Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Mexico (MEX)

Flag MEX
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
138ª LIGA KASPAROV - CHESSMASTER 59 Λεπτά
2Memorial Leobigildo Dominguez Lopez Sub10 1 Ώρες 56 λ.
3Memorial Leobigildo Dominguez Lopez Sub 8 1 Ώρες 56 λ.
4Memorial Leobigildo Dominguez Lopez Sub12 1 Ώρες 57 λ.
5Memorial Leobigildo Dominguez Lopez Libre 1 Ώρες 57 λ.
6Memorial Leobigildo Dominguez Lopez Principiantes 1 Ώρες 57 λ.
7Campeonato Panamericano de Ajedrez Amateur Mexico 2022 Sub 2300 2 Ώρες 10 λ.
8X Torneo Internacional y Nacional de Ajedrez Revolucion 2022 sub13 2 Ώρες 36 λ.
9Campeonato Panamericano de Ajedrez Amateur Mexico 2022 Sub 1700 2 Ώρες 41 λ.
10X Torneo Internacional y Nacional de Ajedrez Revolucion 2022 Intermedios 2 Ώρες 47 λ.
11X Torneo Internacional y Nacional de Ajedrez Revolucion 2022 Abierta 2 Ώρες 56 λ.
12Torneo Blitz Juventud 2022 3 Ώρες 18 λ.
13febres 3 Ώρες 18 λ.
14Torneo Telesecundaria Individual Femenil 2009-2010 Adolfo López Mateos 3 Ώρες 23 λ.
15Torneo Telesecundaria Individual Varonil 2009-2010 Adolfo López Mateos 3 Ώρες 25 λ.
16Torneo Magistral IRT "Capablanca-UACH". 3 Ώρες 35 λ.
1716° Encuentro Nacional Artístico Cultural y Deportivo (ENACYD) 2022 Torneo por Equipos 4 Ώρες 23 λ.
1816° Encuentro Nacional Artístico Cultural y Deportivo (ENACYD) 2022 Torneo Individual 4 Ώρες 36 λ.
19NaviAjedrez 2022 Categoria Primaria Baja 5 Ώρες 31 λ.
20NaviAjedrez 2022 Categoria Primaria Alta 5 Ώρες 33 λ.
21NaviAjedrez 2022 Categoria Secundaria 5 Ώρες 34 λ.
22NaviAjedrez 2022 Categoria Bachillerato 5 Ώρες 36 λ.
23NaviAjedrez 2022 Categoria Libre 5 Ώρες 49 λ.
24Torneo San Andres Tuxtla Categoria Libre 6 Ώρες 59 λ.
25North American Junior Chess Championship U20 "México 2022" Femenil 8 Ώρες 17 λ.
26North American Junior Chess Championship U20 "México 2022" Absoluto 8 Ώρες 18 λ.
2716° Encuentro Nacional Artístico Cultural y Deportivo (ENACYD) 2022 Torneo por Equipos 12 Ώρες 36 λ.
282° Torneo C.M. Ricardo Romero Aguilar Categoria Amateur 13 Ώρες 4 λ.
293 TORNEO DE AJEDREZ IRT PEDRO ESCOBEDO JUVENIL 13 Ώρες 59 λ.
303 TORNEO DE AJEDREZ IRT PEDRO ESCOBEDO FIDE 13 Ώρες 59 λ.
312° Torneo C.M. Ricardo Romero Aguilar Categoria Abierta 14 Ώρες 4 λ.
32ITT San Andres Tuxtla Grupo A 1 Ημέρες 2 Ώρες
33MN ANTONIO GARCÍA CORDERO IN MEMORIAM 2022 LIBRE 1 Ημέρες 3 Ώρες
342o. Torneo "Ing. Rodolfo N. Bermúdez Bermúdez In Memóriam" Categoria Libre 1 Ημέρες 3 Ώρες
35Sub-2000. Torneo rápido Xalapa 2022. 1 Ημέρες 4 Ώρες
36Sub-18. Torneo rápido Xalapa 2022. 1 Ημέρες 4 Ώρες
37Sub-12. Torneo rápido Xalapa 2022. 1 Ημέρες 4 Ώρες
38Torneo Ajedrez Rapido FIDE 27.11.2022 Cd. Juarez 1 Ημέρες 6 Ώρες
39Torneo U12 San Andres Tuxtla 1 Ημέρες 6 Ώρες
40Torneo U10 San Andres Tuxtla 1 Ημέρες 6 Ώρες
413er Torneo FIDE IRSL 1 Ημέρες 7 Ώρες
42 Relampago Contruajedrez 03 Event code 304687 1 Ημέρες 8 Ώρες
43Circuito Cuauhtemoc Hexagonal Revolucion Mexicana 1 Ημέρες 8 Ώρες
44Torneo U08 San Andres Tuxtla 1 Ημέρες 8 Ώρες
45Relampago Contruajedrez 02 Event CODE 304685 1 Ημέρες 8 Ώρες
46Circuito IRT FENAMAC-LOS PINOS Sub 2400 1 Ημέρες 8 Ώρες
47ETAPA MUNICIPAL DE AJEDREZ RUMBO A LOS NACIONALES CONADE 2023 15-16 años (2008-2007) (Varonil) 1 Ημέρες 8 Ώρες
48Chess Players VIP Clasico 1 Ημέρες 8 Ώρες
49VI Torneo de Juegos Universitarios Estatales de Ajedrez - AGS MIXTO 1 Ημέρες 9 Ώρες
50Marathon de Ajedrez Pahuatlán 2022 Sub 12 1 Ημέρες 9 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα