Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U10 12 Λεπτά
2Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U18 14 Λεπτά
3Festival mira - OŠK MLADOST NIKŠIĆ - U14 17 Λεπτά
4IM V-2022 Djenovici, Herceg Novi 18 Ώρες 59 λ.
5FM V -2022 Djenovici, Herceg Novi 20 Ώρες
6European Individual School Chess Cup 2022 1 Ημέρες 9 Ώρες
7GM Norm Tournament 02 - 14-19th June 2022 2 Ημέρες 18 Ώρες
8GM Norm Tournament 01 - 7-12th June 2022 2 Ημέρες 18 Ώρες
9Montenegro Team Cup 2022 5 Ημέρες 1 Ώρες
10Sahom protiv zaborava Mojkovac 2022 6 Ημέρες
11Ekipno prvenstvo osnovnih škola Sjeverne regije( I-VI razred) - 2022. 6 Ημέρες 20 Ώρες
12Ekipno prvenstvo osnovnih škola( I-VI razred),Pljevlja-2022. 6 Ημέρες 20 Ώρες
13Prvenstvo OS,,Ratko Zaric,, - Starija grupa 7 Ημέρες 22 Ώρες
14Prvenstvo OS ''Ratko Zaric,, ( I-razred ) 10 Ημέρες 4 Ώρες
15Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022 V-IX razred 10 Ημέρες 19 Ώρες
16Prvenstvo OŠ "Salko Aljković" Pljevlja 2022. I-IV razred 10 Ημέρες 19 Ώρες
17Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. V-IX razred 11 Ημέρες 19 Ώρες
18Prvenstvo OŠ "Ristan Pavlović" Pljevlja 2022. I-IV razred 11 Ημέρες 19 Ώρες
19Open turnir "Buducnost" 12 Ημέρες 20 Ώρες
20Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. V-IX razred 12 Ημέρες 20 Ώρες
21Prvenstvo OŠ "Boško Buha" Pljevlja u šahu 2022. I-IV razred 12 Ημέρες 20 Ώρες
22EKIPNO PRVENSTVO SREDNJE REGIJE 12 Ημέρες 22 Ώρες
23Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U18 13 Ημέρες 23 Ώρες
24Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U14 13 Ημέρες 23 Ώρες
25Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 - U10 13 Ημέρες 23 Ώρες
26Rapid turnir za djecu - Savnik 2022 15 Ημέρες 18 Ώρες
27Prvenstvo OS ''Braca Labudovic'' 19 Ημέρες 1 Ώρες
283. Trofej "Hejdara Alijeva" 19 Ημέρες 20 Ώρες
2917 liga osnovnih skola Podgorice u sahu 21 Ημέρες
3027. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U14 24 Ημέρες 21 Ώρες
3127. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U18 24 Ημέρες 21 Ώρες
3227. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U16 24 Ημέρες 22 Ώρες
3327. Kadetsko prvenstvo mladih - finale U08 25 Ημέρες 5 Ώρες
3427. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G12 26 Ημέρες 23 Ώρες
3527. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B12 26 Ημέρες 23 Ώρες
3627. Kadetsko prvenstvo mladih - finale G10 26 Ημέρες 23 Ώρες
3727. Kadetsko prvenstvo mladih - finale B10 26 Ημέρες 23 Ώρες
38Prvenstvo OS ,,Olga Golovic'' 32 Ημέρες 3 Ώρες
39Prvenstvo OS,,Olga Golovic,, - mladja grupa 32 Ημέρες 4 Ώρες
40Rapid turnir "Zeta 01-2022" 34 Ημέρες 17 Ώρες
41Open turnir SK "Buducnost" 02-2022 40 Ημέρες 1 Ώρες
4229 Bozicni Memorijal Zoran i Vuko 41 Ημέρες 23 Ώρες
43Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Oleander" 42 Ημέρες
44Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Maslina" 42 Ημέρες
45Matirajmo otpad - Bar 2022 - grupa "Lovor" 42 Ημέρες 1 Ώρες
4627. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U18 47 Ημέρες 23 Ώρες
4727. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U14 47 Ημέρες 23 Ώρες
4827. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G12 47 Ημέρες 23 Ώρες
4927. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija U10 47 Ημέρες 23 Ώρες
5027. Kadetsko prvenstvo mladih - kvalifikacije centralna regija G10 48 Ημέρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα