Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Segundo Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 1 Ημέρες 14 Ώρες
2Primer Ciclo Escuela Ricardo Jimenez Oreamuno 1 Ημέρες 18 Ώρες
3Torneo Blitz Girasoles 2 Julio 2022 2 Ημέρες 13 Ώρες
4U12 Bronstein 2022 (289533) 2 Ημέρες 17 Ώρες
5Abierto Bronstein 2022 (289532) 2 Ημέρες 17 Ώρες
6Clasificatorio Terceras EDUFI 3 Ημέρες 7 Ώρες
7Clasificatorio Cuartas EDUFI 3 Ημέρες 7 Ώρες
8TORNEO BARBARENO 2022 RANDALL BALMACEDA IN MEMORIAM (288727) 4 Ημέρες 19 Ώρες
9Blitz club Omar Dengo 6 Ημέρες 15 Ώρες
10Open: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 15 Ώρες
11U16 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 15 Ώρες
12U10 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
13U14 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
14U12 Fem: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
15U14 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
16U10 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
17U16 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
18U12 Masc: I Torneo Cantonal de Ajedrez Talamanca 2022 6 Ημέρες 16 Ώρες
19I Torneo Institucional Anastasio Alfaro 10 Ημέρες 18 Ώρες
20I Torneo Institucional Anastasio Alfaro (C) 10 Ημέρες 18 Ώρες
21Regional San José Central B Abierto 14 Ημέρες 18 Ώρες
22Regional San José Central E Abierto 14 Ημέρες 18 Ώρες
23Regional San José Central B Femenino 14 Ημέρες 18 Ώρες
24Regional San José Central D Abierto 14 Ημέρες 18 Ώρες
25Regional San José Central C Abierto 14 Ημέρες 18 Ώρες
26Regional San José Central A Femenino 14 Ημέρες 18 Ώρες
27Regional San José Central A Abierto 14 Ημέρες 18 Ώρες
28I Fecha: Clasificatorio del Campeonato Nacional ADAES 2022 15 Ημέρες 19 Ώρες
29Regional San José Central C Femenino 15 Ημέρες 20 Ώρες
30Torneo Nacional Clasificatorio 2da División Montes de Oca 19 Ημέρες 14 Ώρες
31Torneo Nacional Clasificatorio 3ra División Montes de Oca 19 Ημέρες 14 Ώρες
32Torneo Nacional Clasificatorio 4ta División Montes de Oca 19 Ημέρες 14 Ώρες
33I Chess With Coco Invitational 23 Ημέρες 10 Ώρες
34Juegos Distritales Escazú 2022 - Open 26 Ημέρες 9 Ώρες
35Juegos Distritales Escazú 2022 - U14 26 Ημέρες 9 Ώρες
36Torneo Universitario de Ajedrez Femenino CONARE 2022 27 Ημέρες 12 Ώρες
37Torneo Universitario de Ajedrez Masculino CONARE 2022 27 Ημέρες 13 Ώρες
38JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto 32 Ημέρες 17 Ώρες
39JDR Turrialba - ASOEDUFI A Abierto 32 Ημέρες 17 Ώρες
40JDETurrialba - ASOEDUFI A Femenino 32 Ημέρες 17 Ώρες
41JDETurrialba - ASOEDUFI B Abierto (Equipos) 32 Ημέρες 19 Ώρες
42JDETurrialba - ASOEDUFI A Abierto (Equipos) 32 Ημέρες 19 Ώρες
43Categoría D - Regional Penínsular 35 Ημέρες 15 Ώρες
44Categoría B - Regional Penínsular 35 Ημέρες 15 Ώρες
45Categoría A - Regional Penínsular 35 Ημέρες 15 Ώρες
46Categoría C - Regional Peninsular 35 Ημέρες 15 Ώρες
47JDETurrialba - ASOEDUFI D Femenino 35 Ημέρες 18 Ώρες
48JDE Turrialba - ASOEDUFI D Abierto Equipos 35 Ημέρες 18 Ώρες
49JDE Turrialba - ASOEDUFI C Abierto Equipos 35 Ημέρες 18 Ώρες
50JDETurrialba - ASOEDUFI D Abierto 35 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα