Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Andorra (AND)

Flag AND
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Campionat Absolut d'Andorra 2022 37 Ημέρες 9 Ώρες
238 Obert Internacional d'Escacs d'Andorra 2022 Fide Event Code 292574 120 Ημέρες 16 Ώρες
3Gran Prix d’Andorra 2022 Fide Event Code 291296 126 Ημέρες 14 Ώρες
4Torneig Festa Major Escaldes-Engordany 2022 128 Ημέρες 18 Ώρες
5Torneig Sant Miquel d'Engolasters 2022 204 Ημέρες 17 Ώρες
6Campionat Juvenil d'Andorra 2022 270 Ημέρες 21 Ώρες
7Social GEVA-CEA 2021 344 Ημέρες 22 Ώρες
8Torneig Pirineu 2021 367 Ημέρες 10 Ώρες
9I TORNEIG TANCAT D'ESCACS "PRINCIPAT D'ANDORRA" - 1999 370 Ημέρες 17 Ώρες
10Campionat Absolut d'Andorra 2021 408 Ημέρες 11 Ώρες
11Marató d'escacs d'Andorra 477 Ημέρες 11 Ώρες
12Festa Major Escaldes-Engordany 2021 491 Ημέρες 9 Ώρες
13Gran Prix de ràpides d'Andorra la Vella 492 Ημέρες 16 Ώρες
14Testturnier 27 Juli 2020 playchess 854 Ημέρες 11 Ώρες
15Campionat Juvenil d'Andorra 2020 1006 Ημέρες 12 Ώρες
16Campionat SUB14 2020 - Comarques Pirinenques 1015 Ημέρες 12 Ώρες
17Campionat SUB10 2020 - Comarques Pirinenques 1015 Ημέρες 12 Ώρες
18Campionat SUB12 2020 - Comarques Pirinenques 1018 Ημέρες 11 Ώρες
19Campionat Absolut d'Andorra 2019 1135 Ημέρες 16 Ώρες
2037 Obert Internacional d'Escacs d'Andorra 1212 Ημέρες 16 Ώρες
21Gran Prix de ràpides d’Andorra la Vella 2019 1216 Ημέρες 12 Ώρες
22Torneig Nocturn de ràpides Escaldes Engordany 2019 1217 Ημέρες 6 Ώρες
23Campionat Juvenil d'Andorra 2019 1371 Ημέρες 11 Ώρες
24Campionat SUB14 2019 - Comarques Pirinenques 1375 Ημέρες 10 Ώρες
25Campionat SUB12 2019 - Comarques Pirinenques 1375 Ημέρες 10 Ώρες
26Campionat SUB10 2019 - Comarques Pirinenques 1375 Ημέρες 10 Ώρες
27Campionat Absolut d'Andorra 2018 1464 Ημέρες 17 Ώρες
2836 Obert Internacional d'Escacs d'Andorra 1581 Ημέρες 7 Ώρες
29Torneig Festa Major Escaldes Engordany 2018 1588 Ημέρες 6 Ώρες
30Gran Prix de ràpides d’Andorra la Vella 1588 Ημέρες 14 Ώρες
31Campionat SUB10 2018 - Comarques Pirinenques 1732 Ημέρες 10 Ώρες
32Campionat SUB12 2018 - Comarques Pirinenques 1732 Ημέρες 10 Ώρες
33Campionat Juvenil d'Andorra 2018 1748 Ημέρες 11 Ώρες
345º European Small Nations Team Championship 1836 Ημέρες 11 Ώρες
35Blitz Tournament ESNA 2017 1837 Ημέρες 11 Ώρες
36Torneo de Ajedrez IRT Copa Icesi 2017 Blitz Absoluto 1851 Ημέρες 15 Ώρες
37Campionat Absolut d'Andorra 2017 1868 Ημέρες 11 Ώρες
3835 Open Internacional d'Andorra 1945 Ημέρες 7 Ώρες
39Festa Major d'Escaldes - Hotel Panorama 1952 Ημέρες 6 Ώρες
40Gran Prix d'Andorra 2017 1954 Ημέρες 13 Ώρες
41Fisher Random 2017 1988 Ημέρες 8 Ώρες
42Campionat Social GEVA-CEA 2017 1990 Ημέρες 14 Ώρες
43Tập huấn 2017 2058 Ημέρες 2 Ώρες
44Campionat Juvenil d'Andorra 2017 2106 Ημέρες 11 Ώρες
45Campionat SUB10 2017 - Comarques Pirinenques 2110 Ημέρες 11 Ώρες
46Campionat SUB12 2017 - Comarques Pirinenques 2110 Ημέρες 11 Ώρες
47Campionat Absolut d'Andorra 2016 2206 Ημέρες 16 Ώρες
4834 Andorra Open 2300 Ημέρες 15 Ώρες
49Gran Prix d'Andorra 2016 2305 Ημέρες 14 Ώρες
50Campionat SUB14 2016 - Comarques Pirinenques 2463 Ημέρες 10 Ώρες
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα