Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Armenia (ARM)

Flag ARM
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-12տ. 19 Ώρες 36 λ.
2Տ. Պետրոսյանի անվ. շախ. տուն մ/դ առաջ./մ-10տ. 19 Ώρες 43 λ.
3Տ․Պետրոսյանի անվ․ շախմ․տուն մ/դ 13 և 15 տար․ առաջնութ․ Շ Տ 19 Ώρες 44 λ.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար: Տավուշի մարզ / Դիլիջան 21 Ώρες 29 λ.
5Տ.Պետրոսյանի անվ շախ.տուն մ/դ առաջ./ մ-8տ. 22 Ώρες 55 λ.
6ՀՀ խուլերի առաջնություն 1 Ημέρες 1 Ώρες
74 րդ կարգի մրցաշար Նորք Մարաշի շախմատի դպրոց 1 Ημέρες 1 Ώρες
83-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Զեյթուն ՇՄՄ) 1 Ημέρες 1 Ώρες
9Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> կայծակնային մրցաշար 1 Ημέρες 1 Ώρες
10Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Բ խումբ 1 Ημέρες 2 Ώρες
11Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Ա խումբ 1 Ημέρες 3 Ώρες
12Ռաֆայել Վահանյանի <<Գավաթ - 2021թ.>> 1 Ημέρες 20 Ώρες
132-րդ կարգ Աջափնյակ 2 Ημέρες 2 Ώρες
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նուբարաշեն ՇՄՄ 2 Ημέρες 21 Ώρες
153-րդ կարգ Աջափնյակ 24.11.2021թ. 2 Ημέρες 21 Ώρες
16Սարուխանի 4- րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Ημέρες 19 Ώρες
17ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ (22.11 - 30.11.2021 թ.) 4 Ημέρες 20 Ώρες
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նոյեմբերյան համայնք 5 Ημέρες 7 Ώρες
194-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 5 Ημέρες 18 Ώρες
20Chess Academy Cup 2021 - V Stage 6 Ημέρες 22 Ώρες
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք.Վայք 7 Ημέρες 2 Ώρες
22Եղեգնաձորի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 7 Ημέρες 3 Ώρες
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար։Մարզ Տավուշ/ գյուղ Աչաջուր 7 Ημέρες 19 Ώρες
24ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 4 -րդ փուլ 8 Ημέρες
252-րդ կարգի մրցաշար (Գորիս) 8 Ημέρες 22 Ώρες
26Շիրակի մարզի 2022թ.-ի առաջնության 1/2 եզրափակիչ 9 Ημέρες 20 Ώρες
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-ԲՎՄ 9 Ημέρες 20 Ώρες
282-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 9 Ημέρες 21 Ώρες
293-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 9 Ημέρες 21 Ώρες
30Վարդենիսի 4-րդ կարգի մրցումներ 10 Ημέρες 20 Ώρες
311-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 10 Ημέρες 21 Ώρες
32Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 11 Ημέρες 20 Ώρες
333-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Շ Տ մ/դ 11 Ημέρες 20 Ώρες
343-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 11 Ημέρες 22 Ώρες
35Որակավորման մրցաշար չորրորդ կարգ լրացնելու համար/Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադ 13 Ημέρες
36Վարդենիկի ՇԴ՚ 4-րդ կարգի մրցաշար 2021թ ձմեռ 15 Ημέρες
37Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 15 Ημέρες 1 Ώρες
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայք 18 Ημέρες 22 Ώρες
39Ընկերական մրցախաղ ՀՇԱ- Դավթաշեն 22 Ημέρες
40ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորան մրցաշար 22 Ημέρες 2 Ώρες
413-րդ կարգի մրցաշար. Դավթաշեն 22 Ημέρες 20 Ώρες
42Շիրակի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 1/4 եզրափակիչ 24 Ημέρες 22 Ώρες
43Ավանի 1/2 եզրափակիչ մրցաշար 26 Ημέρες 22 Ώρες
44Torneo Encuentro Salon Mandove Pedroso 27 Ημέρες 20 Ώρες
45Ընկերական մրցախաղ - Մալաթիա - Դավթաշեն - աղջիկներ 28 Ημέρες 15 Ώρες
46Ընկերական մրցախաղ - Դավթաշեն - Մալաթիա - տղաներ 28 Ημέρες 15 Ώρες
472-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 29 Ημέρες 2 Ώρες
483-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ք․ Արտաշատ 29 Ημέρες 2 Ώρες
49Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Բ 17։00 30 Ημέρες 21 Ώρες
50Էրեբունի ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար Ա 15։30 30 Ημέρες 22 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα