Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Cuba (CUB)

Flag CUB
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Eldis Cobo in Memoriam 7 Ημέρες 2 Ώρες
2Liga del Diamante Blitz - Desarrollo 19 Ημέρες 3 Ώρες
3Final Provincial VCL - 2021 19 Ημέρες 5 Ώρες
4Final Provincial VCL - Elite 19 Ημέρες 5 Ώρες
5Orlando Mestre - Premier Blitz 2021 20 Ημέρες 10 Ώρες
6Orlando Mestre - Desarrollo Blitz 2021 20 Ημέρες 23 Ώρες
7Orlando Mestre - Elite Blitz 2021 21 Ημέρες 4 Ώρες
8II Circuito de Campeones Ramon Fonts-Rapidas. 27 Ημέρες 23 Ώρες
9Natalicio del Guille (Elite) 28 Ημέρες 7 Ώρες
10Ajeche 2021 28 Ημέρες 10 Ώρες
11Natalicio del Guille (Elite) 32 Ημέρες 4 Ώρες
12Natalicio del Guille 2021 Blitz 32 Ημέρες 11 Ώρες
13Natalicio del Guille (Teams) 33 Ημέρες 11 Ώρες
14Natalicio del Guille (Open) 33 Ημέρες 13 Ώρες
15Circuito de Campeones Ramón Fonts-Rapidas. 36 Ημέρες 10 Ώρες
16Natalicio del Guille (Torre) 36 Ημέρες 11 Ώρες
17Natalicio del Guille (Jaque) 36 Ημέρες 11 Ώρες
18Natalicio del Guille (Enroque) 36 Ημέρες 11 Ώρες
19Natalicio del Guille (Alfil) 36 Ημέρες 11 Ώρες
20Natalicio de Acela 2021 41 Ημέρες 9 Ώρες
21Batalla de Ideas 2021 49 Ημέρες 4 Ώρες
22Liga del Diamante Blitz - Elite 49 Ημέρες 4 Ώρες
23Liga del Diamante Blitz - Premier 49 Ημέρες 4 Ώρες
24Torneo 11 de Noviembre - Rapidas 49 Ημέρες 4 Ώρες
25Natalicio de Capablanca (A) Blitz 49 Ημέρες 4 Ώρες
26PAGI cup usk 276 Ημέρες 2 Ώρες
27rere 340 Ημέρες 19 Ώρες
28Francisco Martinez 2020 (C) 399 Ημέρες 7 Ώρες
29Francisco Martinez (Abierto) 399 Ημέρες 15 Ώρες
30Francisco Martinez 2020 (B) 399 Ημέρες 15 Ώρες
31Francisco Martinez 2020 (A) 399 Ημέρες 15 Ώρες
32Olimpiada Cubana online 2020 563 Ημέρες 7 Ώρες
33Blitz Chiqui Gomez 570 Ημέρες 11 Ώρες
34Match Cuba - Macedonia 596 Ημέρες 5 Ώρες
35Ajedrez Cubano Unido Listado de jugadores del equipo https://lichess.org/team/night-walkers 606 Ημέρες 13 Ώρες
36Capablanca 2020 online (Premier) 616 Ημέρες 5 Ώρες
37Capablanca 2020 online (Elite) 616 Ημέρες 6 Ώρες
38Semi-Final Provincial 13-15 Femenino 2020 669 Ημέρες 7 Ώρες
39Semi-Final Provincial 13-15 Masculino 2020 669 Ημέρες 8 Ώρες
40Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - A 672 Ημέρες 11 Ώρες
41Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - B 672 Ημέρες 11 Ώρες
42Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - C 672 Ημέρες 11 Ώρες
43Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - D 672 Ημέρες 11 Ώρες
44Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - E 672 Ημέρες 11 Ώρες
45Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - F 672 Ημέρες 12 Ώρες
46Maria Teresa Mora in Memoriam 2020 - G 672 Ημέρες 12 Ώρες
47V Grand Prix Blitz 3 674 Ημέρες
48Provincial Selectivo Sub 12 Mixto - La Habana 2020 678 Ημέρες 9 Ώρες
49Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 M - La Habana 2020 678 Ημέρες 9 Ώρες
50Provincial Semifinal Selectivo Sub 12 F - La Habana 2020 678 Ημέρες 9 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα