Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Estonia (EST)

Flag EST
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Pühajärve XXI handicap maleturniir 3 Ημέρες 3 Ώρες
2Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - mehed 16 Ημέρες 22 Ώρες
3Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - naised 16 Ημέρες 22 Ώρες
4Eesti 2021.a. kiirmale meistrvõistlused - seeniorid 16 Ημέρες 22 Ώρες
512. Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales A 17 Ημέρες 1 Ώρες
612. Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales B 17 Ημέρες 1 Ώρες
7Läänemere Maletähed 2021 33 Ημέρες 2 Ώρες
8Ettevõtete meistrivõistlused males 2021 33 Ημέρες 18 Ώρες
9Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele B 39 Ημέρες
10Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele C 39 Ημέρες 1 Ώρες
11Hillar Hanssoo 20. mälestusvõistlus kiirmales noortele A 39 Ημέρες 1 Ώρες
12V. Heueri mälestustrniir 51 Ημέρες 5 Ώρες
13Harjumaa 2021.a. võistkondlikud meistrivõistlused males 59 Ημέρες
147. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) B 59 Ημέρες 23 Ώρες
157. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) A 59 Ημέρες 23 Ώρες
167. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (III etapp) C 60 Ημέρες
17Ministeeriumide maleturniir 2021 63 Ημέρες 22 Ώρες
18Eesti Noorte Maleklubide MV 2021 65 Ημέρες
19Harjumaa 2021. a. Meistrivõistlused kiirmales 72 Ημέρες 23 Ώρες
20Harjumaa 2021. a. meistrivõistlused kiirmales noortele 73 Ημέρες
21I C'est la Vie välkmaleturniir 74 Ημέρες 18 Ώρες
22Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Põhikool-Gümnaasium 76 Ημέρες
23Eesti koolide võistkondlikud meistrivõistlused kiirmales - Algkoolid 76 Ημέρες 18 Ώρες
24XXX Keres Memorial "Remembering Paul Keres" - Rapid Tournament 80 Ημέρες 1 Ώρες
25XXX Keres Memorial "Remembering Paul Keres" - Blitz Tournament 81 Ημέρες 5 Ώρες
26Gunnar Uusi Memoriaal 86 Ημέρες 21 Ώρες
27Gunnar Uusi Memoriaal Noortele 87 Ημέρες 3 Ώρες
287. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) A 88 Ημέρες
297. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) B 88 Ημέρες
307. Tallinna Maleklubi üle-eestiline kiirturniiride sari SÜGIS 2021 (I etapp) C 88 Ημέρες 1 Ώρες
31Tartu Suvi 2021 Kiirturniir 93 Ημέρες 23 Ώρες
32Tartu Suvi 2021 Välkturniir 94 Ημέρες 4 Ώρες
33Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. B-turniir 95 Ημέρες
34Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. C-turniir 95 Ημέρες
35Rae Spordikooli lahtised MV males 2021. A-turniir 95 Ημέρες
36Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U10 100 Ημέρες 21 Ώρες
37Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U14 100 Ημέρες 21 Ώρες
38Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U12 100 Ημέρες 21 Ώρες
39Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U12 neiud 100 Ημέρες 22 Ώρες
40Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U10 neiud 100 Ημέρες 22 Ώρες
41Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U18 101 Ημέρες 2 Ώρες
42Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U18 neiud 101 Ημέρες 2 Ώρες
43Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U16 neiud 101 Ημέρες 2 Ώρες
44Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U14 neiud 101 Ημέρες 2 Ώρες
45Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U8 neiud 101 Ημέρες 2 Ώρες
46Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U8 101 Ημέρες 2 Ώρες
47Eesti noorte 2021. aasta meistrivõistlused - U16 101 Ημέρες 2 Ώρες
48Rapla MK 31. Paul Kerese mälestusturniir 104 Ημέρες 17 Ώρες
4916. Baltic Military Games (chess) mixed-team competition 105 Ημέρες 3 Ώρες
5016. Baltic Military Games (chess) 105 Ημέρες 23 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα