Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Bolivia (BOL)

Flag BOL
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Final del Campeonato Nacional Mayores Absoluto - Bolivia 2022 2 Ώρες 14 λ.
2Torneo IRT "Gambito de Dama" 2022 3 Ώρες 17 λ.
3Final del Campeonato Nacional Mayores Femenino - Bolivia 2022 3 Ώρες 20 λ.
4OLIMPIADA INTER CONDOMINIO - SEVILLA 2022 - DAMAS 5 Ώρες 30 λ.
5IRT LLALLAGUA TIERRA DE ESTAÑO Potosi - Llallagua 6 Ώρες 21 λ.
6TORNEO NACIONAL FEBODEC 10 Ώρες 54 λ.
7IRT "48 Aniversario de la Asociación Tarijeña de Ajedrez" 13 Ώρες 37 λ.
8Centro Cultural Torino - Larga Noche de Museos 1 Ημέρες 1 Ώρες
9IRT "GARY KASPAROV" 1 Ημέρες 7 Ώρες
10Torneo Nacional FEBODEC 1 Ημέρες 11 Ώρες
111er Torneo Nacional Sub-20 Femenino Cochabamba 7 Ημέρες 6 Ώρες
121er Torneo Nacional Sub-20 Absoluto Cochabamba 7 Ημέρες 7 Ώρες
13Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Absoluto, Sub-14, Sub-16 8 Ημέρες 8 Ώρες
14Torneo Aniversario Club Bobby Fischer Sub-10 Sub-12 8 Ημέρες 9 Ώρες
15Torneo Aniversario Sub-06 Sub-08 8 Ημέρες 9 Ώρες
16Torneo infantil 14 de mayo 8 Ημέρες 10 Ώρες
17IV Torneo de Ajedrez "IRT A.M.A.M. 2022" 14 Ημέρες 6 Ώρες
18Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 * 8vo. Torneo: Sede: Oruro * 14 Ημέρες 10 Ώρες
191er Torneo Solidario Rumbo a Uruguay ANBA Cochabamba 15 Ημέρες 4 Ώρες
20Torneo infantil 7 de mayo ANBA Cochabamba 15 Ημέρες 10 Ώρες
21Grand Prix Nacional de Ajedrez 2021-2022 7mo Torneo Sede Sucre 20 Ημέρες 9 Ώρες
22TORNEO IRT BLITZ "MAX EUWE" 22 Ημέρες
23Torneo Infantil 30 de abril ANBA CBBA 22 Ημέρες 10 Ώρες
24TORNEO MULTIVERSE 24 Ημέρες
25Torneo Intercolegial Nacional Florida 2022 26 Ημέρες 9 Ώρες
26Torneo Departamental Abierta Sucre - Plaza 25 de Mayo 28 Ημέρες 4 Ώρες
27Torneo Departamental Sub -12 Sucre - Plaza 25 de Mayo 28 Ημέρες 4 Ώρες
281º Campeonato de Ajedrez IRT Híbrido - "Nuevos Horizontes" 2022 28 Ημέρες 7 Ώρες
293er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Femenino Sede Potosi 2022 28 Ημέρες 7 Ώρες
303er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Femenino Sede Potosi 2022 28 Ημέρες 7 Ώρες
313er. Torneo Nacional Categoria Sub-10 Absoluto Sede Potosi 2022 28 Ημέρες 7 Ώρες
323er. Torneo Nacional Categoria Sub-16 Absoluto Sede Potosi 2022 28 Ημέρες 7 Ώρες
33Campeonato de Ajedrez "Día Internacional del Libro" 30 Ημέρες 3 Ώρες
34IRT Cerrado "Anatoly Karpov" 33 Ημέρες 1 Ώρες
353er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 2022 35 Ημέρες 6 Ώρες
363er TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 16 COCHABAMBA 2022 35 Ημέρες 6 Ώρες
373er. Torneo Nacional Sub-18 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 35 Ημέρες 6 Ώρες
383er. Torneo Nacional Sub-18 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 35 Ημέρες 6 Ώρες
393er. Torneo Nacional Sub-12 Absoluto Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 35 Ημέρες 6 Ώρες
403er. Torneo Nacional Sub-12 Femenino Clasificatorio al Panamericano 2022 / Sede: Tarija 35 Ημέρες 6 Ώρες
41IRT BLITZ HOMENAJE AL ANIVERSARIO DE ANBA BOLIVIA 40 Ημέρες 1 Ώρες
42IRT BLITZ HOMENAJE AL DIA DEL NIÑO (ANBA COCHABAMBA) 40 Ημέρες 4 Ώρες
432do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Absoluto LA PAZ 42 Ημέρες 7 Ώρες
442do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Femenino LA PAZ 42 Ημέρες 7 Ώρες
452do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 10 Femenino LA PAZ 42 Ημέρες 7 Ώρες
462do Torneo Nacional Clasificatorio Panamericano Sub 16 Absoluto LA PAZ 42 Ημέρες 7 Ώρες
47Torneo Infantil 43 Ημέρες 7 Ώρες
48TORNEO INFANTIL ANBA CBBA 09-04-2022 43 Ημέρες 10 Ώρες
492do TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 2022 48 Ημέρες 4 Ώρες
502do TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 16 COCHABAMBA 2022 48 Ημέρες 4 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα