Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Austria (AUT)

Flag AUT
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
138. Hietzinger Schnellschachturnier 1 Ώρες 22 λ.
2Test Team Round robin 9 Ώρες 34 λ.
31. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub B - Turnier 14 Ώρες 40 λ.
4Test Single Swiss-System 1 Ημέρες 2 Ώρες
56. SPIDS Mädchenschachtag 2022 3 Ημέρες 4 Ώρες
6Studenten Schach Meisterschaft 2022 4 Ημέρες 22 Ώρες
7Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 3 - Nachtrag von 09.12.2021 5 Ημέρες 1 Ώρες
8tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe A 6 Ημέρες 1 Ώρες
9tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe B 6 Ημέρες 1 Ώρες
10tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe C 6 Ημέρες 1 Ώρες
11tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe D 6 Ημέρες 1 Ώρες
12tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe E 6 Ημέρες 1 Ώρες
13tschaturanga Frühlings-Cup 2022 Gruppe F 6 Ημέρες 1 Ώρες
141. Offene Klubmeisterschaft Wr. Amateurschachklub A Turnier 6 Ημέρες 16 Ώρες
15Test Sinlge Round Robin 6 Ημέρες 17 Ώρες
161. KJSV Amateur-Schachopen Neubau 9 Ημέρες 1 Ώρες
1730. Activity-Cup 11 Ημέρες 1 Ώρες
1854. Clubmeisterschaft des SCDonaustadt 2022 11 Ημέρες 2 Ώρες
1937. Hietzinger Schnellschachturnier 13 Ημέρες 12 Ώρες
20Amateure OPEN 2022 13 Ημέρες 13 Ώρες
211. Dekron Cup Gruppe B 14 Ημέρες 12 Ώρες
221. Activity-Kombi: Kings & Queens (Schnellschach) 15 Ημέρες 4 Ώρες
231. Dekron Cup Gruppe A 15 Ημέρες 11 Ώρες
241. Dekron Cup Gruppe C 15 Ημέρες 13 Ώρες
251. Activity-Kombi: Kings & Queens (Turnierschach) 16 Ημέρες 5 Ώρες
261. Dekron Cup Gruppe E 16 Ημέρες 11 Ώρες
271. Dekron Cup Gruppe D 16 Ημέρες 11 Ώρες
28Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe II (Oberstufe) Finale 17 Ημέρες 3 Ώρες
29Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe A 17 Ημέρες 3 Ώρες
30Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I+II (Unterstufe+Oberstufe) Mädchen Finale 17 Ημέρες 3 Ώρες
31Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 5-8 17 Ημέρες 3 Ώρες
32Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 9-12 17 Ημέρες 3 Ώρες
33Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Vorgruppe B 17 Ημέρες 3 Ώρες
34Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Sekundarstufe I (Unterstufe) Finale Playoff 1-4 25 Ημέρες 22 Ώρες
35Test Single Swiss-System 28 Ημέρες 8 Ώρες
36Test Sinlge Round Robin 31 Ημέρες 12 Ώρες
37Wiener Schachschülerliga 2021/2022 - Volksschule Finale 32 Ημέρες 6 Ώρες
38Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Turnier 7 33 Ημέρες 1 Ώρες
39Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 3. Klasse 33 Ημέρες 5 Ώρες
40Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 1. Klasse 33 Ημέρες 5 Ώρες
41Blitzturnier-Serie 2021/22 im Schachklub Ottakring Gesamtwertung 33 Ημέρες 7 Ώρες
42Test Team Swiss-System 36 Ημέρες 6 Ώρες
43Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 B-Liga 37 Ημέρες 23 Ώρες
44Test Single Swiss-System 38 Ημέρες 18 Ώρες
4529. Activity-Cup 42 Ημέρες 5 Ώρες
46Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 2.Klasse Nord 43 Ημέρες 5 Ώρες
47Wiener Vereinsmeisterschaft 2021/22 B-Liga 44 Ημέρες 23 Ώρες
48Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 2.Klasse Süd 45 Ημέρες 4 Ώρες
49Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 C-Liga 45 Ημέρες 4 Ώρες
50Wiener Betriebsmeisterschaft 2021/22 A-Liga 45 Ημέρες 4 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα