Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Mexico (MEX)

Flag MEX
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Vector Blitz 2022 7 Ώρες 20 λ.
2Copa Fortaleza Alamos 2022 / Equipos Infantil 7 Ώρες 31 λ.
3Copa Fortaleza Alamos 2022 / Equipos Juvenil 7 Ώρες 31 λ.
4Torneo Suizo IRT Blitz FIDE. Construajedrez-ULSA. Aficionados. 7 Ώρες 39 λ.
5Torneo Suizo IRT Blitz FIDE. Construajedrez-ULSA. Libre. 7 Ώρες 39 λ.
61er Torneo de Ajedrez del "día de la Marina" 8 Ώρες 1 λ.
7Ajedrez Azteca Con Causa SUB 12 8 Ώρες 13 λ.
8Copa Fortaleza Alamos 2022 / Infantil Menor 8 Ώρες 13 λ.
9Copa Fortaleza Alamos 2022 / Infantil Mayor 8 Ώρες 13 λ.
10Copa Fortaleza Alamos 2022 / Juvenil A 8 Ώρες 14 λ.
11Copa Fortaleza Alamos 2022 / Juvenil B 8 Ώρες 14 λ.
12Copa Fortaleza Alamos 2022 / Juvenil C 8 Ώρες 14 λ.
13Ajedrez Azteca Con Causa SUB 18 8 Ώρες 14 λ.
14Ajedrez Azteca Con Causa ABIERTO 8 Ώρες 16 λ.
15Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 15 8 Ώρες 31 λ.
16Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 17 9 Ώρες 2 λ.
17Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 11 9 Ώρες 4 λ.
18Campeonato Estatal Infantil y Juvenil 2022 Under 13 9 Ώρες 58 λ.
19Selectivo Municipal Monterrey 2022 2012-2013 Fem 10 Ώρες 54 λ.
20Selectivo Municipal Monterrey 2022 2010-2011 Fem 10 Ώρες 54 λ.
21Selectivo Municipal Monterrey 2022 2012-2013 Var 10 Ώρες 55 λ.
22Selectivo Municipal Monterrey 2022 2010-2011 Var 10 Ώρες 56 λ.
23X LIGA CAMARA Y ASOCIADOS CATEGORIA LIBRE 11 Ώρες 36 λ.
24X LIGA CAMARA Y ASOCIADOS CATEGORIA EXPERTOS 12 Ώρες 31 λ.
2550 JUEGOS NACIONALES DEPORTIVOS Y RECREATIVOS DE LOS TRABAJADORES 2022 FASE ESTATAL QUERETARO 13 Ώρες 35 λ.
26Torneo Interno Primaria Hispano 4A 14 Ώρες 8 λ.
27Torneo Interno Primaria Hispano 3B 14 Ώρες 9 λ.
28Torneo Interno Primaria Hispano 2B 14 Ώρες 10 λ.
29Torneo Interno Primaria Hispano 2A 14 Ώρες 11 λ.
30Torneo Interno Primaria Hispano 5A 14 Ώρες 12 λ.
31Torneo Interno Primaria Hispano 4B 14 Ώρες 13 λ.
32Torneo Interno Primaria Hispano 5B 14 Ώρες 14 λ.
33Torneo Interno Primaria Hispano 6A 14 Ώρες 15 λ.
341er. Torneo Internacional por Invitacion "Ciudad de Cordoba" 14 Ώρες 36 λ.
35IRT PEDRO ESCOBEDO INSCRITOS 14 Ώρες 44 λ.
36Batalla por Equipos LBM 16 Ώρες 46 λ.
37VIII TORNEO INTERESCOLAR DE LA RED JUDIA CATEGORIA DAMA 17 Ώρες 9 λ.
38VIII TORNEO INTERESCOLAR DE LA RED JUDIA CATEGORIA TORRE 17 Ώρες 9 λ.
39VIII TORNEO INTERESCOLAR DE LA RED JUDIA CATEGORIA ALFIL 17 Ώρες 10 λ.
40VIII TORNEO INTERESCOLAR DE LA RED JUDIA CATEGORIA CABALLO 17 Ώρες 11 λ.
41Copa Fortaleza Alamos 2022 / Infantil Mini 19 Ώρες 40 λ.
42XXVIII Concurso Estatal de Arte y Cultura 2022. 1 Ημέρες 13 Ώρες
43TORNEO DE AJEDREZ REGION QUERETARO COBAQ FEMENIL 1 Ημέρες 14 Ώρες
44TORNEO DE AJEDREZ REGION QUERETARO COBAQ VARONIL 1 Ημέρες 14 Ώρες
45II Copa ITAM - Fase Final 1 Ημέρες 19 Ώρες
46II Copa ITAM - Grupo A 1 Ημέρες 19 Ώρες
47II Copa ITAM - Grupo B 1 Ημέρες 19 Ώρες
48II Copa ITAM - Grupo C 1 Ημέρες 19 Ώρες
49II Copa ITAM - Grupo D 1 Ημέρες 19 Ώρες
5025 Aniversario Facultad de Psicología y Terapia de la Comunicación Humana UJEd 1 Ημέρες 20 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα