Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1TORNEO INTERNO SPORTIVO ITEÑO - PIZZERÍA 1950 - ITÁ - PY 1 Ημέρες 5 Ώρες
2Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto 2 Ημέρες 4 Ώρες
3Semifinal Absoluta 2020-2021 15 Ημέρες 2 Ώρες
4Semifinal Femenina 2020-2021 15 Ημέρες 11 Ώρες
5FINAL ABS BLITZ 2021 16 Ημέρες
6FINAL FEM BLITZ 2021 16 Ημέρες 1 Ώρες
7Torneo Club Peon Avanza Blitz 13.11.2021 23 Ημέρες 3 Ώρες
8Encuentro de Confraternidad Club Peon Avanza vs Dionisio Chess 23 Ημέρες 4 Ώρες
9Clasificatorio Blitz 2020-2021 23 Ημέρες 10 Ώρες
10Clasificados a la Semifinal Absoluta 2020-2021 28 Ημέρες 1 Ώρες
11Clasificados a la FINAL ABS BLITZ 2021 28 Ημέρες 1 Ώρες
12Clasificados a la FINAL FEM BLITZ 2021 28 Ημέρες 1 Ώρες
13Clasificadas a la Semifinal Femenina 2020-2021 28 Ημέρες 2 Ώρες
14IRT Clasificatorio 2021_Club Peón Avanza 29 Ημέρες 3 Ώρες
15IRT BLITZ 2021 _Club Peón Avanza 30 Ημέρες 23 Ώρες
16IRT Clasificatorio "Julio Cesar Ingolotti" Cuidad Del Este 2021 33 Ημέρες 7 Ώρες
17Torneo Buena Onda II 40 Ημέρες 1 Ώρες
18IRT Clasificatorio Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 43 Ημέρες 2 Ώρες
19IRT BLITZ Oviedo 2021 Sonia Garcete de Balmoriz 44 Ημέρες 22 Ώρες
20Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 50 Ημέρες 3 Ώρες
21Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 50 Ημέρες 4 Ώρες
22Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 50 Ημέρες 4 Ώρες
23Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 50 Ημέρες 4 Ώρες
24Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 50 Ημέρες 4 Ώρες
25Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 50 Ημέρες 5 Ώρες
26Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 12 BLITZ 51 Ημέρες
27Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 10 BLITZ 51 Ημέρες
28Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 8 BLITZ 51 Ημέρες
29Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 14 BLITZ 51 Ημέρες
30Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 16 BLITZ 51 Ημέρες
31Festival Nacional de la Juventud 2021 Sub 18 BLITZ 51 Ημέρες
32Torneo en conmemoracion por los Seis Meses de "Tujukua" 54 Ημέρες 1 Ώρες
33Torneo Por Duplas 2021 C D P S 64 Ημέρες 4 Ώρες
34IRT Clasificatorio Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 70 Ημέρες 3 Ώρες
35BLITZ - IRT Homenaje Francisco "Paco" Ingolotti 70 Ημέρες 3 Ώρες
36Torneo Peon Avanza 18.09.2021 79 Ημέρες 2 Ώρες
37Torneo Interno C.C 2021_Cat _Juvenil 79 Ημέρες 2 Ώρες
38Torneo Interno C.C 2021_Cat Infanto_Juvenil 79 Ημέρες 2 Ώρες
39Torneo de Ajedrez Interno del Club Deportivo Puerto Sajonia 86 Ημέρες 2 Ώρες
40IRT Clasificatorio Aniversario de la FEPARAJ 2021 Homenaje AI Hernando Fernándo 99 Ημέρες
41Torneo Club Peon Avanza 12.06.2021 177 Ημέρες 2 Ώρες
42I IRT CLASIFICATORIO "EL PORVENIR GUAIRENO" SUB 2200 - VILLARRICA 271 Ημέρες 7 Ώρες
43TORNEO 45+15. APERTURA LIBRE. 8 ONDAS 285 Ημέρες 11 Ώρες
44TORNEO SISTEMA SUIZO.RITMO 60+15. 10 RONDAS 288 Ημέρες 6 Ώρες
45Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" FINAL_Emparejamientos 344 Ημέρες 20 Ώρες
46Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TERCERO_CUARTO_Emparejamientos 344 Ημέρες 20 Ώρες
47Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" SEMIFINAL_Emparejamientos 344 Ημέρες 20 Ώρες
48Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" CUARTOS FINAL_Emparejamientos 344 Ημέρες 20 Ώρες
49Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TORNEO CERRADO GRUPO_D 345 Ημέρες 6 Ώρες
50Festival de Ajedrez "UN SIGLO DEL DEPORTIVO SAJONIA" TORNEO CERRADO GRUPO_C 345 Ημέρες 6 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα