Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Croatia (CRO)

Flag CRO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Rapid za mlade "Ludbreg 2022" 6 Ώρες 7 λ.
213. Otvoreno brzopotezno prvenstvo G. Mihaljevca 2022. "Dani Lipe" 6 Ώρες 12 λ.
3Lepoglava 2022 - kadeti 9 Ώρες 44 λ.
4Lepoglava 2022 - seniori 9 Ώρες 44 λ.
527.Obljetnica VRO OLUJA 2.8. 2022.Šahovski klub invalida Hvidra-Brod,Sl. Brod 11 Ώρες 15 λ.
618.Međunarodni Šahovski turnir Međugorje 2022. ŠK Ruščica 11 Ώρες 15 λ.
75th International Chess Tournament, "Solta Chess Open 2022", Grohote, 02.-10.07.2022. 11 Ώρες 48 λ.
8VIII. Otvoreni pojedinačni rapid turnir "Peroj 2022" 14 Ώρες 40 λ.
911. SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022." - BLITZ 16 Ώρες 43 λ.
10DRUGI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR OPEN "GRADIŠTE" 2022. 18 Ώρες 34 λ.
1111. SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022" 19 Ώρες 55 λ.
12Lovrinčevo 2022., Babina Greda, 31.07.2022., 11th International Rapid Tournament 21 Ώρες 5 λ.
13Plazma SIM-Državna završnica2022- djevojčice do 15 godina 21 Ώρες 31 λ.
14Plazma SIM-Državna završnica2022- dječaci do 15 godina 21 Ώρες 37 λ.
15Posveta i otvorenje velikog šaha 18.6.2022. u 16,00 sati Šahovski klub Ruščica 1 Ημέρες
161. memorijal Darka Šveca 1 Ημέρες 8 Ώρες
17Mali memorijal Darka Šveca 1 Ημέρες 8 Ώρες
18Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije za 2022 - juniori 1 Ημέρες 16 Ώρες
19Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije za 2022 - juniorke 1 Ημέρες 16 Ώρες
20Šahovski turnir povodom 31 obljetnice 108.Brigade ZNG Sl. Brod 1.7. 2022. 2 Ημέρες
21Memorijal JOSIP REIHL-KIR, Zagreb, 1.7.2022. 2 Ημέρες 8 Ώρες
2211 SPLIT OPEN "ŠAHOVSKI FESTIVAL 2022" - RAPID 2 Ημέρες 13 Ώρες
231. Memorijalni turnir Dario Duda - Dobrinj / Kras 07.08.2022 2 Ημέρες 18 Ώρες
24MEĐUNARODNI KADETSKI TURNIR "OPEN Gunja" 2022. 2 Ημέρες 18 Ώρες
25MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR "OPEN Gunja" 2022. 2 Ημέρες 19 Ώρες
26OTVORENI MEĐUNARODNI BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR 1. BLITZ HVAR 2022. ARSENAL HVAR, 11.10.2022. 2 Ημέρες 21 Ώρες
27OTVORENI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR 1. OPEN HVAR 2022. ARSENAL HVAR, 8.-14.10.2022. 2 Ημέρες 21 Ώρες
28Lavić 2022 Varaždin 30.6.2022 U16, početak u 18 sati 3 Ημέρες 7 Ώρες
292. Lav 2022 Varaždin 30.6.2022 u 18 sati 3 Ημέρες 8 Ώρες
30Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 12/12 Proljeće 2022 3 Ημέρες 8 Ώρες
31Plazma SIM-Državna završnica2022- djevojčice do 11 godina 3 Ημέρες 16 Ώρες
32Ekipni blitz turnir TOPLA VODA, Varaždinske Toplice 06. kolovoza 2022. 5 Ημέρες 17 Ώρες
335th Nečujam Blitz Tournament - NBT 2022, Grohote, 05.07.2022. 5 Ημέρες 18 Ώρες
34Malo Lovrinčevo 2022., Babina Greda, 31.07.2022. International Rapid Tournament 5 Ημέρες 18 Ώρες
35Prvenstvo Hrvatske za veterane 2022 godine 6 Ημέρες 5 Ώρες
36Plazma SIM-Državna završnica2022- dječaci do 11 godina 6 Ημέρες 9 Ώρες
37Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 15 godina - 6 Ημέρες 16 Ώρες
38Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 13 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
39Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 11 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
40Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 9 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
41Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 7 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
42Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 15 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
43Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 7 godina - 6 Ημέρες 17 Ώρες
44Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 13 godina - 6 Ημέρες 18 Ώρες
45Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 9 godina - 6 Ημέρες 18 Ώρες
46Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadetkinje do 11 godina - 6 Ημέρες 19 Ώρες
47Dani Dugava 2022 - završnica 7 Ημέρες 12 Ώρες
48Dani Dugava 2022. - grupa C 7 Ημέρες 12 Ώρες
49Dani Dugava 2022 - grupa B 7 Ημέρες 13 Ώρες
50Dani Dugava 2022 - grupa A 7 Ημέρες 13 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα