Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Latvia (LAT)

Flag LAT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", A turnīrs 6 Λεπτά
2XV Šaha lietus 12 Λεπτά
3Atklātais klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 30 Λεπτά
4 Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 28.05.2022. 35 Λεπτά
5Atklātais klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 35 Λεπτά
6 Dobeles atklātais Ceriņu šaha turnīrs 2022 43 Λεπτά
7Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2022", B,C turnīrs 44 Λεπτά
8SELL Student games chess 1 Ώρες 42 λ.
9Atklātais klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RVKĢ) 21.05-22.05.2022 1 Ώρες 50 λ.
10Limbazu saha pulcina turnĂ­rs Bandinieka sapnis 2022. 4 Ώρες 54 λ.
11Victory pub blics-2022 07.06.2022. 5 Ώρες 49 λ.
12Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-14 15 Ώρες 56 λ.
13Liepajas atklatais komandu cempionats 2022 20 Ώρες 37 λ.
14Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-16 1 Ημέρες 3 Ώρες
15Rīgas Šaha federācijas open līdz 1800-III posms 03.-05.06.2022. 1 Ημέρες 3 Ώρες
16Rēzeknes atklātais senioru čempionāts (04.06.2022) 1 Ημέρες 4 Ώρες
17"Rēzekne-2022", 5.posms (28.05.) 1 Ημέρες 4 Ώρες
18Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. B grupa 1 Ημέρες 4 Ώρες
19I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Bughouse 1 Ημέρες 5 Ώρες
20I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid A 1 Ημέρες 5 Ώρες
21I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Rapid B 1 Ημέρες 5 Ώρες
22I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz A 1 Ημέρες 5 Ώρες
23I Chess Festival “Cēsis” 2022 - Blitz B 1 Ημέρες 5 Ώρες
24Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-10 1 Ημέρες 7 Ώρες
25Mārupes Valsts ģimnāzijas vasaras turnīrs 03.06.2022. A grupa 1 Ημέρες 19 Ώρες
26Šaha Ceturtdiena -2022-XIV 19.05.2022. 1 Ημέρες 19 Ώρες
27Rīgas Katoļu ģimnāzijas atklātais turnīrs 27.05.2022. līdz 2.sp.kl. 2 Ημέρες 3 Ώρες
28Tukums District Open Rapid Chess Championship 2022 2 Ημέρες 16 Ώρες
2924 IM A.Vitolin's blitz memorial-2022 3 Ημέρες 3 Ώρες
30Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (10. - 12. klase) 3 Ημέρες 19 Ώρες
31Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-08 4 Ημέρες 5 Ώρες
32Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-08 4 Ημέρες 5 Ώρες
33Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-12 4 Ημέρες 5 Ώρες
34Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/zēni) 4 Ημέρες 18 Ώρες
35Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (1. - 4. klase/meitenes) 4 Ημέρες 18 Ώρες
36Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/zēni) 4 Ημέρες 18 Ώρες
37Latvijas Skolu šaha olimpiādes FINĀLS (5. - 9. klase/meitenes) 4 Ημέρες 18 Ώρες
38Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-14 5 Ημέρες 4 Ώρες
39Saulkrasti rapid chess championship 2022 Latvian master Janis Klavins memorial 5 Ημέρες 5 Ώρες
40Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Zviedru šaha turnīrs 6 Ημέρες 20 Ώρες
41Latvijas Skolu šaha olimpiāde - Dice Chess turnīrs 7 Ημέρες
426th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14.05.2022. 7 Ημέρες 1 Ώρες
43Rēzeknes novada atklātāis Tempoturnīrs "Malta-2022", 5. posms 7 Ημέρες 2 Ώρες
44Latvijas skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģionālais fināls (5. - 9. klase/meit.) 7 Ημέρες 15 Ώρες
45Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls G-18 8 Ημέρες 3 Ώρες
46Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-10 8 Ημέρες 3 Ώρες
47Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-12 8 Ημέρες 3 Ώρες
48Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-16 8 Ημέρες 3 Ώρες
49Latvijas 2022. gada jauniešu čempionāta fināls U-18 8 Ημέρες 3 Ώρες
50Šaha Ceturtdiena -2022-XIII 12.05.2022. 8 Ημέρες 19 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα