Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Hungary (HUN)

Flag HUN
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Terézvárosi Tehetségkutató Diák sakkverseny 2022 - kcs1 1 Λεπτά
2Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú I. (2014-) 2 Λεπτά
32.Debreceni Chess2Day B csoport (U1800) 6 Λεπτά
4Rigo Janos Memorial Open 2022 6 Λεπτά
52.Debreceni Chess2Day A csoport (U2200) 8 Λεπτά
6XXIX. Marton Gábor Emlékverseny A csoport 8 Λεπτά
7Terézvárosi Tehetségkutató Diák sakkverseny 2022 - kcs4 9 Λεπτά
8Berente 700 Rapid 14 Λεπτά
9Berente 700 Blitz 14 Λεπτά
10Rigo Janos Memorial IM 2022 15 Λεπτά
11II. Parasakk Magyar Bajnokság 2022. június 1-5. 18 Λεπτά
12II. Karsol sakkverseny A csoport 22 Λεπτά
13Terézvárosi Tehetségkutató Diák sakkverseny 2022 - kcs2 23 Λεπτά
14Terézvárosi Tehetségkutató Diák sakkverseny 2022 - kcs3 33 Λεπτά
15Grand Casino-INFOTEAM E-nett.hu 24 órás schnellverseny 1 Ώρες 15 λ.
16I. Baranyai Szabolcs sakk emlékverseny U14-U16 1 Ώρες 28 λ.
17I. Baranyai Szabolcs sakk emlékverseny U12 1 Ώρες 29 λ.
18I. Baranyai Szabolcs sakk emlékverseny U10 1 Ώρες 30 λ.
1941. Zalakarosi Sakkfesztivál – Bárczay László emlékverseny 1 Ώρες 30 λ.
20I. Baranyai Szabolcs sakk emlékverseny U8-2 1 Ώρες 30 λ.
21I. Baranyai Szabolcs sakk emlékverseny U8-1 1 Ώρες 31 λ.
22Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú VI. (2002-05) 2 Ώρες 56 λ.
23Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány VI. (2002-05) 2 Ώρες 57 λ.
24Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Fiú II. (2012-13) 2 Ώρες 57 λ.
25Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány V. (2006-07) 2 Ώρες 58 λ.
26Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú V. (2006-07) 2 Ώρες 58 λ.
27Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány III. (2010-11) 2 Ώρες 59 λ.
28Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú IV. (2008-09) 2 Ώρες 59 λ.
29VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U2400 (2022. június 10-12.) 3 Ώρες 1 λ.
30Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Fiú III. (2010-11) 3 Ώρες 5 λ.
31Országos Egyéni Diákolimpia Amatőr Lány IV. (2008-09) 3 Ώρες 8 λ.
32Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány I. (2014-) 3 Ώρες 9 λ.
33Országos Egyéni Diákolimpia Nyílt Lány II. (2012-13) 3 Ώρες 10 λ.
34Óvodások 2022. évi Bács- Kiskun megyei sakkbajnoksága 4 Ώρες 23 λ.
35VI. Pátyi Pincenapok Sakk Kupa Fide U1600 (2022. június 10-12.) 6 Ώρες 9 λ.
36Buda GP-3 Club 17 Ώρες 38 λ.
37Buda GP-3 Future 17 Ώρες 40 λ.
38XXII. Benedek Peter sakk emlékverseny 2022 18 Ώρες 55 λ.
3925th Baranya International Chess Festival, 2022.06.30-07.03. -Hotel EUROPA Gunarasfürdő 18 Ώρες 57 λ.
4026th XXVI.Baranya-Sakkverseny-Hotel-Marina-Port-Wellness-Balatonkenese-Fide-Open 2022.09.25-28 19 Ώρες 14 λ.
41I. Tiszavirag Open 20 Ώρες 5 λ.
42XV. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emlékverseny A-csoport (1600-2399) 21 Ώρες 42 λ.
4311th HAGYMATIKUM-DUOCOR Kupa U2250 1 Ημέρες
44XXXII. Zemplen Kupa Open (Group "A") 1 Ημέρες 1 Ώρες
45XXXII. Zemplen Kupa U2000 Elo (Group "B") 1 Ημέρες 1 Ώρες
46XXXII. Zemplen Kupa U1400 Elo (Group "C") 1 Ημέρες 1 Ώρες
47II. Polip Kupa Startlista 1 Ημέρες 5 Ώρες
48Magyar Nyílt Rapid Sakkbajnokság 2022. VII. Csaba Árpád Emlékverseny 1 Ημέρες 5 Ώρες
49Buda GP-3 Master 1 Ημέρες 16 Ώρες
50MKKSZ XXXIV. sakkversenye - Lázár András emlékverseny 1 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα