Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Přebor Valhaly 23 Λεπτά
2Jiráskův memoriál - 34.ročník 7 Ώρες 17 λ.
345. ročník Sportovně - šachového tábora ŠK Sp. Ústí n.L. v Doksech Rapid - B 7 Ώρες 47 λ.
445. ročník Sportovně - šachového tábora ŠK Sp. Ústí n.L. v Doksech Rapid - A 7 Ώρες 58 λ.
5Praha - 17. Zlatá Praha Rapid Open 09.07.2022 8 Ώρες 8 λ.
6Praha - 17. Zlatá Praha Open 09.07. - 17.07.2022 8 Ώρες 10 λ.
7Praha - 3. Memoriál Františka Macka - Open (S-50) 09.07. - 17.07.2022 8 Ώρες 11 λ.
8Praha - 17. Zlatá Praha Blitz Open 16.07.2022 8 Ώρες 11 λ.
9Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.3 8 Ώρες 38 λ.
10Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.1 8 Ώρες 48 λ.
11Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.2 8 Ώρες 48 λ.
12Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.4 8 Ώρες 48 λ.
13Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.5 8 Ώρες 49 λ.
14Šachový tábor BŠŠ 2022 - skupina č.6 8 Ώρες 49 λ.
15Open Desko Liberec 9 Ώρες 2 λ.
16FIDE Open České Budějovice 2022 9 Ώρες 27 λ.
17FIDE OPEN Stare Mesto 2022 A 9 Ώρες 36 λ.
18O pohár města Klatov A 10 Ώρες 23 λ.
19O pohár města Klatov B 10 Ώρες 26 λ.
20 OPEN České Švýcarsko 2022 Regionální přebor jednotlivců LK Západ 10 Ώρες 40 λ.
21Closed GM Ceske Budejovice 2022 10 Ώρες 42 λ.
22Closed IM Ceske Budejovice 2022 10 Ώρες 43 λ.
23FIDE Open Šachové univerzity QCC ČB 2022 10 Ώρες 43 λ.
2447. ročník Přeboru města Vsetína 2. - 6. 7. 2022 10 Ώρες 45 λ.
25Open Český rozhlas Vysočina 2022 Otevřený Krajský přebor Vysočiny 2022 12 Ώρες 36 λ.
265. Open Bohumín 2022 "Blitz" - 13. Memoriál Ivana Jankovce 13 Ώρες 11 λ.
27Cyrilometodějský Minirapid ŠK Praha 4 13 Ώρες 16 λ.
28Memorial Marka Vokáče Domašov n. B. 14 Ώρες 16 λ.
29Bleskovky Zdeňka Páska - Bowling Brno 3.7.2022 17 Ώρες 28 λ.
305. Open Bohumín 2022 "A" - Open Bohumín 2022 17 Ώρες 47 λ.
315. Open Bohumín 2022 "B" - 8. Memoriál Lukáše Krůla 17 Ώρες 56 λ.
32CZECH OPEN 2022 - E 4-member team tournament 18 Ώρες 2 λ.
33O pohár města Klatov rapid seniori FilmPro cup 18 Ώρες 27 λ.
34O pohár města Klatov rapid mladez - Kola Klatovy 18 Ώρες 27 λ.
35O pohár města Klatov rapid open - Veroba cup 18 Ώρες 27 λ.
36O pohár města Klatov blesk - Šumavanet cup 1 Ημέρες 9 Ώρες
37Magnusova Akademie 1 Ημέρες 14 Ώρες
38O pohár primátora města Prostějova 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
39Šachový tábor BŠŠ 2022 - turnaj "A" 1 Ημέρες 21 Ώρες
402. ročník šachového turnaje Open Letní Brno 7.8.2022 2 Ημέρες
41Rapid turnaj ŠK Bohnice, 20. 7. 2022 2 Ημέρες 11 Ώρες
42Oddílový přebor TJ Plzeň Košutka v rapid šachu 2022 3 Ημέρες 12 Ώρες
43Mezinárodní šachový festival - OPEN PLZEŇ 2022 21. ročník 3 Ημέρες 15 Ώρες
44Turnaj v holanďanech 4 Ημέρες 9 Ώρες
45OAZA blitz turnaj 29.6.2022 4 Ημέρες 11 Ώρες
46Praha - 5. Memoriál Věry Menčíkové - otevřený Přebor Prahy 05.06.2022 (Grand Prix ČR v rapid šachu) 4 Ημέρες 12 Ώρες
47Turnaj šachových nadějí - mladší 4 Ημέρες 19 Ώρες
48Turnaj šachových nadějí - starší 4 Ημέρες 19 Ώρες
49Teplice Rapid Chess Tour 2022 - 23.07.2022 4 Ημέρες 22 Ώρες
50Bleskový turnaj TJ Bohemians Praha 5 Ημέρες 11 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα