Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: South Korea (KOR)

Flag KOR
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1I-Chess Kills Corona 2021 252 Ημέρες 2 Ώρες
22020 Korea National Championship Final 368 Ημέρες 12 Ώρες
3Korea Masters 2020 2nd Korea Masters 384 Ημέρες 6 Ώρες
42020 National Championship Preliminary and Women 678 Ημέρες 5 Ώρες
523rd Korea Club League Div1 740 Ημέρες 3 Ώρες
6ICHESS 11th 860 Ημέρες 6 Ώρες
722nd Korea Club League Div1 907 Ημέρες 12 Ώρες
82019 Brain X Cup Rapid U1600 979 Ημέρες 2 Ώρες
92019 Brain X Cup Rapid Open 979 Ημέρες 2 Ώρες
102019 Korea National Championship 1039 Ημέρες 7 Ώρες
11Div 1 - 21st Korea Club League 1098 Ημέρες 3 Ώρες
12Eastern Asia Juniors Open Championships 2018 1207 Ημέρες 11 Ώρες
13Eastern Asia Junior Girls Championships 2018 1207 Ημέρες 11 Ώρες
142018 BrainX Open Rapid 1337 Ημέρες 6 Ώρες
152018 Playwell U1600 Rapid 1343 Ημέρες 12 Ώρες
162018 Playwell Open Rapid 1343 Ημέρες 12 Ώρες
172018 Korea National 2nd Selection 1364 Ημέρες 12 Ώρες
182018 Korea National 2nd Selection - Ladies 1364 Ημέρες 12 Ώρες
192018 Youth Selection - U16/U14/G14 1391 Ημέρες 10 Ώρες
202018 Korea National Championship - Men 1394 Ημέρες 8 Ώρες
212018 Korea National Championship - Women 1395 Ημέρες 8 Ώρες
222018 Korea National Championship - Preliminary 1426 Ημέρες 4 Ώρες
2319th K Club League - Div 2B 1461 Ημέρες 5 Ώρες
2419th K Club League - Div 2A 1461 Ημέρες 5 Ώρες
2519th K Club League - Div 1 1461 Ημέρες 5 Ώρες
2619th K Club League - Div 3 1476 Ημέρες 18 Ώρες
272017 Korean National Rapid Championship - Men 1567 Ημέρες 7 Ώρες
282017 Korean National Rapid Championship - Ladies 1567 Ημέρες 8 Ώρες
2918th K Club League - Div 2B 1629 Ημέρες 7 Ώρες
3018th K Club League - Div 2A 1629 Ημέρες 7 Ώρες
3118th K Club League - Div 1 1629 Ημέρες 7 Ώρες
32K League Selection 1735 Ημέρες 7 Ώρες
332017 Korea National Championship 1777 Ημέρες 7 Ώρες
342017 Korea National Championship - Ladies 1777 Ημέρες 8 Ώρες
3517th K Club League - Div 3 1832 Ημέρες 8 Ώρες
362016 하반기 (사)대한체스연맹회장배 전국유소년 체스대회 1867 Ημέρες 10 Ώρες
37U9 1905 Ημέρες 8 Ώρες
38East Asian Youth Chess Championship U20 mixed 1935 Ημέρες 5 Ώρες
39East Asian Youth Chess Championship U14 mixed 1935 Ημέρες 5 Ώρες
40East Asian Youth Chess Championship G10 1935 Ημέρες 6 Ώρες
41East Asian Youth Chess Championship U12 mixed 1935 Ημέρες 6 Ώρες
42East Asian Youth Chess Championship U16 1935 Ημέρες 6 Ώρες
43East Asian Youth Chess Championship U10 1935 Ημέρες 7 Ώρες
44East Asian Youth Chess Championship U8 mixed 1935 Ημέρες 7 Ώρες
45East Asian Youth Chess Championship_Blitz U20 mixed 1937 Ημέρες 15 Ώρες
46East Asian Youth Chess Championship_Blitz U14 1937 Ημέρες 15 Ώρες
47East Asian Youth Chess Championship_Blitz U12 1937 Ημέρες 15 Ώρες
48East Asian Youth Chess Championship_Blitz G12 1937 Ημέρες 15 Ώρες
49East Asian Youth Chess Championship_Blitz U16 1938 Ημέρες 3 Ώρες
502016 Korea Junior Championship U12 2000 Ημέρες 8 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα