Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Slezský open 2022 - součást Rapid tour Ostravký koník 2022 3 Ώρες
2KP 2 PŠS (přebor) 2021-2022 3 Ώρες 34 λ.
3Marienbad Open 2022 - B3 IM Round Robin 20th International Chess Festival 7 Ώρες 25 λ.
4Marienbad Open 2022 - B1 IM Round Robin 20th International Chess Festival 7 Ώρες 25 λ.
5Marienbad Open 2022 - C FIDE Open 20th International Chess Festival 7 Ώρες 27 λ.
6Marienbad Open 2022 - D Seniors Open 20th International Chess Festival 7 Ώρες 50 λ.
7Marienbad Open 2022 - A2 GM Round Robin 20th International Chess Festival 8 Ώρες 19 λ.
8Marienbad Open 2022 - A1 GM Round Robin 20th International Chess Festival 8 Ώρες 19 λ.
9KP mládeže 2022 - Zlínský kraj 8 Ώρες 22 λ.
10MCR mladeze 2022 a MČR Amatérů 2022 - seznam hráčů 8 Ώρες 39 λ.
11Marienbad Open 2022 - B2 IM Round Robin 20th International Chess Festival 8 Ώρες 47 λ.
12Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj A 9 Ώρες 38 λ.
13Uzavřený krajský přebor mládeže v rapid šachu JmŠS - turnaj B 9 Ώρες 38 λ.
14Prague Open 2022 - D blitz tournament 20th International Chess Festival 10 Ώρες
15OAZA AKROP OPEN 2022 - 1. turnaj 10 Ώρες 1 λ.
16Otevřené MČR amatérů v šachu 2022 14 Ώρες 24 λ.
17Okresní kolo přeboru škol 2021/22, Ústí n.L. 1. stupeň ZŠ 15 Ώρες 45 λ.
18Okresní kolo přeboru škol 2021/22, Ústí n.L. 2. stupeň ZŠ 16 Ώρες 4 λ.
19Jihočeský šachový svaz, 2. divize - zákl. skupina B 16 Ώρες 47 λ.
20Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina A 19 Ώρες 35 λ.
21Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina D 1 Ημέρες 5 Ώρες
22Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina C 1 Ημέρες 6 Ώρες
23Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina B 1 Ημέρες 6 Ώρες
24Regionální soutěž SŠS 2021/22 skupina A 1 Ημέρες 6 Ώρες
25Prebor oddilu TJ Kralupy 2021 1 Ημέρες 7 Ώρες
26Okresní přebor Karviná 2021/2022 - základní část 1 Ημέρες 7 Ώρες
27Krajská soutěž družstev ŠSLK 2021/2022 1 Ημέρες 9 Ώρες
28Extraliga mládeže - Východ 2021/22 1 Ημέρες 9 Ώρες
29Extraliga mládeže - Západ 2021/22 1 Ημέρες 9 Ώρες
30ŚSPK - Krajský přebor družstev II. třídy 2021/2022 1 Ημέρες 9 Ώρες
31Krajská soutěž "B" MKŠS 2021/2022 1 Ημέρες 9 Ώρες
32Jihočeský šachový svaz, 2. divize - sk. A 1 Ημέρες 9 Ώρες
33JmŠS KPIIA 2021/22 1 Ημέρες 9 Ώρες
34Regionální soutěž UH 2021/2022 1 Ημέρες 9 Ώρες
35ŠSPK - Regionální přebor A - 2021/22 1 Ημέρες 9 Ώρες
362. liga A 2021/22 1 Ημέρες 10 Ώρες
37KPIIB 2021-2022 1 Ημέρες 10 Ώρες
38Liberec Open 2022 - A FIDE Open 21st International Chess Festival 1 Ημέρες 10 Ώρες
39Krajský přebor II. třídy 'B' ÚKŠS 21/22 1 Ημέρες 10 Ώρες
40Krajská soutěž SŠS 2021/22 - skupina B 1 Ημέρες 10 Ώρες
412. liga B 21/22 1 Ημέρες 10 Ώρες
42Okresní soutěž Opava - základní část 1 Ημέρες 10 Ώρες
43Regionální soutěž Vsetín 2021/2022 1 Ημέρες 10 Ώρες
44Zlínská krajská soutěž - východ 2021/2022 1 Ημέρες 10 Ώρες
45ŠSOK - Oblastní přebor jih 1 Ημέρες 10 Ώρες
46Regionální soutěž Kroměříž 2021 / 2022 1 Ημέρες 11 Ώρες
47Hodonínský okresní přebor II.tř. 2021/22 1 Ημέρες 11 Ώρες
48Krajská soutěž Vysočina 2021/2022 družstva 1 Ημέρες 11 Ώρες
492. liga C 2021/2022 1 Ημέρες 11 Ώρες
50KHŠS - Krajská soutěž družstev - skupina Západ 2021/22 1 Ημέρες 11 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα