Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Chile (CHI)

Flag CHI
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1INTERSEDES DUOC UC APERTURA 2022 3 Ώρες 31 λ.
2Blitz CAB-CAPA 6 Ώρες 13 λ.
313° TORNEO ACTIVO CLUB FISCHER DE TALCA 6 Ώρες 21 λ.
4CAB-CAPA 6 Ώρες 38 λ.
5TORNEO AJEDREZ 31° ANIVERSARIO UCSC 2022 12 Ώρες 11 λ.
6CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 2 Ώρες
7CLXI AREA 5 S12 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 2 Ώρες
8CLXI AREA 5 S14 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 3 Ώρες
9CLXI AREA 5 S16 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 3 Ώρες
10CLXI AREA 5 S18 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 3 Ώρες
11CLXI AREA 5 Open - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 3 Ώρες
12CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Rapido 2 JULIO 2022 1 Ημέρες 4 Ώρες
13453° Mall Florida Center y 4a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 1 Ημέρες 5 Ώρες
14Torneo de Ajedrez por Equipos Ciudad de Pitrufquén 1 Ημέρες 7 Ώρες
15CONMEMORACION 228 AñOS DE LA CIUDAD DE CONSTITUCION - TORNEO AJEDREZ EN LA PERLA 1 Ημέρες 8 Ώρες
16TORNEO JUVENIL GANANDO ESPACIOS 1 Ημέρες 11 Ώρες
172da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-14 1 Ημέρες 11 Ώρες
182da FECHA - LIGA DE AJEDREZ ESCOLAR BUIN 2022 - LAJEB Categoria Sub-18 1 Ημέρες 12 Ώρες
19TORNEO POR EQUIPOS IRT NATALICIO BERNARDO O’HIGGINS CHILLAN VIEJO 2022 SUB 2400 1 Ημέρες 14 Ώρες
20CLXI AREA 5 S10 - 02 de Julio 2022 1 Ημέρες 23 Ώρες
21Torneo Open de Invierno Club de Ajedrez Osorno 2022 2 Ημέρες 1 Ώρες
22Listado Torneo Ganando Espacios (Club Mapuchess/INJUV) 2 Ημέρες 1 Ώρες
23CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Blitz 01 julio 2022 2 Ημέρες 4 Ώρες
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - XI Torneo Interclubes 2022 Sub 2400 3 Ημέρες
25Juguemos Ajedrez con el GM Cristóbal Henríquez 3 Ημέρες 6 Ώρες
26Torneo CODEBECH Mayo 2022 4 Ημέρες 2 Ώρες
27IRT JUNIO 2022 CLUB CHESS MAIPU 4 Ημέρες 3 Ώρες
28Torneo Club Mapuchess y Programa Vida Sana Torneo Rapido 10+5 4 Ημέρες 11 Ώρες
2935ª Liga Chessmaster - Segunda Division Junio Julio 2022 6 Ημέρες 3 Ώρες
3035ª Liga Chessmaster Junio - Julio 2022 6 Ημέρες 3 Ώρες
31JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 10 7 Ημέρες 7 Ώρες
32I Abierto IRT Sub 2400 Ovalle 2022 7 Ημέρες 7 Ώρες
33Torneo Blitz GM Cristóbal Henríquez Villagra 7 Ημέρες 11 Ώρες
34JAQUE MATE: 1ER TORNEO DE AJEDREZ JUVENTUD ÑUñOA Sub 14 7 Ημέρες 13 Ώρες
35452° Mall Florida Center y 3a Fecha Circuito Ajedrez Mall Florida Center 8 Ημέρες 4 Ώρες
36Primer Torneo S18 Limache 2022 8 Ημέρες 4 Ώρες
37Primer Torneo OPEN Limache 2022 8 Ημέρες 4 Ώρες
38CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido Open Junio 2022 COMENZAMOS A LAS 16:00 HRS!! 8 Ημέρες 4 Ώρες
39CLUB DE AJEDREZ CHILE - Torneo Super Rapido academia Junio 2022 8 Ημέρες 6 Ώρες
40TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 18 8 Ημέρες 6 Ώρες
41TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 14 8 Ημέρες 6 Ώρες
42TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 12 8 Ημέρες 6 Ώρες
43TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 10 8 Ημέρες 6 Ώρες
44TORNEO FUTUROS TALENTOS DEL BIOBIO 2022 - SUB 8 8 Ημέρες 6 Ώρες
45TORNEO BLITZ SOLIDARIO CLUB DE AJEDREZ VALDIVIA 8 Ημέρες 7 Ώρες
46III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-12 8 Ημέρες 12 Ώρες
47III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-18 8 Ημέρες 12 Ώρες
48III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-8 8 Ημέρες 12 Ώρες
49III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-6 8 Ημέρες 12 Ώρες
50III TORNEO CIRCUITO ESCOLAR DE AJEDREZ REGION ANTOFAGASTA COLEGIO COSTA CORDILLERA, CATEGORIA SUB-10 8 Ημέρες 12 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα