Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1X Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2023 event code 308531-308532-308533 (Inclòs al I Mini-Circuit Territorial de Barcelona) 1 Ώρες 55 λ.
2Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 12 5 Ώρες 2 λ.
3Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 10 5 Ώρες 14 λ.
4Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 8 5 Ώρες 15 λ.
5Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 16 5 Ώρες 16 λ.
6I Obert sub-1800 FIDE Peona i Peó 7 Ώρες 16 λ.
7VII Memorial Jesús Martín 7 Ώρες 39 λ.
8V Obert Escacs de Canovelles Cap Any 2023 8 Ώρες 49 λ.
9Festa Gironina dels Escacs 2022 18 Ώρες 19 λ.
10Actius Volcanics Olot 2022 (309035) 18 Ώρες 35 λ.
11IRT Sub16 Espluguenc 301495 19 Ώρες 19 λ.
12Actius Club d'Escacs Cor de Marina - Badalona 1 Ημέρες 6 Ώρες
13Campionat d'Equips per Edats D.T. Lleida - 2022 1 Ημέρες 6 Ώρες
14IRT Sub-2200 Espluguenc 301494 1 Ημέρες 9 Ώρες
15Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup II 1 Ημέρες 12 Ώρες
16Campionat Territorial Absolut de Lleida 2022 - Grup I 1 Ημέρες 12 Ώρες
17Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup A 1 Ημέρες 13 Ώρες
18Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup C 1 Ημέρες 13 Ώρες
19Campionat Territorial Individual de Tarragona 2022 - Grup B 1 Ημέρες 13 Ώρες
20Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301567) Grup A 1 Ημέρες 14 Ώρες
213r Torneig ECADE (Cicle Inicial) 1 Ημέρες 14 Ώρες
223r Torneig ECADE (Cicle Superior) 1 Ημέρες 14 Ώρες
233r Torneig ECADE (Cicle Mitjà) 1 Ημέρες 14 Ώρες
24 Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 B (301582) Grup B Gran Penya 1 Ημέρες 14 Ώρες
25Campionat Absolut Territorial de Barcelona 2022 (301576) Grup B Barcelonès 1 Ημέρες 14 Ώρες
26Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S12-S14) 1 Ημέρες 15 Ώρες
27Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup B (301631) 1 Ημέρες 15 Ώρες
28Campionat Territorial Absolut de Girona 2022 - Grup A (301615) 1 Ημέρες 15 Ώρες
29Campionat Territorial de Barcelona Grup Promocio (S08-S10) 1 Ημέρες 15 Ώρες
30XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup B) 1 Ημέρες 15 Ώρες
31XII Memorial Josep Coll - Social Actiu del Catalunya EC 1 Ημέρες 15 Ώρες
32Campionat de Girona d'Escacs Actius 2022 SUB 14 1 Ημέρες 16 Ώρες
33II CIRCUIT DE PARTIDES BLITZ D'HIVERN 2022 DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS 1er Torneig 1 Ημέρες 18 Ώρες
34XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup B (300402-300403-300404) 2 Ημέρες 8 Ώρες
35XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup D 2 Ημέρες 8 Ώρες
36XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup A (300399-300400-300401) 2 Ημέρες 8 Ώρες
37I Obert d'Escac de la Catalunya Central 2 Ημέρες 8 Ώρες
3864e Obert Terrassa Memorial Flores 2022 2 Ημέρες 8 Ώρες
39XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Grup A) 2 Ημέρες 9 Ώρες
40XIV Obert d'Escacs Santa Eulàlia de Ronçana 2022 Grup C 2 Ημέρες 9 Ώρες
41Torneig del KitKat, CERAP Riudoms 2 Ημέρες 9 Ώρες
421r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP GRANS 2 Ημέρες 10 Ώρες
431r TORNEIG COMARCAL INFANTIL D'ESCACS DE LA CONCA DE BARBERÀ GRUP PETITS 2 Ημέρες 10 Ώρες
44XXXVIII TORNEIG OBERT D’ESCACS VILA DE CERDANYOLA (Espinets) 2 Ημέρες 10 Ώρες
45Memorial Joan Segura 2022 Grup B (Codi 295633) 2 Ημέρες 11 Ώρες
46Memorial Joan Segura 2022 Grup A (Codi 295619) 2 Ημέρες 11 Ώρες
47Open Ideal Clave 2022 2 Ημέρες 12 Ώρες
48II Torneig d'escacs llampec 2 Ημέρες 15 Ώρες
49VI Torneig infantil de tardor del Poble-sec 2 Ημέρες 16 Ώρες
50Sub-1900 FIDE Espluguenc 2 Ημέρες 17 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα