Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (GEO)

Flag GEO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
126 მაისი - ბლიც ტურნირი 27 Λεπτά
2საქართველოს დამოუკიდებლობის დღისადმი მიძღვნილი ტურნირი ელვისებურ ჭადრაკში 2 Ώρες 6 λ.
3GEO G-12 Ch 2022 8 Ώρες 25 λ.
4GEO B-12 Ch 2022 8 Ώρες 26 λ.
5GEO G-8 Ch 2022 16 Ώρες 45 λ.
6GEO B-8 Ch 2022 16 Ώρες 57 λ.
715th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 1 Ημέρες 3 Ώρες
8IV თანრიგი 2 Ημέρες 16 Ώρες
9Tbilisi Open B11 Ch 2 Ημέρες 22 Ώρες
10Tbilisi Open B13 Ch 2 Ημέρες 23 Ώρες
11Tbilisi Open B9 Ch 2 Ημέρες 23 Ώρες
12Tbilisi Open G9 Ch 3 Ημέρες 1 Ώρες
13Tbilisi Open G13 Ch 3 Ημέρες 1 Ώρες
14Tbilisi Open G11 Ch 3 Ημέρες 1 Ώρες
15V თანრიგი 3 Ημέρες 23 Ώρες
16საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 4 Ημέρες
17საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 4 Ημέρες
18საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 4 Ημέρες
19საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Ημέρες 4 Ώρες
20საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Ημέρες 4 Ώρες
21საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 4 Ημέρες 4 Ώρες
22V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Ημέρες 4 Ώρες
23III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Ημέρες 4 Ώρες
24IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 4 Ημέρες 4 Ώρες
25Blitz 5 Ημέρες
26III თანრიგი 11 Ημέρες 2 Ώρες
27III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Ημέρες 4 Ώρες
28IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Ημέρες 4 Ώρες
29საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 11 Ημέρες 4 Ώρες
30საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 11 Ημέρες 4 Ώρες
31V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 11 Ημέρες 5 Ώρες
32GEO B-16 Ch 2022 11 Ημέρες 22 Ώρες
33GEO G-16 Ch 2022 11 Ημέρες 22 Ώρες
34GEO B-10 Ch 2022 11 Ημέρες 22 Ώρες
35GEO G-10 Ch 2022 11 Ημέρες 23 Ώρες
36Qualifying tournament for 5 rank 13 Ημέρες 4 Ώρες
37Blitz tournament Under 18 year 13 Ημέρες 23 Ώρες
38ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 18 Ημέρες
39IV თანრიგი 18 Ημέρες
40ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 18 Ημέρες
41ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 18 Ημέρες 1 Ώρες
42V თანრიგი 18 Ημέρες 1 Ώρες
43საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 18 Ημέρες 4 Ώρες
44საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 18 Ημέρες 4 Ώρες
45 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Ημέρες 4 Ώρες
46V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Ημέρες 4 Ώρες
47 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 18 Ημέρες 4 Ώρες
48ბლიცი 7 მაისი 19 Ημέρες 1 Ώρες
49Tbilisi U7 Ch Boys 22 Ημέρες 1 Ώρες
50Tbilisi U7 Ch Girls 22 Ημέρες 2 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα