Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Hungary (HUN)

Flag HUN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Chess in the City 2021 - 23rd AVAS-DVTK Open 17 Λεπτά
2First Saturday GM December 2021. 1 Ώρες 19 λ.
3First Saturday IM December 2021. 1 Ώρες 19 λ.
4First Saturday Nadassy Schev. December 2021. 1 Ώρες 20 λ.
5First Saturday FM December 2021. 1 Ώρες 20 λ.
6Berze Iskolai Bajnokság 3 Ώρες 10 λ.
744. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - B csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - B Group 4 Ώρες 37 λ.
844. Harkányi Tenkes Kupa 2021.12.08-15 - A csoport -44th Tenkes Cup 2021.12.08-15 - A Group 4 Ώρες 38 λ.
9Pest Region Team Ch. Herczeg O Group 2021-2022 5 Ώρες 32 λ.
10Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 1. korcsoport 5 Ώρες 36 λ.
11Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 2. korcsoport 5 Ώρες 36 λ.
12Karácsonyi sakkverseny Pest Megye 3-4. korcsoport 5 Ώρες 40 λ.
13Vasárnap4 Online Versenyek 16 Ώρες 50 λ.
14II. Újbuda Online Sakk Fesztivál 16 Ώρες 53 λ.
15II. Szentmiklósi Rapid Open 17 Ώρες 10 λ.
16Terézvárosi Tehetségkutató 1. korcsoport 1 Ημέρες 4 Ώρες
17Fekete Ferenc Memorial A 1 Ημέρες 5 Ώρες
18Fekete Ferenc Memorial B 1 Ημέρες 5 Ώρες
19Terézvárosi Tehetségkutató 2. korcsoport 1 Ημέρες 9 Ώρες
20Terézvárosi Tehetségkutató 3-4. korcsoport 1 Ημέρες 9 Ώρες
21GyMS Megyei I. o. CSB 2021/2022 Zorkóczy György-csoport - ALAPSZAKASZ 1 Ημέρες 14 Ώρες
22Testnevelési Egyetem - Soproni Egyetem barátságos csapatmérkőzés 2 Ημέρες 5 Ώρες
23Péntek5 - 01 / Rapid Versenysorozat 2 Ημέρες 16 Ώρες
24North-West Regional Team Ch. 2021-22 *** Décsei Sándor Emlékverseny 2 Ημέρες 16 Ώρες
25II.Hegedűs Rafael Emlékverseny 3 Ημέρες 4 Ώρες
26Zalaegerszeg City Ch. 2021 3 Ημέρες 9 Ώρες
27Zalaegerszeg City Ch. 2021 3 Ημέρες 10 Ώρες
28NB2 *** 2021/ 2022 *** Széchenyi-csoport 3 Ημέρες 16 Ώρες
292021. évi női Magyar Bajnokság - IV. Hetényi Géza Emlékverseny 4 Ημέρες 5 Ώρες
302021. évi férfi Magyar Bajnokság - IV. Hetényi Géza Emlékverseny 4 Ημέρες 5 Ώρες
3115th Winter Balaton – Hotel Magistern Open 5 Ημέρες 5 Ώρες
32Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II.osztály 5 Ημέρες 15 Ώρες
3320th Baranya Int. Chess Festival Hotel Castello Siklos 6 Ημέρες 13 Ώρες
34Csongrad-Csanad Region Team Ch. 2021-2022. R 2-3 6 Ημέρες 14 Ώρες
35Team League Pest Region Hoschek László Class 1 Group 2021-2022 7 Ημέρες 4 Ώρες
36Veszprém Megyei Sakk Csapatbajnokság 2021-2022. évekre 7 Ημέρες 4 Ώρες
37Team League Pest Region Toth Gyorgy Super Group 2021-2022 7 Ημέρες 6 Ώρες
38Szabolcs Szatmar Bereg Region Team Ch. 2021-22 R 1-2 7 Ημέρες 6 Ώρες
391st Matrametal Kupa U2200 (Eger) 7 Ημέρες 7 Ώρες
401st Matrametal Kupa U1600 (Eger) 7 Ημέρες 7 Ώρες
41Somogy Kupa 2021/2022. 8 Ημέρες 4 Ώρες
42 268139 Fejer Region 2st Div. 2021-22 R 3 8 Ημέρες 7 Ώρες
43VII.Őszi Agora Kupa A (1800-2050) 8 Ημέρες 7 Ώρες
44VII.Őszi Agora Kupa B (1550-1800) 8 Ημέρες 7 Ώρες
45VII.Őszi Agora Kupa C (1300-1550) 8 Ημέρες 7 Ώρες
46VII.Őszi Agora Kupa D (1050-1300) 8 Ημέρες 7 Ώρες
47VII.Őszi Agora Kupa E (élő nélküli) 8 Ημέρες 7 Ώρες
48TFSE Racka Rapid Open - november 8 Ημέρες 7 Ώρες
49TFSE Racka Rapid U1600 - november 8 Ημέρες 7 Ώρες
50CBC Chess Grand Prix 4 Szeged 8 Ημέρες 8 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα