Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Colombia (COL)

Flag COL
Br.TurnirZadnja izmjena
1IRT de Segunda Categoria Elo 2000 Medellin 2022 6 Sati 33 Min.
2Copa UDI Estudiantil Sub 18de Ajedrez Eliminatoria 3 AMBucaramanga (Junio 25,26) 9 Sati 39 Min.
3Juegos Universitarios ASCUN Nodo Centro Fase Zonal Masculino. Caldas 2022 17 Sati 16 Min.
4Juegos Universitarios ASCUN Nodo Centro Fase Zonal Femenino. Caldas 2022 17 Sati 17 Min.
5Departamental Intercolegiado Infantil Femenino SANTANDER 2021 1 Dani 2 Sati
6Copa UDI Estudiantil Sub 18 de Ajedrez Eliminatoria 1 San Gil (Sabado MAYO 14) 1 Dani 3 Sati
7Copa UDI Estudiantil Sub 18 de Ajedrez Eliminatoria 2 Barrancabermeja (Mayo 21) 1 Dani 3 Sati
8ITT Festival Latinoamericano de Ajedrez GM Gildardo Garcia In memorian 1 Dani 21 Sati
9IRT Latinoamericano de Ajedrez Sub-2000 1 Dani 21 Sati
10IRT II Circuito de CUN FOMEQUE Sub16 Defensa siciliana, variante del dragón 1 Dani 22 Sati
11IRT II Circuito de CUN FOMEQUE Mayores Defensa siciliana, variante del dragón 1 Dani 23 Sati
12IRT II Circuito de CUN FOMEQUE Sub14 Defensa siciliana, variante del dragón 1 Dani 23 Sati
13Torneo Departamental de Bolívar - Sub 20 Femenino 2 Dani
14Torneo Departamental de Bolívar - Sub 20 Masculino 2 Dani
15TORNEO A FESTIVAL REGIONAL TURBO URABACHESS SUIZO INDIVIDUAL 2 Dani 2 Sati
16Festival Infantil Regional Urabaches Turbo 2 Dani 2 Sati
17Torneo Mixto Escolar de Ajedrez 2022 - Sub 8 2 Dani 4 Sati
18Torneo Mixto Escolar de Ajedrez 2022 - Sub 10 2 Dani 4 Sati
19Torneo Mixto Escolar de Ajedrez 2022 - Sub 12 2 Dani 4 Sati
20Torneo Mixto Escolar de Ajedrez 2022 - Sub 14 2 Dani 4 Sati
21IV Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 2 Dani 17 Sati
22III Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 2 Dani 20 Sati
23Torneo Activo IRT Sub2050 Chinauta 3 Dani 3 Sati
24Departamental Sub 20 Liga Ajedrez de Boyaca - Club ajedrez Duitama 3 Dani 7 Sati
25ALMO friday 20.05.2022 Bucaramanga 3 Dani 19 Sati
26II Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 4 Dani 17 Sati
27I Blitz Festival Latinoamericano de Ajedrez 4 Dani 17 Sati
28IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U17 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 4 Dani 23 Sati
29IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U14 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 4 Dani 23 Sati
30IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U12 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 4 Dani 23 Sati
31IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U10 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 4 Dani 23 Sati
32IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U08 Torneo - Semifinal Presencial - Villavicencio 4 Dani 23 Sati
33IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U17 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 5 Dani
34IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U14 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 5 Dani
35IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U12 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 5 Dani
36IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U10 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 5 Dani
37IV TORNEO DE AJEDREZ DEL CARIBE U8 Festival - Semifinal Presencial - Villavicencio 5 Dani
38Torneo Cerrado Blitz In Memoriam Irvin Gomez ATL 5 Dani 19 Sati
39Juegos Universitarios Ascun Nodo Oriente Fase Zonal Masculino Blitz Santander 7 Dani 4 Sati
40Juegos Universitarios Ascun Nodo Oriente Fase Zonal Masculino Santander 2022 8 Dani 21 Sati
41Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 8 Dani 22 Sati
42Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-16 Femenino 8 Dani 22 Sati
43Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 20 8 Dani 23 Sati
44Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 15 8 Dani 23 Sati
45Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 12 9 Dani
46Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 10 9 Dani
47Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero CARTAGO CONTIGO Sub 8 9 Dani 1 Sati
48SEMI-CLASICO MAYO CALI C.C CARRERA 9 Dani 2 Sati
49Interclases Infantil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 9 Dani 5 Sati
50Interclases Juvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia Quindio 9 Dani 5 Sati
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2022 18:44
PixFuture exclusive partner, masthead