Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: England (ENG)

Flag ENG
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Hendon FIDE Blitz February 3rd 4 Ώρες 15 λ.
2Golders Green Rapidplay 12th February U1450 St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 4 Ώρες 18 λ.
3Golders Green Rapidplay 12th February OPEN St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 4 Ώρες 20 λ.
4Darlington Internal Competitions - ED WALKER SHIELD OPEN 2021-2022 6 Ώρες 44 λ.
5Barnet Knights Club Championship Spring 2022 8 Ώρες 34 λ.
6Cornwall Online League 2022 12 Ώρες 11 λ.
7278009 - DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Major Tournament - Under 2000 12 Ώρες 37 λ.
8Western Counties Online Championship 2022 13 Ώρες 44 λ.
9Ivan Gromov Online Chess League Season 1 1 Ημέρες 6 Ώρες
10DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Minor Tournament - Under 1650 1 Ημέρες 7 Ώρες
1113th 4NCL Online Congress Under 1400 1 Ημέρες 8 Ώρες
1213th 4NCL Online Congress Under 1700 1 Ημέρες 9 Ώρες
13Second round - 2021/22 Newham Junior Grand Prix 1 Ημέρες 9 Ώρες
144th Cornwall Online Congress 1 Ημέρες 10 Ώρες
1513th 4NCL Online Congress Under 2000 1 Ημέρες 10 Ώρες
1613th 4NCL Online Congress Open 1 Ημέρες 11 Ώρες
17S&BCC 2022-01-18 Standard 45+15 1 Ημέρες 14 Ώρες
18Northumberland Championship Gilroy 2021-22 2 Ημέρες 18 Ώρες
19DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Minor Tournament - Under 1650 3 Ημέρες 7 Ώρες
20278009 - DOCKLANDS CHESS - Poplar Rapid Major Tournament - Under 2000 3 Ημέρες 7 Ώρες
2114th 4NCL Online Congress Open 3 Ημέρες 10 Ώρες
22Northumberland Championship Sell 2021-22 3 Ημέρες 19 Ώρες
23Guildford 2022-01-19 Standard 45+15 3 Ημέρες 22 Ώρες
24CLEVELAND INDIVIDUAL 2021-2022 4 Ημέρες 11 Ώρες
252nd 4NCL Spring Online Congress Under 1400 6 Ημέρες 7 Ώρες
262nd 4NCL Spring Online Congress Under 1700 6 Ημέρες 7 Ώρες
272nd 4NCL Spring Online Congress Open 6 Ημέρες 7 Ώρες
282nd 4NCL Spring Online Congress Under 2000 6 Ημέρες 7 Ώρες
2914th 4NCL Online Congress Under 2000 6 Ημέρες 7 Ώρες
3014th 4NCL Online Congress Under 1700 6 Ημέρες 7 Ώρες
3114th 4NCL Online Congress Under 1400 6 Ημέρες 7 Ώρες
32Darlington Internal Competitions - PIKE PEASE CUP (U1675) 6 Ημέρες 13 Ώρες
33EACU Closed Chess Championships 2021-22 U1950 7 Ημέρες 19 Ώρες
34EACU Closed Chess Championships 2021-2022 U1650 7 Ημέρες 19 Ώρες
35EACU Closed Chess Championships 2021-22 Open 7 Ημέρες 19 Ώρες
36Hull Rapid 2022 - Open 8 Ημέρες 10 Ώρες
37Hull Rapid 2022 - U1900 8 Ημέρες 10 Ώρες
38Hull Rapid 2022 - U1600 8 Ημέρες 10 Ώρες
392021 Downend Christmas Buzzerless 19 Ημέρες 5 Ώρες
40Mill Hill Congress : Under 1700 Section Located at Copthall School, Pursley Road, London NW7 2EP 21 Ημέρες 4 Ώρες
412nd EJCOA Forest Hall Invitational Youth Training Tourrnament 21 Ημέρες 16 Ώρες
42Mill Hill Congress : Under 1900 Section Located at Copthall School, Pursley Road, London NW7 2EP 22 Ημέρες 3 Ώρες
43Mill Hill Congress : Under 2200 Section Located at Copthall School, Pursley Road, London NW7 2EP 23 Ημέρες 2 Ώρες
4412th 4NCL Online Congress Under 1700 24 Ημέρες 11 Ώρες
45B&F Standard Individual 2021-22 - No. 3a 24 Ημέρες 17 Ώρες
46B&F Rapid Individual 2021-22 - No. 3 24 Ημέρες 18 Ώρες
472nd EJCOA Forest Hall Invitational Youth Training Tourrnament 25 Ημέρες 10 Ώρες
482nd EJCOA Forest Hall Invitational - IM Norm 25 Ημέρες 12 Ώρες
49London Chess League Blitz 16th December London Mindsports Centre, 21 Dalling Road, W6 0JD 26 Ημέρες
50Downend Winter Blitz 22.12.21 26 Ημέρες 5 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα