Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Georgia (GEO)

Flag GEO
БрТурнирПоследња измена
1Tbilisi Open B11 Ch 11 Сати 17 Мин.
2Tbilisi Open B13 Ch 11 Сати 24 Мин.
3Tbilisi Open B9 Ch 11 Сати 48 Мин.
4Tbilisi Open G13 Ch 11 Сати 51 Мин.
5V თანრიგი 12 Сати 15 Мин.
6საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უმცროსი ასაკი 12 Сати 24 Мин.
7საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე უფროსი ასაკი 12 Сати 24 Мин.
8საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 12 Сати 25 Мин.
9Tbilisi Open G11 Ch 13 Сати 23 Мин.
10Tbilisi Open G9 Ch 13 Сати 31 Мин.
11საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Сати 38 Мин.
12საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Сати 40 Мин.
13საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 16 Сати 46 Мин.
14V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 16 Сати 55 Мин.
15III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Сати 6 Мин.
16IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 17 Сати 17 Мин.
17Blitz 1 Дани 12 Сати
1815th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup-2022" 2 Дани 16 Сати
19III თანრიგი 7 Дани 14 Сати
20III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Дани 16 Сати
21IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Дани 16 Сати
22საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 7 Дани 16 Сати
23საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 7 Дани 16 Сати
24V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 7 Дани 17 Сати
25GEO B-16 Ch 2022 8 Дани 10 Сати
26GEO G-16 Ch 2022 8 Дани 11 Сати
27GEO B-10 Ch 2022 8 Дани 11 Сати
28GEO G-10 Ch 2022 8 Дани 11 Сати
29Qualifying tournament for 5 rank 9 Дани 16 Сати
30Blitz tournament Under 18 year 10 Дани 11 Сати
31ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 14 წლამდე პირველი ლიგა 14 Дани 12 Сати
32IV თანრიგი 14 Дани 12 Сати
33ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 8 წლამდე პირველი ლიგა 14 Дани 13 Сати
34ფოთის გრან-პრის გათამაშების II ეტაპი 10 წლამდე პირველი ლიგა 14 Дани 13 Сати
35V თანრიგი 14 Дани 14 Сати
36საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 14 Дани 16 Сати
37საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე) 14 Дани 16 Сати
38 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Дани 16 Сати
39V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Дани 17 Сати
40 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 14 Дани 17 Сати
41ბლიცი 7 მაისი 15 Дани 13 Сати
42Tbilisi U7 Ch Boys 18 Дани 14 Сати
43Tbilisi U7 Ch Girls 18 Дани 14 Сати
44ლანჩხუთი-2022 12 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Дани 17 Сати
45ლანჩხუთი-2022 8 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Дани 17 Сати
46ლანჩხუთი-2022 10 წლამდე მოჭადრაკეებს შორის 18 Дани 17 Сати
47ვახტანგიანა - ნონას თასი 19 Дани 12 Сати
48III თანრიგი 21 Дани 10 Сати
49IV თანრიგი 21 Дани 13 Сати
50V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 21 Дани 16 Сати
Advertisement