Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Portugal (POR)

Flag POR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneio Nacional de Honra 2021/2022 15 Λεπτά
2Torneio Nacional de Mestres 2021/2022 16 Λεπτά
323º Open de Xadrez da Freguesia de Benfica 1 Ώρες
4Torneio 2 AXPortugal Clássicas Sub2200 (30/11 a 28/12) COMPLETO 8 Ώρες 30 λ.
5Torneio 1 AXPortugal Clássicas Sub2200 (29/11 a 27/12) COMPLETO 8 Ώρες 35 λ.
6Torneios de Xadrez Sport Operário Marinhense - Open (01/12 -15h00/18h30) 8 Ώρες 36 λ.
7Torneios de Xadrez Sport Operário Marinhense - Iniciados (01/12 -15h00/18h30) 8 Ώρες 36 λ.
8Torneio Centro Ciência Viva Estremoz (04/12 - 14h30/18h00) 8 Ώρες 38 λ.
917º Torneio Matinal Galerias Alto da Barra - Oeiras (08/12 - 10h/13h) - Open 8 Ώρες 38 λ.
1017º Torneio Matinal Galerias Alto da Barra - Oeiras (08/12 - 10h/13h) - Sub12 8 Ώρες 38 λ.
11Torneio Interno 2021/2022 - Clube Peões da Caparica 11 Ώρες 26 λ.
12CD Absoluto individual AXDB 2021/22 11 Ώρες 46 λ.
1334º Torneio de Natal CCD Oriental de São Martinho 12 Ώρες 44 λ.
14Interno SX-AAC 2021 14 Ώρες 51 λ.
152º torneio 3º F escola Vila Cha 15 Ώρες 35 λ.
16Taça da AXL 2021/22 1 Ημέρες 9 Ώρες
17Campeonato Regional Individual Absoluto de 2021 - Fase Final 1 Ημέρες 10 Ώρες
18Torneio de Natal da Velhinha 2021 1 Ημέρες 11 Ώρες
192º Open Internacional Manuel Martinho Lopes 1 Ημέρες 11 Ώρες
20Torneio Interno Academia do Lumiar Outubro de 2021 1 Ημέρες 11 Ώρες
211º Torneio de Xadrez SeiLá 1 Ημέρες 15 Ώρες
22VIII Torneio Jovem do Centro Norton de Matos - Grupo B 1 Ημέρες 15 Ώρες
23VIII Torneio Jovem do Centro Norton de Matos - Grupo A 1 Ημέρες 15 Ώρες
24Torneio Casa-Museu Medeiros e Almeida (27/11-14h30/18h00) COMPLETO 1 Ημέρες 16 Ώρες
25CD Jovens Semi-Rápidas por Equipas Sub08-Sub12 AXSetúbal 2021/2022 1 Ημέρες 16 Ώρες
26CD Jovens Semi-Rápidas por Equipas Sub14-Sub20 AXSetúbal 2021/2022 1 Ημέρες 16 Ώρες
27CD Jovens Rápidas Individual SUB08 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Suiço a 8 sessões. 1 Ημέρες 17 Ώρες
28CD Jovens Rápidas Individual SUB10 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Suiço a 8 sessões. 1 Ημέρες 17 Ώρες
29CD Jovens Rápidas Individual SUB12 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Todos contra todos a 2 voltas 1 Ημέρες 17 Ώρες
30CD Jovens Rápidas Individual SUB14 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Todos contra todos a 1 volta 1 Ημέρες 17 Ώρες
31CD Jovens Rápidas Individual SUB16 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Todos contra todos a 2 volta 1 Ημέρες 17 Ώρες
32CD Jovens Rápidas Individual SUB18 AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Todos contra todos a 2 voltas 1 Ημέρες 17 Ώρες
33CD Veteranos Rápidas Individual V50+ AXSetúbal 2021/2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
34CD Veteranos Rápidas Individual V65+ AXSetúbal 2021/2022 SISTEMA: Todos contra todos a 2 volta 1 Ημέρες 17 Ώρες
35Taça AXP 2021/2022 1 Ημέρες 19 Ώρες
36Taça AXM 1 Ημέρες 21 Ώρες
37Taça da AXL 2021/22 1 Ημέρες 21 Ώρες
381º TORNEIO INTERNACIONAL DE XADREZ FRANCISCO AGRA 27 de novembro - Círculo de Arte e Recreio - Guimarães 2 Ημέρες 14 Ώρες
39Encontro - Clube de Xadrez de Portimão / Centro Desportivo CTT 2 Ημέρες 15 Ώρες
40I Torneio Clube Amador de Mirandela 2 Ημέρες 21 Ώρες
41Circuito de Outono do Galitos - Torneio III (26 nov) 3 Ημέρες 11 Ώρες
421.º Etapa 1.º Campeonato Felgueiras Xadrez 3 Ημέρες 11 Ώρες
43Open da Maia sub-12, Natal 2021 - 18 Dezembro 3 Ημέρες 11 Ώρες
44Open da Maia, Natal 2021 - 18 Dezembro 3 Ημέρες 11 Ώρες
451º torneio 4ºG escola Vila Chã 3 Ημέρες 15 Ώρες
461º torneio 4º A escola Barreiro 6 3 Ημέρες 16 Ώρες
471º torneio 4º A escola Barreiro 5 3 Ημέρες 20 Ώρες
481 torneio 2º F escola Vila Cha 4 Ημέρες 11 Ώρες
49CD Absoluto & Feminino Clássicas - AXSetubal 2020/2021 4 Ημέρες 14 Ώρες
50Torneio de Inverno ESMCargleiro 4 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα