Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Тайгын шанд чөлөөт бүс ХХК-ний нэрэмжит Блицийн тэмцээн 3 Λεπτά
2Өсвөрийн шатарчдын баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 15-18 эр 16 Λεπτά
3"Өсвөрийн шатарчдын Баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 13-14 эм 28 Λεπτά
4Өсвөрийн шатарчдын баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 9-10 эр 36 Λεπτά
5"Өсвөрийн шатарчдын баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн" 15-18 эм 50 Λεπτά
6"Өсвөрийн шатарчдын Баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 13-14 эр 1 Ώρες 8 λ.
7ХӨВСГӨЛ ЦОМ-2022 1 Ώρες 48 λ.
8Өсвөрийн шатарчдын Баруун бүсийн аварга шалгаруурах тэмцээн 11-12 эм 2 Ώρες 5 λ.
9Өсвөрийн шатарчдын Баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 11-12 эр 2 Ώρες 21 λ.
10Өсвөрийн шатарчдын Баруун бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 9-10 эм 2 Ώρες 26 λ.
11Өсвөрийн бүсийн аварга шалгаруулах тэмцээн 11-12 эр 23 Ώρες 29 λ.
12Босоо ноён 1 Ημέρες 1 Ώρες
13ИМ Г.МӨНХГАЛ-ын нэрэмжит "ӨВӨРХАНГАЙ-2022" шатрын тэмцээн - Блиц 5 Ημέρες
14"Chicago Open-2022" U10 5 Ημέρες 12 Ώρες
15"Chicago Open-2022" U14 5 Ημέρες 16 Ώρες
16Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(Б ангилал) 6 Ημέρες 2 Ώρες
17ИМ Г.МӨНХГАЛ-ын нэрэмжит "ӨВӨРХАНГАЙ-2022" шатрын тэмцээн - Б ангилал 6 Ημέρες 3 Ώρες
18ИМ Г.МӨНХГАЛ-ын нэрэмжит "ӨВӨРХАНГАЙ-2022" шатрын тэмцээн - А ангилал 6 Ημέρες 3 Ώρες
19Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(А ангилал) 6 Ημέρες 4 Ώρες
20Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(10 хөвгүүд) 6 Ημέρες 4 Ώρες
21Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(10 охид) 6 Ημέρες 4 Ώρες
22Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(8 охид) 6 Ημέρες 4 Ώρες
23Монгол улсын шатрын спортын дэд мастер С.Тавхайн нэрэмжит "Амжилтын гараа" шатрын тэмцээн(8 хөвгүүд) 6 Ημέρες 4 Ώρες
24МИАТ ТӨХК-ИЙН 66 ЖИЛИЙН ОЙН НЭРЭМЖИТ ШАТРЫН ТЭМЦЭЭН 2022 9 Ημέρες 8 Ώρες
25MICA OPEN IV Standard FIDE rated tournament 11 Ημέρες 1 Ώρες
26Шатрын спортын дэд мастер Б.Анхбаярын нэрэмжит тэмцээн насан хүрэгч ЭМЭГТЭЙ OPEN 11 Ημέρες 5 Ώρες
27Шатрын спортын дэд мастер Б.Анхбаярын нэрэмжит тэмцээн ЭРЭГТЭЙ OPEN 11 Ημέρες 5 Ώρες
28МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 11-12 нас эмэгтэй 13 Ημέρες 3 Ώρες
29МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 09-10 нас эрэгтэй 13 Ημέρες 3 Ώρες
30МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 7-8 нас эрэгтэй 13 Ημέρες 3 Ώρες
31МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 11-12 нас эрэгтэй 13 Ημέρες 3 Ώρες
32МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 7-8 нас эмэгтэй 13 Ημέρες 3 Ώρες
33МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 09-10 нас эмэгтэй 13 Ημέρες 4 Ώρες
34МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 6 нас эмэгтэй 13 Ημέρες 6 Ώρες
35МОНГОЛ УЛСЫН ГАВЬЯАТ ДАСГАЛЖУУЛАГЧ, ОУМ П.ЖИГЖИДСҮРЭНГИЙН НЭРЭМЖИТ ТЭМЦЭЭН 2022 6 нас эрэгтэй 13 Ημέρες 6 Ώρες
36Хөвсгөл аймаг Тосонцэнгэл сумын Намгарын Сүхдалайн нэрэмжит тэмцээн-2022 19 Ημέρες 22 Ώρες
3750-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 13-14 нас 20 Ημέρες 4 Ώρες
3850-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 11-12 нас эм 20 Ημέρες 4 Ώρες
3950-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 11-12 нас эр 20 Ημέρες 5 Ώρες
4050-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 07-08 нас эм 20 Ημέρες 5 Ώρες
4150-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 07-08 нас эр 20 Ημέρες 5 Ώρες
4250-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 09-10 нас эр 20 Ημέρες 5 Ώρες
4350-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 09-10 нас эм 20 Ημέρες 5 Ώρες
4450-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 6 хүртэлх нас эр 20 Ημέρες 5 Ώρες
4550-р сургуулийн 50 жилийн ойд зориулсан анхны захирал Ж.Дагшаахүү агсны нэрэмжит "50*50" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 2022 6 хүртэлх нас эм 20 Ημέρες 5 Ώρες
46ШШГБайгууллагын Ахмадын 2022 оны аварга шалгаруулах тэмцээн Эрэгтэй 21 Ημέρες 4 Ώρες
47ШШГБайгууллага Ахмадын 2022оны АШТэмцээн Эм 21 Ημέρες 5 Ώρες
48ГАЗРЫН ТОСНЫ САЛБАРЫН 80 ЖИЛИЙН ОЙН ТЭМЦЭЭН 24 Ημέρες 3 Ώρες
49Мини шатар 2022 7-8 эр 27 Ημέρες 1 Ώρες
50Мини шатар 2022 9-10 эр 27 Ημέρες 2 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα