Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: North Macedonia (MKD)

Flag MKD
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1BALKAN YOUTH TEAM CHAMPIONSHIP 2022 1 Ημέρες 10 Ώρες
2Sah-Seh Open 1 Ημέρες 12 Ώρες
3Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo standarden sah 2022 - U12 3 Ημέρες 11 Ώρες
4Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo standarden sah 2022 - U10 3 Ημέρες 11 Ώρες
5Otvoreno prvenstvo na grad Skopje za mladi vo standarden sah 2022 - U08 3 Ημέρες 11 Ώρες
6Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U18 Финална Група 8 Ημέρες 13 Ώρες
7Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U16 8 Ημέρες 13 Ώρες
8Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U14 Финална Група 8 Ημέρες 13 Ώρες
9Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U12 8 Ημέρες 14 Ώρες
10Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U10 8 Ημέρες 15 Ώρες
11Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U14 Група B 8 Ημέρες 16 Ώρες
12Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U14 Група A 8 Ημέρες 17 Ώρες
13PRILEP - OOU Goce Delchev 2022 - ucenicki turnir vo sah 8 Ημέρες 23 Ώρες
14Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U18 Група B 9 Ημέρες 9 Ώρες
15Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U18 Група A 9 Ημέρες 9 Ώρες
16Екипно првенство на Македонија за млади 2022 U08 9 Ημέρες 14 Ώρες
17Blitz turnir 11 Noemvri - Kumanovo 11 Ημέρες 17 Ώρες
18Vikend turnir za deca 11-Noemvri nad 12 godini 13 Ημέρες 18 Ώρες
1911 Noemvri - Kumanovo do 12 godini 13 Ημέρες 18 Ώρες
20PRILEP 2022-GRAND PRIX 11 15 Ημέρες 16 Ώρες
21 5 Amaterski blitz PRILEP 2022 16 Ημέρες 10 Ώρες
22PRILEP - SOU Gjorche Petrov 2022 - ucenicki turnir vo sah 17 Ημέρες 16 Ώρες
23PRILEP - SOU Mirche Acev 2022 - ucenicki turnir vo sah 18 Ημέρες 10 Ώρες
24 4 Amaterski blitz PRILEP 2022 23 Ημέρες 9 Ώρες
25PRILEP - SOU Orde Chopela 2022 - ucenicki turnir vo sah 26 Ημέρες 13 Ώρες
26Krivogashtani 2022 29 Ημέρες 11 Ώρες
27Skopje Open 2022 31 Ημέρες 7 Ώρες
28PRILEP - SOU Riste Risteski Richko - ucenicki turnir vo sah 38 Ημέρες 16 Ώρες
29XXX Team Championship of N.Macedonia 2022 39 Ημέρες 14 Ώρες
30 Women's Team Championship of N.Macedonia 2022 39 Ημέρες 15 Ώρες
31Prvo sahovsko prvenstvo za veterani na Skopje 48 Ημέρες 16 Ώρες
32PRILEP 2022-GRAND PRIX 10 50 Ημέρες 15 Ώρες
33 3 Amaterski blitz PRILEP 2022 51 Ημέρες 10 Ώρες
34Sah Seh Vavilon Open 64 Ημέρες 11 Ώρες
35PRILEP 2022-GRAND PRIX 9 66 Ημέρες 8 Ώρες
36 2 Amaterski blitz PRILEP 2022 71 Ημέρες 15 Ώρες
37Lake Queen Youth Tournament 2022 - U18 (B1) 78 Ημέρες 10 Ώρες
38PRILEP Amaterski blitz 78 Ημέρες 15 Ώρες
39Lake Queen Youth Tournament 2022 - U14 (B2) 78 Ημέρες 16 Ώρες
40Lake Queen Youth Tournament 2022 - U10 (B3) 79 Ημέρες 12 Ώρες
41TEAM RAPID QUEEN LAKE 2022 80 Ημέρες 11 Ώρες
42***POSTPONED***Lake Queen Candidates Tournament 2022 (A)***POSTPONED*** 87 Ημέρες 12 Ώρες
43Memorijalen turnir "VENCI POPOV" 99 Ημέρες 11 Ώρες
44PRILEP 2022-GRAND PRIX 8 120 Ημέρες 15 Ώρες
45Ekipno prvenstvo na Makedonija 2022 - Vtora Liga FINALNA GRUPA 127 Ημέρες 10 Ώρες
46Ekipno Prvenstvo na Makedonija za Zeni 2022 - Vtora Liga 127 Ημέρες 17 Ώρες
47Ekipno prvenstvo na Makedonija 2022 - Vtora Liga Grupa B 128 Ημέρες 8 Ώρες
48Ekipno prvenstvo na Makedonija 2022 - Vtora Liga Grupa A 128 Ημέρες 8 Ώρες
49IX IBCA World Team Ch. for the Blind and Visually Impaired ; Finals 129 Ημέρες 10 Ώρες
50Virtual Container for the IX IBCA World Team Ch. ; Group stage, Semifinals, and Finals 129 Ημέρες 11 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα