Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
120 Yanvar Saat 14:30 da Tempo Turnir B Qrup ( II dərəcə və daha aşağı) 10 Ώρες 25 λ.
220 Yanvar saat 14:30 da Tempo Turnir A Qrup ( I dərəcə və daha yüksək) 10 Ώρες 29 λ.
3 4N İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 1derece yarışı 15-23 yanvar sabah saat 16:30 12 Ώρες 26 λ.
4Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar III dərəcə təsnifat turniri saat 12:00 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcəkdir.055-310-31-51 12 Ώρες 28 λ.
5Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar IV dərəcə təsnifat turniri Saat 10:30 Əlaqə nömrələri 055-310-31-51 012-490-42-03 12 Ώρες 28 λ.
6Premier şahmat məktəbi 22-23-29-30 Yanvar II dərəcə təsnifat turniri saat 13:30 Turnir yalnız şənbə və bazar günləri keçiriləcək.Əlaqə 055-310-31-51 0124904203 12 Ώρες 28 λ.
720 Yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş Şahmat turniri.Şirvan şəhər UGİŞM-i 14 Ώρες 56 λ.
8"Şah Klub" Blitz turnir 22.01.2022 (15:00) maksimum reytinq 1700 beynəlxalq 15 Ώρες 12 λ.
9Naxçıvan Premium turniri - 2 17 Ώρες 5 λ.
101-8 MARCH 2022 INTERNATIONAL GRAND CHESS TOURNAMENT VUGAR GASHIMOV CHESS ACADEMY (055 927 22 15)(050 353 10 10) 18 Ώρες 3 λ.
1120 yanvar Şəhidlərin xatirəsinə həsr olunmuş şahmat turniri 20 Ώρες 19 λ.
12 4№ İOEUGİŞM 20 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş blitz turnir 1 Ημέρες 12 Ώρες
13Chessland Şahmat Klubu ll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,23 Yanvar(Saat15:30) 1 Ημέρες 13 Ώρες
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI II DƏRƏCƏ 14:30 055 540 44 02 1 Ημέρες 14 Ώρες
15Chess Master Shahmat Klubu 16 Yanvar Tempo yaris 12:00 1 Ημέρες 14 Ώρες
16Chessland Şahmat Klubu lll Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22 YANVAR ( Saat 13:00) 1 Ημέρες 16 Ώρες
17AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI III DƏRƏCƏ 12:00 055 540 44 02 1 Ημέρες 18 Ώρες
18Chessland Şahmat Klubu lV Dərəcə Təsnifat Turniri 15,16,22,Yanvar (Saat 10:00) 1 Ημέρες 19 Ώρες
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU 08, 09, 15, 16 YANVAR 2022 TƏSNİFAT YARIŞI IV DƏRƏCƏ 10:00 055 540 44 02 1 Ημέρες 20 Ώρες
2020 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 2 Ημέρες 12 Ώρες
2120 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 2 Ημέρες 12 Ώρες
2220 Yanvar faciəsinin 32-ci il dönümünə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 2 Ημέρες 12 Ώρες
2320 Yanvar Şəhidlərinin xatirəsinə həsr olunmuş Ucar blits turniri 2 Ημέρες 19 Ώρες
2431 dekabr dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 2 Ημέρες 21 Ώρες
25uggiyghui 3 Ημέρες 14 Ώρες
26"Happy New Year" Beynəlxalq Reytinqli və Dərəcə normativli 8 Ημέρες 17 Ώρες
27Chess Master Şahmat Klubu l Dərəcə yarışı Dekabrın 24.25.26-Yanvarln 2.3.4 13 Ημέρες 15 Ώρες
2831 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (A qrupu Gəncə) 18 Ημέρες 14 Ώρες
2931 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (B qrupu Gəncə) 18 Ημέρες 14 Ώρες
3031 dekabr - Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi Günü (C qrupu Gəncə) 18 Ημέρες 14 Ώρες
314N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 2 dərəcə 18 Ημέρες 20 Ώρες
32 ŞƏKİ. "DİYARŞÜNASLIQ MUZEYİ"-OPEN 19 Ημέρες 6 Ώρες
33 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.)Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr edilmiş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 16:00 19 Ημέρες 19 Ώρες
343 nömrəli RİOEUGİŞM(Əhmədli f.) "Dünya azərbaycanlılarının həmrəylik gününə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 24-28.12.21 saat 15:00 19 Ημέρες 19 Ώρες
354N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 3 dərəcə sabah 16.00 20 Ημέρες 13 Ώρες
364N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(B) 20 Ημέρες 14 Ώρες
374N İOEUGİŞM 31 dekabr Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəyliyi gününə həsr olunmuş dərəcə turniri 4 dərəcə(A) 20 Ημέρες 14 Ώρες
3831 dekabr dünya Azərbaycanlılarının hgününə həsr edilmiş Şəmkir birinciliyi 21 Ημέρες 22 Ώρες
39Chess Master Shahmat Klubu 22 Ημέρες 7 Ώρες
40Chess Master Shahmat Klubu 22 Ημέρες 7 Ώρες
41"Vəkil Günü"nə həsr olunmuş 2-ci Vəkil şahmat turniri 22 Ημέρες 14 Ώρες
42Elfim Günəşli II dərəcə turniri 18 dekabr 13:00 (ancaq 6-bazar günləri) 22 Ημέρες 17 Ώρες
43Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə yarışı 18, 19, 25, 26 dekabr saat 14:00 (Əlaqə:050-272-00-86) 22 Ημέρες 17 Ώρες
44"Şah Klub" 4-cü dərəcə təsnifat turniri. Bakı Gənclər Mərkəzi 19-25-26 dekabr saat 11:30 22 Ημέρες 19 Ώρες
453 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "Dünya azəbaycanlılarının həmrəylik günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 23-26.12.21 saat 10:00 22 Ημέρες 21 Ώρες
46"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (A qrupu Gəncə) 23 Ημέρες 13 Ώρες
47"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (B qrupu Gəncə) 23 Ημέρες 13 Ώρες
48"Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin 60 illik yubileyi"nə həsr olunmuş turnir (C qrupu Gəncə) 23 Ημέρες 13 Ώρες
49Chessland Şahmat Klubu Yeni İl Turniri 23 Ημέρες 13 Ώρες
50Elfim Günəşli III dərəcə turniri 18 dekabr 10:00 (ancaq 6-bazar günləri) 23 Ημέρες 18 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα