Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Netherlands Antilles (AHO)

Flag AHO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Кубок Алтайского края по быстрым шахматам, 4 этап 41 Ημέρες 1 Ώρες
2OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 47 Ημέρες 15 Ώρες
3OKYANUS KOLEJİ BEYAZ AT İLK OKUL KATEGORİSİ SATRANÇ TURNUVASI 47 Ημέρες 16 Ώρες
4Турнир по быстрым шахматам "Chess Cool" 69 Ημέρες 20 Ώρες
5PREPARATORIO 8 OCTUBRE JUVENILES 266 Ημέρες 15 Ώρες
6ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 281 Ημέρες 16 Ώρες
7ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 281 Ημέρες 16 Ώρες
8 Campeonato 114 aniversario de Requena "Alicia Maria Inmaculada Lozano Torres" Oraganiza: Club de Ajedrez Requena Chess 314 Ημέρες 5 Ώρες
9ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 404 Ημέρες 22 Ώρες
10ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 410 Ημέρες 1 Ώρες
11... 438 Ημέρες 14 Ώρες
12Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Ημέρες 5 Ώρες
13Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Ημέρες 5 Ώρες
14Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Ημέρες 5 Ώρες
15Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Ημέρες 5 Ώρες
16Chess Challenge 3 チャレンジ 509 Ημέρες 6 Ώρες
172do PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 809 Ημέρες 9 Ώρες
181er PRE IRT ONLINE ESCOLAR JUVENIL QUEDATE EN CASA MEJORANDO TU AJEDREZ 811 Ημέρες 8 Ώρες
19Schülerliga Waizenkirchen 2020 U8 847 Ημέρες 12 Ώρες
20ESCUELA CUSQUEÑA DE AJEDREZ: I CAMPEONATO DE AJEDREZ VACACIONES INTELIGENTES 2020 "BUSCANDO PRO CHESS PLAYERS" 898 Ημέρες 10 Ώρες
21Hội Khỏe Phù Đổng cấp Trường Năm Học 2019 - 2020 Nhóm thi đấu: Nam khối 1,2,3 945 Ημέρες 3 Ώρες
2220º Encontrão Multiversal do Clube de Xadrez de Sintra - 20/setembro, 21h30 1015 Ημέρες 12 Ώρες
23YÜZÜNCÜ YIL ONDOKUZMAYIS SPOR VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER KATEGORİSİ 1153 Ημέρες 22 Ώρες
24t 1159 Ημέρες 15 Ώρες
25XVII MATCH PONG JUEGOCIENCIA 2019 - FASGBA El sábado 16 de marzo a las 17 hs 1204 Ημέρες 17 Ώρες
262 Кубок ШФК (рейтинг 1000-1200) 1320 Ημέρες 13 Ώρες
27GIẢI CỜ VUA TRƯỜNG TH &THCS LƯƠNG THẾ VINH NĂM HỌC 2018 NAM LOP 123 1357 Ημέρες
28FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 2018 1491 Ημέρες 14 Ώρες
29Первенство Ленинградской области. Девочки до 13 лет 1545 Ημέρες 2 Ώρες
30Первенство Ленинградской области. Мальчики до 11 лет 1545 Ημέρες 2 Ώρες
31FESTA ELS ESCACS FAN PER TU 1862 Ημέρες 16 Ώρες
32Мемориал А. Ф. Ильина-Женевского 2016, посвященный 80-летию Куликова В. Г. Блиц- турнир 2051 Ημέρες 16 Ώρες
33Test Telepuzik Champ. 2016 2194 Ημέρες 1 Ώρες
34Rockadens Öppna KM M2 Hösten 2015 2395 Ημέρες 13 Ώρες
35XIV OPEN DE XADREZ DO CCFC 2677 Ημέρες 13 Ώρες
36Wrong Entry.Please Delete 2719 Ημέρες 19 Ώρες
37xD 2727 Ημέρες 4 Ώρες
38Sivakasi FIDE Rated Chess Championship. 2760 Ημέρες
39UASS Aprilsnabben 2014 2999 Ημέρες 5 Ώρες
40TEMPORAL 3191 Ημέρες 16 Ώρες
41TEMPORAL 3231 Ημέρες 4 Ώρες
4220FEM 3274 Ημέρες 11 Ώρες
43TEMP 3315 Ημέρες 11 Ώρες
44TEMP 3315 Ημέρες 15 Ώρες
45AJEDREZ55 3608 Ημέρες 1 Ώρες
46DEMO 3614 Ημέρες 3 Ώρες
47DEMO 3619 Ημέρες 13 Ώρες
48DEMO 3627 Ημέρες 15 Ώρες
49PANAMERICANO AMATEUR ABSOLUTO(CARTAGENA-COL) 2012 3641 Ημέρες 23 Ώρες
50MEN USA 3692 Ημέρες 3 Ώρες
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα