Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Torneo Hibrido Rapid FIDE NCC - ASODAMAD 2022 (Pre-inscritos) 1 Ημέρες 12 Ώρες
2Torneo Torre Fuerte 2da Edición 1 Ημέρες 13 Ώρες
3Torneo Nacional Selectivo I Etapa 2022 3 Ημέρες 15 Ώρες
4Campeonato de Ajedrez Universitario por Equipos 2022 4 Ημέρες 15 Ώρες
5Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Masculino) 4 Ημέρες 16 Ώρες
6Campeonato de Ajedrez Universitario 2022 (Femenino) 4 Ημέρες 17 Ώρες
7Campeonato de Ajedrez de los Departamentos de Occidente 2022. 11 Ημέρες 20 Ώρες
8Eliminatorias Departamentales escolares 2022 femenino (intermedio) 13 Ημέρες 12 Ώρες
9Eliminatorias Departamentales escolares 2022 Masculino (intermedio) 13 Ημέρες 12 Ώρες
10FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 10 MIXTO 16 Ημέρες 20 Ώρες
11FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U12 MIXTO 16 Ημέρες 20 Ώρες
12FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 14 MIXTO 16 Ημέρες 20 Ώρες
13FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 CATEGORIA SUB 16 16 Ημέρες 20 Ώρες
14FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 U18 MIXTO 16 Ημέρες 20 Ώρες
15FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 SUB 08 MIXTO 16 Ημέρες 20 Ώρες
16XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam Infantil sub 12 17 Ημέρες 16 Ώρες
17XVII Edicion Torneo de Ajedrez Dr Clemente Guido in Memoriam 17 Ημέρες 16 Ώρες
18FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Ημέρες 21 Ώρες
19FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Ημέρες 22 Ώρες
20FESTIVAL DE CATEGORIAS MENORES 2022 18 Ημέρες 22 Ώρες
21Torneo Departamental Bluefields I Etapa 19 Ημέρες 20 Ώρες
22Torneo Municipal Jinotepe, Femenino de Ajedrez Nivel Intermedio 2022 20 Ημέρες 21 Ώρες
23Torneo Municipal Jinotepe, Masculino de Ajedrez Escolar Nivel Intermedio 2022 20 Ημέρες 21 Ώρες
24Torneo Asociacion Departamental de Granada I Etapa 25 Ημέρες 17 Ώρες
25Campeonato Nacional Femenino de Ajedrez 2022 29 Ημέρες 23 Ώρες
26Torneo Nacional Abierto en Honor al Dia del Deportista Nicaraguense 36 Ημέρες 12 Ώρες
27Torneo de Verano Somoto 2022 41 Ημέρες 14 Ώρες
281er Aniversario ALMA Open 54 Ημέρες 13 Ώρες
291er Aniversario ALMA Infantil 54 Ημέρες 13 Ώρες
30Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Masculino) 57 Ημέρες 18 Ώρες
31Eliminatorias Departamentales Boaco-Infantil 2022 (Femenino) 57 Ημέρες 18 Ώρες
32Campeonato Nacional Absoluto de Ajedrez 2022 FINAL 59 Ημέρες 15 Ώρες
331er. Torneo Interno EDA-LSC - Regreso a Clases 2022 (INSCRITOS) 60 Ημέρες 13 Ώρες
341er. Torneo Interno EDA-LSC - Regreso a Clases 2022(PRE-INSCRITOS) 64 Ημέρες 15 Ώρες
35IV Torneo David Bayardo Muniz in Memoriam 2022 66 Ημέρες 16 Ώρες
36Eliminatorias Escolares 2022 masculino ( intermedia) 68 Ημέρες 12 Ώρες
37Elimatorias escolares 2022 femenino (intermedio) 70 Ημέρες 21 Ώρες
38Eliminatorias Escolares- Infantil 2022 masculino 78 Ημέρες 18 Ώρες
393er Torneo presencial del Team Nicaragua 2022 80 Ημέρες 21 Ώρες
40Semifinal del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 87 Ημέρες
41Celebracion 88 Aniversario Inmortalidad Agusto Cesar Sandino Secundaria 93 Ημέρες 11 Ώρες
42XVII Edición de Torneo de Ajedrez "Dr Clemente Guido in Memoriam" 94 Ημέρες 18 Ώρες
43Segunda Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 108 Ημέρες 15 Ώρες
44Primera Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2022 127 Ημέρες 22 Ώρες
45XXI Torneo Internacional Ing Joaquin Hurtado in Memoriam 2021 (Open) 146 Ημέρες 15 Ώρες
46XXI Torneo Internacional Ing Joaquin Hurtado in Memoriam 2021 146 Ημέρες 16 Ώρες
47Campeonato de Ajedrez Rápido por Equipos Infantil ASODAIM - NCC 2021 146 Ημέρες 18 Ώρες
482do Torneo Blitz FIDE Rivas 2021 146 Ημέρες 18 Ώρες
491er Torneo Blitz FIDE NCC Juigalpa 2021 146 Ημέρες 18 Ώρες
50Torneo Abierto de Ajedrez - MF José Luis Fonseca in Memoriam 146 Ημέρες 18 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα