Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Peru (PER)

Flag PER
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 08 Absoluto 18 Λεπτά
2CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 10 Absoluto 18 Λεπτά
3CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 12 Absoluto 18 Λεπτά
4CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 14 Absoluto 18 Λεπτά
5CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 16 Absoluto 19 Λεπτά
6CAMPEONATO REGIONAL CENTRO SUR 2023 - PUQUIO 2023 Categoría Sub 18 Absoluto 19 Λεπτά
7Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U10 Absoluto 2023 1 Ώρες 46 λ.
8Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U06 Absoluto 2023 2 Ώρες 14 λ.
9Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U14 Absoluto 2023 2 Ώρες 14 λ.
10Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U14 Femenino 2023 2 Ώρες 15 λ.
11Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U18 Absoluto 2023 2 Ώρες 15 λ.
12Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U10 Femenino 2023 2 Ώρες 15 λ.
13MACRO REGIONAL SUR - SEDE AREQUIPA (PAUL CUTIPA) RELACION DE PRE INSCRITOS / RESERVAS DE CUPOS AL 987860817 2 Ώρες 50 λ.
14CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO NORTE HUARAL 2023 3 Ώρες 53 λ.
15V TORNEO IRT RAPIDAS SATIPO - SELVA CENTRAL - WhatsApp: 939 056131 3 Ώρες 53 λ.
16Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U16 Absoluto 2023 8 Ώρες 20 λ.
17Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U12 Absoluto 2023 8 Ώρες 48 λ.
18Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U16 Femenino 2023 8 Ώρες 54 λ.
19Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U08 Absoluto 2023 8 Ώρες 55 λ.
20Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U12 Femenino 2023 8 Ώρες 56 λ.
21II Torneo Interno Alarcon Chess 2023 - Nivel Iniciación 0610 10 Ώρες 35 λ.
22Campeonato Regional Juvenil Norte 2023 Categoria Sub 18 Absoluto 10 Ώρες 45 λ.
23TORNEO 3ER GRUPO LA JOYA 12 Ώρες 42 λ.
24Campeonato Regional Metropolitano Juvenil U12 Absoluto 2023 13 Ώρες 53 λ.
25I TORNEO CLASICO CLUB DE AJEDREZ HUÁNUCO 14 Ώρες 42 λ.
26VII Open IRT Blitz “COLEGIO SANTÍSIMA TRINIDAD “ / 18.03 1 Ημέρες 1 Ώρες
27V Clásico IRT “COLEGIO SANTISIMA TRINIDAD” U-2400 / 18.03 - 19.03 1 Ημέρες 1 Ώρες
28Campeonato Regional de Ajedrez Blitz Categoria Sub 18 1 Ημέρες 1 Ώρες
29III Torneo Open Rapidas Alarcón Chess 2023 1 Ημέρες 2 Ώρες
30II BLITZ AJEDREZ DE SILICIO 2023 / 26 de febrero 1 Ημέρες 4 Ώρες
31Campeonato Regional Metropolitano U16 Absoluto Blitz 2023 1 Ημέρες 4 Ώρες
32Campeonato Regional Metropolitano U12 Absoluto Blitz 2023 1 Ημέρες 6 Ώρες
33II TORNEO CLÁSICO AJEDREZ DE SILICIO 2023 / 03 al 05 de marzo 1 Ημέρες 7 Ώρες
34Campeonato Regional Metropolitano U08 Absoluto Blitz 2023 1 Ημέρες 8 Ώρες
35II TORNEO IRT CLASICO "CASA DEL AJEDREZ" 1 Ημέρες 14 Ώρες
36TORNEO DE AJEDREZ RÁPIDAS – SUB 1800 Informes al 924189404 1 Ημέρες 15 Ώρες
37Campeonato Regional Juvenil Centro 2023 SUB 18 – ABSOLUTO 1 Ημέρες 23 Ώρες
38CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO 2023 SUB 16 – ABSOLUTO 2 Ημέρες
39Campeonato Regional Juvenil Norte 2023 Categoria Sub 12 Femenino 2 Ημέρες 1 Ώρες
40II IRT CLASICO SUB 1800 LIMA vacantes llenas. 2 Ημέρες 1 Ώρες
41CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO 2023 SUB 14 - DAMAS 2 Ημέρες 1 Ώρες
42CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO 2023 SUB 14 – ABSOLUTO 2 Ημέρες 1 Ώρες
43Campeonato Regional Juvenil Centro 2023 SUB 12 - DAMAS 2 Ημέρες 2 Ώρες
44Campeonato Regional Juvenil Centro 2023 SUB 12 – ABSOLUTO 2 Ημέρες 2 Ώρες
45Campeonato Regional Juvenil Centro 2023 SUB 10 - DAMAS 2 Ημέρες 2 Ώρες
46CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO 2023 SUB 10 – ABSOLUTO 2 Ημέρες 3 Ώρες
47CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL CENTRO 2023 SUB 08 - DAMAS 2 Ημέρες 3 Ώρες
48XI IRT RAPIDAS ADASUR 2 Ημέρες 3 Ώρες
49CAMPEONATO MACRO REGIONAL SUR HÍBRIDO - SEDE 1 AREQUIPA LISTA DE PARTICIPANTES CONFIRMADOS (ÚLTIMO CUPOS DISPONIBLES 960518763) 2 Ημέρες 3 Ώρες
50Campeonato Regional Juvenil Centro 2023 SUB 08 – ABSOLUTO 2 Ημέρες 4 Ώρες