS NICOLAE Resita ed.2021 3 Ημέρες 2 Ώρες
15Weekend Sahist Bucurestean 42 (3-5 decembrie 2021) Sah Clasic Elo<2200 3 Ημέρες 7 Ώρες
16Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 2 3 Ημέρες 7 Ώρες
17Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul A - U14 3 Ημέρες 8 Ώρες
18Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul B - U10 3 Ημέρες 8 Ώρες
19Grand Prix ChessCraft Arena - Etapa a XII a - 5 decembrie 2021 Turneul C - U08 3 Ημέρες 8 Ώρες
20"Iarna Sahista Ploiesteana" - editia Ia - 18-19 decembrie 2021, Ploiesti 3 Ημέρες 8 Ώρες
21Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 5 3 Ημέρες 9 Ώρες
22Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 1 3 Ημέρες 9 Ώρες
23Cupa Revelionului editia a 5-a sah rapid URZICENI 2021 3 Ημέρες 10 Ώρες
24Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 7 3 Ημέρες 10 Ώρες
25Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 4 3 Ημέρες 10 Ώρες
26Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 6 3 Ημέρες 10 Ώρες
27Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 10 3 Ημέρες 11 Ώρες
28Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 9 3 Ημέρες 11 Ώρες
29Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 8 3 Ημέρες 11 Ώρες
30Festivalul de Toamna Arad 2021 - Grupa 3 3 Ημέρες 11 Ώρες
31Cupa Palas Iasi - Rapid 3 Ημέρες 15 Ώρες
32Campionatul Municipiului Caransebes ed 2021 4 Ημέρες 2 Ώρες
33Cupa Palas Iasi - Blitz 4 Ημέρες 5 Ώρες
34Blitzul de la ora cinci ed.22 4 Ημέρες 6 Ώρες
35Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 3 4 Ημέρες 7 Ώρες
36Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 2 4 Ημέρες 8 Ώρες
37Campionatul National pe echipe DIVIZIA B 2021 Seria 1 4 Ημέρες 8 Ώρες
38Cupa Mos Nicolae 2021 Husi proiect ACCEPT - POCU 4 Ημέρες 10 Ώρες
39Sah in Scoala 2-3-4 Rompetrol 4 Ημέρες 14 Ώρες
40Sah in Scoala 0-1 Rompetrol 4 Ημέρες 14 Ώρες
41Cupa Palas Amatori U08 4 Ημέρες 14 Ώρες
42Cupa Palas Amatori >08ani 4 Ημέρες 14 Ώρες
43Sah in Scoala 5-6-7-8 Rompetrol 4 Ημέρες 14 Ώρες
44OPEN BLITZ Cupa Logic 64 Brasov 5 Ημέρες 1 Ώρες
45Cupa Logic 64 Brasov RAPID 4 decembrie TOATE GRUPELE 5 Ημέρες 1 Ώρες
46Antrenament LTCB 5 Ημέρες 6 Ώρες
47Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori 5 Ημέρες 10 Ώρες
48Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa A, Sighetu Marmatiei 7 Ημέρες 12 Ώρες
49Cupa "1 Decembrie", sah rapid, grupa B, Sighetu Marmatiei 7 Ημέρες 12 Ώρες
50Cupa "1 Decembrie", sah rapid, jucatori nelegitimati, Sighetu Marmatiei 7 Ημέρες 12 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα