Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Panama (PAN)

Flag PAN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1 I Torneo Sub-1600 Dia de la Madre 2021 3 Λεπτά
2 II Torneo Sub-1600 4 Team Sport 2021 6 Λεπτά
3TORNEO BLITZ HOMENAJE DIA DE LA MADRE 3 Ημέρες 1 Ώρες
4TORNEO INTERCLUBES DE CHIRIQUI 2021 3 Ημέρες 5 Ώρες
5 I Torneo Sub-1600 Dia de la Madre 2021 5 Ημέρες
6COPA TJS 2021 6 Ημέρες
7Campeonato Nacional por Equipos 2021 9 Ημέρες 4 Ώρες
8I Torneo Olimpico Femenino Ciclo 2021-2022 11 Ημέρες 1 Ώρες
9BICENTENARIO INDEPENDENCIA DE PANAMA 1821-2021 TORNEO JUVENTUD 15 Ημέρες 5 Ώρες
10 Torneo Round Robin Fiestas Patrias 2021 16 Ημέρες
11I Torneo Sub-1600 4 Team Sport 2021 16 Ημέρες 1 Ώρες
12BICENTENARIO INDEPENDENCIA DE PANAMA 1821-2021 TORNEO CIUDADANOS 18 Ημέρες 8 Ώρες
13TORNEO INTERNOPROYECTO 64 AVANZADO 21 Ημέρες 6 Ώρες
14TORNEO VALENTIN MERYK 24 Ημέρες 5 Ώρες
15PRIMER TORNEO BLITZ FEDERAL MALL 24 Ημέρες 9 Ώρες
16TORNEO INTERNOPROYECTO 64 INTERMEDIO 24 Ημέρες 11 Ώρες
17TORNEO INTERNO PROYECTO 64 CADETES 24 Ημέρες 11 Ώρες
18PRIMER TORNEO FEDERAL MALL CATEGORIA ABSOLUTA 25 Ημέρες 4 Ώρες
19PRIMER TORNEO FEDERAL MALL CATEGORIA JUVENIL 25 Ημέρες 6 Ώρες
20PRIMER TORNEO FEDERAL MALL CATEGORIA INFANTIL 25 Ημέρες 6 Ώρες
21I Torneo Olímpico Absoluto Ciclo 2021-2022 25 Ημέρες 22 Ώρες
22Primer Torneo Aprende Ajedrez en el Federal Mall Chiriquí 26 Ημέρες 1 Ώρες
23PRIMER TORNEO FEDERAL MALL CATEGORIA JUVENIL 27 Ημέρες 8 Ώρες
24PRIMER TORNEO FEDERAL MALL CATEGORIA ABSOLUTA 27 Ημέρες 8 Ώρες
25 I Torneo Sub-1600 Elite Horse Chess 2021 33 Ημέρες 8 Ώρες
26I Torneo Sub-1600 4 Team Sport 2021 34 Ημέρες 11 Ώρες
27TORNEO BLITZ HALLOWEEN 2021 38 Ημέρες 1 Ώρες
28TORNEO ESTUDIANTE 38 Ημέρες 13 Ώρες
29Primer Torneo de Ajedrez Loor a la Patria 39 Ημέρες 9 Ώρες
30TORNEO BITZ DIA DEL ESTUDIANTE 43 Ημέρες
31III Torneo Interno Sub-1600 Pedro Valdez 2021 44 Ημέρες 13 Ώρες
32Primer Torneo Relampago "4 Team Sport" 51 Ημέρες 8 Ώρες
33II TORNEO SUB1600 PEDRO VALDEZ 51 Ημέρες 22 Ώρες
34Primer Torneo Round Robin 4 Team Sport 52 Ημέρες 22 Ώρες
35Primer Torneo Relampago "4 Team Sport" 52 Ημέρες 23 Ώρες
36Primer Torneo Relampago "4 Team Sport" 57 Ημέρες 4 Ώρες
37HOMENAJE A LA UNIVERSIDAD DE PANAMA 66 Ημέρες 2 Ώρες
38COPA RAPID PEDRO VALDEZ 66 Ημέρες 5 Ώρες
39TORNEO ABSOLUTO CONCURSO DE AJEDREZ MUNICIPIO DE SAN MIGUELITO 74 Ημέρες 7 Ώρες
40TORNEO INFANTIL CONCURSO DE AJEDREZ MUNICIPIO DE SAN MIGUELITO INFANTIL 74 Ημέρες 8 Ώρες
41JUAN RAMON MARTINEZ IN MEMORIAM 2021 79 Ημέρες 22 Ώρες
42I Torneo Interno Sub-1600 Pedro Valdez 2021 80 Ημέρες 5 Ώρες
43Torneo Juan Ramon Martines In Memorian Sección Infantil 80 Ημέρες 7 Ώρες
44Torneo Juan Ramon Martines In Memorian Sección Infanto- Juvenil 80 Ημέρες 8 Ώρες
45HOMENAJE 44 AÑOS TRATADOS TORRIJOS CARTER 85 Ημέρες 6 Ώρες
46Torneo Blitz Homenaje Tratados Torrijos-Carter 87 Ημέρες 7 Ώρες
47II Torneo Elite Horse 2021 95 Ημέρες 7 Ώρες
48TORNEO BLITZ ABIERTO SOCIEDAD ESPANOLA 96 Ημέρες 22 Ώρες
49HOMENAJE A PEDRO PRESTAN 101 Ημέρες 2 Ώρες
50TORNEO BLITZ INFANTIL SUB-10 SOCIEDAD ESPANOLA 108 Ημέρες 9 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα