Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kosovo (KOS)

Flag KOS
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Turneu Memorial i Shahut HYSEN VRELLA 3 Ημέρες 11 Ώρες
2Kupa Individuale e Kosoves 2023 4 Ημέρες 12 Ώρες
3Turneu IV Memorial i Shahut JONUZ MUSLIU 20 Ημέρες 18 Ώρες
4Turneu i dyte memorial i shahut RIZAH MAQKAVCI 45 Ημέρες 14 Ώρες
5Turneu i XXI-te memorial Hyzri Talla 46 Ημέρες 12 Ώρες
6Kupa ekipore e Kosoves 59 Ημέρες 7 Ώρες
7Kampionati Ekipor i SH. F. M. U. - Prishtinë 63 Ημέρες 9 Ώρες
8Kampionati Ekipor i SH M L - Prishtinë 65 Ημέρες 6 Ώρες
9Kampionati ekipor i shkollave 2022 68 Ημέρες 11 Ώρες
10Kampionati Individual i Kosoves per femra 80 Ημέρες 11 Ώρες
11Kampionati ekipor i Kosoves ne blic shah 81 Ημέρες 7 Ώρες
12Kampionati Individual i Kosoves 2022 81 Ημέρες 17 Ώρες
13Kampionati Individual i Kosoves 2022 - rapid 86 Ημέρες 8 Ώρες
14Kampionati Individual i Kosoves - Blic 88 Ημέρες 10 Ώρες
15Kampionati ekipor i femrave 2022 94 Ημέρες 17 Ώρες
16Turneu memorial MUSTAFE IBRAHIMI 103 Ημέρες 9 Ώρες
17Bajram e Gursel Sulejmani 133 Ημέρες 12 Ώρες
18Blic turneu i se dieles 150 Ημέρες 13 Ώρες
19Kampionati Individual i Kosoves 2022 (U16 - 18) 171 Ημέρες 17 Ώρες
20Kampionati Individual i Kosoves 2022 (U12 - 14) 171 Ημέρες 17 Ώρες
21Kampionati Individual i Kosoves 2022 (U8 - 10) 171 Ημέρες 19 Ώρες
22KORRIKU 98' 199 Ημέρες 4 Ώρες
23Turneu i Shahut 'Diaspora 2022' 199 Ημέρες 14 Ώρες
24TAKIMET MULTIETNIKE 220 Ημέρες 13 Ώρες
25Turneu Nderkombetar PRISHTINA 2022 229 Ημέρες 19 Ώρες
26Liga e dytë e Kosovës 2022 243 Ημέρες 16 Ώρες
27Kampionati individual i qytetit - Ferizaj 255 Ημέρες 14 Ώρες
28Superliga e Kosoves 2022 258 Ημέρες 9 Ώρες
29FSVK - Finalja 268 Ημέρες 17 Ώρες
30Kampionati i qytetit per grupmosha 13-14 321 Ημέρες 7 Ώρες
31Kampionati i qytetit per grupmosha 10-12 321 Ημέρες 7 Ώρες
32Kampionati i qytetit per juniore 11-14 321 Ημέρες 7 Ώρες
3324 Marsi - Epopeja e Dukagjinit 325 Ημέρες 11 Ώρες
34Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (20) 326 Ημέρες 10 Ώρες
35Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (16) 326 Ημέρες 10 Ώρες
36Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Djemt (12) 326 Ημέρες 10 Ώρες
37Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Vajzat (16 - 20) 326 Ημέρες 10 Ώρες
38Turneu i shahut FITORJA A CANAKALES - Vajzat (12) 326 Ημέρες 10 Ώρες
39Kupa Individuale e Kosoves 2022 332 Ημέρες 12 Ώρες
40Tre deshmoret e shkolles 339 Ημέρες 8 Ώρες
41Kupa Individuale e Kosoves - Kualifikimet 348 Ημέρες 8 Ώρες
42PERVJETORI I PAVARESISE 354 Ημέρες 11 Ώρες
43``14 Vjetori i Pavaresise`` 356 Ημέρες 13 Ώρες
44Turneu Tradicional Presheva 2022 360 Ημέρες 14 Ώρες
45Turneu Memorial Hysen Vrella 367 Ημέρες 12 Ώρες
46KUPA EKIPORE E KOSOVES 2021 412 Ημέρες 6 Ώρες
47Turneu Tradicional i Shahut KUPA E HYZRI TALLES - Rapid 423 Ημέρες 9 Ώρες
48Kampionati ekipor i shkollave te Prishtines 425 Ημέρες 8 Ώρες
49Turneu Tradicional i Shahut KUPA E HYZRI TALLES 431 Ημέρες 14 Ώρες
5028 Nentori - Dita e Flamurit 437 Ημέρες 13 Ώρες