Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Открит турнир по ускорен шахмат "Купа Плевен" - 16-17.07.2022 7 Λεπτά
2Детски шахматен турнир Купа Марина, 30-31.07.2022 9 Ώρες 4 λ.
3FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" < 2400 KOTEL 1 - 5 July 2022 12 Ώρες 23 λ.
4Primorsko open 2022 A tournament/Приморско опен А турнир, 13-21.09.2022 13 Ώρες 52 λ.
5Primorsko open 2022 B tournament/Приморско опен Б турнир, 14-20.09.2022 13 Ώρες 53 λ.
62-nd kids tournament The world is chess A 17.07.2022, Kazanlak 14 Ώρες 21 λ.
72-nd kids tournament The world is chess B 17.07.2022, Kazanlak 14 Ώρες 21 λ.
8Shahdom Ovanezov, Varna, 07.07.2022, всеки четвъртък 18.30ч.,bul."Slivnica",№46. 17 Ώρες 36 λ.
9III Открито първенство на България по шахмат за деца до 8 години 7 - 9 юли 18 Ώρες 18 λ.
10CSKA chess championship 2022 Sofia, 16-17.07.2022 19 Ώρες 6 λ.
11III Открито първенство на България по шахмат за деца до 12 години 7 - 9 юли 20 Ώρες 4 λ.
12TETEVEN KIDS, Teteven, 05-07.08.2022 / Тримата мускетари 21 Ώρες 48 λ.
1336th OPEN TETEVEN, Teteven, 06-12.08.2022 21 Ώρες 48 λ.
1444th OPEN, G. TRINGOV MEMORIAL, 14-22.08.2022 21 Ώρες 48 λ.
15III Открито първенство на България по шахмат за деца до 10 години 7 - 9 юли 1 Ημέρες 7 Ώρες
16FIRST INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL "GEORGI RAKOVSKI" BLITZ KOTEL 2 July 2022 1 Ημέρες 8 Ώρες
17National Cup VIII Memorial Stoyan Ivanov Rapid - Shumen 30-31.07.2021 1 Ημέρες 13 Ώρες
18Първи детски шахматен турнир "Георги Раковски" Котел, 2 юли 2022 1 Ημέρες 17 Ώρες
19Shahdom Ovanezov, 30/06/2022 3 Ημέρες 11 Ώρες
20Bulgarian Team Chess Championship Women Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
21Bulgarian Team Chess Championship Men Albena, 26.06.2022 - 30.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
22Bulgarian Team Chess Championship Women Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
23Bulgarian Team Chess Championship Men Rapid Albena, 25.06.2022 - 26.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
24Bulgarian Team Chess Championship Women Blitz Albena, 25.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
25Bulgarian Team Chess Championship Men Blitz Albena, 25.06.2022 3 Ημέρες 14 Ώρες
26II Шахматен турнир по блиц за Купата на община "Чавдар" - 23 юли 2022 3 Ημέρες 19 Ώρες
27XIX Международен турнир "Сини камъни" 6 Ημέρες 9 Ώρες
28XIX Международен турнир "Сини камъни" - Блиц 6 Ημέρες 9 Ώρες
29Битката за Троян 25-26.06.2022 7 Ημέρες 14 Ώρες
30Открит турнир по ускорен шах "Рапид Кюлевча" / 26.06.2022 7 Ημέρες 16 Ώρες
31II-ри турнир по ускорен шахмат „Купа Ботевград” 8 Ημέρες 9 Ώρες
32International Chess Tournament Albena Cup 8 Ημέρες 22 Ώρες
33IV Мемориал "Марин Станковски" - 10.09.2022 9 Ημέρες 8 Ώρες
34IV Мемориал "Марин Станковски" деца - 10.09.2022 9 Ημέρες 8 Ώρες
35International Chess Tournament Albena Cup 9 Ημέρες 8 Ώρες
36Ovanezov 10 Ημέρες 10 Ώρες
37Belogradchik open 9 July 2022 12 Ημέρες 15 Ώρες
38DIP G10 Standart 2022/06/12-15/ hotel Dobrudzha, zala Atlantik, kk Albena 13 Ημέρες 11 Ώρες
39Шахматно лято 2022 Б Турнир до 14 години - Шумен - 19.06.2022 14 Ημέρες 17 Ώρες
40ВТОРИ БЛИЦ-ТУРНИР ЗА КУПА "THE MALL" София, 18 юни 15 Ημέρες 15 Ώρες
41Шахматно лято 2022 А Турнир до 10 години - Шумен - 18.06.2022 15 Ημέρες 17 Ώρες
42Шахматен турнир "ШАХ ФЕСТ ГЪРМЕН" - 18.06.2022 г. 15 Ημέρες 17 Ώρες
43Шахматен турнит - Гърмен - Деца до 14 г. - 18.06.22 г. 15 Ημέρες 18 Ώρες
44Shah dom Ovanezov, 16.06..2022г. Всеки четвъртък от 18.30ч. до 21.00ч. 17 Ημέρες 11 Ώρες
45Ropotamo cup 2022/Купа Ропотамо 2022, U2300, 8-15.06.2022 18 Ημέρες 18 Ώρες
46DIP G8 Standart 2022/06/12-15/ KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 18 Ημέρες 20 Ώρες
47DIP B10 Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 18 Ημέρες 20 Ώρες
48DIP B8 - Standart 2022/06/12-15 KK Albena hotel Dobrudzha, zala Atlantik 18 Ημέρες 20 Ώρες
49DIP G8 Rapid 2022/06/11 KK Albena hotel Dobrudzha 18 Ημέρες 23 Ώρες
50Ropotamo blitz, 11.06.2022 22 Ημέρες 8 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 03.07.2022 11:54
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα