Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Spain (ESP)

Flag ESP
БрТурнирПоследња измена
1III Elllobregat Open Chess Grupo A 9 Минуте
2Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 12 Минуте
3Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 13 Минуте
4Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 15 Минуте
53º Abierto Internacional "CIUDAD de ARAHAL" - Memorial Eulogio Parrilla 41 Минуте
6XIX Gran Torneo Internacional AFICIONADOS "B" S-2000 - BENIDORM - Gran Hotel Bali 2022 (Event code: 298497) 42 Минуте
7CHESSABLE SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL 2022 - Group B 47 Минуте
8III Elllobregat Open Chess Grupo B 49 Минуте
9XIX Open Internacional Gran Hotel Bali Grupo A 2022 - BENIDORM (Event code: 298496) 49 Минуте
10CHESSABLE SUNWAY SITGES CHESS FESTIVAL 2022 - Group A 54 Минуте
11LISTADO DE ESCOLARES PARA 2023 1 Сати 20 Мин.
12IV TORNEOS SOCIAL DE LENTAS 2023 1 Сати 43 Мин.
13TORNEO DEL POLVORON PALACIO DE PIONEROS 2 Сати 17 Мин.
14XLVIII Abierto Internacional "CIUDAD de SEVILLA" 2023 - Del 13 al 21 de enero (Event Code 303152) 2 Сати 30 Мин.
15XXXIII Abierto Internacional "VILLA de MARCHENA" 2022 - (AFORO COMPLETO) 2 Сати 32 Мин.
16TORNEO DE AJEDREZ OLEOCARTEYA 2022 2 Сати 50 Мин.
17I TORNEO NAVIDEÑO DE AJEDREZ CLUB SALESIANOS MONTILLA 2 Сати 56 Мин.
18TORNEO DE AJEDREZ DE NAVIDAD AGUILAR DE LA FRONTERA 2 Сати 56 Мин.
19Torneo promoción. Alevín-Infantil 3 Сати 48 Мин.
20XI Torneo "A ritmo lento" Villa de La Zubia 4 Сати 38 Мин.
21II Torneo Navideño Sub 2400 CDA Lapuerta 5 Сати 16 Мин.
22Torneo blitz dia del ajedrez cordobes 5 Сати 49 Мин.
23Preinscritos U2150 LORCA B (28-30 Dic. 2022) 6 Сати 13 Мин.
24Preinscritos Open LORCA A (26-30 Dic. 2022) Valido NORMAS GM, IM 6 Сати 22 Мин.
25TORNEO NAVIDEÑO CARAVACA (ABIERTO) 6 Сати 31 Мин.
26Torneo de Ajedrez Pablo de Unamuno (Id 308164) 7 Сати 17 Мин.
27Tancat MI - IX Festival Internacional "Vila de Platja d'Aro" 7 Сати 33 Мин.
28Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 8 Сати 25 Мин.
29Amistoso Memorial Mercedes Parrón 8 Сати 35 Мин.
30Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 9 Сати
31Torneo infantil del II Memorial Mercedes Parrón 9 Сати 1 Мин.
32VII ESCOLAR PRIMARIA NERJA EQUIPOS 9 Сати 40 Мин.
33XXXII TORNEO DE NAVIDAD FUNDACIÓN CAJACANARIAS 11 Сати 59 Мин.
34III Torneo Blitz Online Gambito de Dama Gran Canaria 2022 16 Сати 28 Мин.
35XIII Torneo Blitz Nocturno Gran Hotel Bali 2022 17 Сати 35 Мин.
362022 Xmas Tourney 19 Сати 14 Мин.
37XIII Torneo 3X3 2022 Campeonato Insular por Equipos 19 Сати 24 Мин.
38Nadal 2022 Eivissa SUB12 19 Сати 29 Мин.
39Torneo por PAREJAS Navidad 2022 Eivissa 19 Сати 32 Мин.
40IX TORNEO ABIERTO INTERNACIONAL VILLA DE CONIL MEMORIAL PEPE UREBA 19 Сати 53 Мин.
41Open de Ajedrez Elgoibar 21 Сати 19 Мин.
42CTL Absoluto Valladolid 2023-Fase final ID 307343 22 Сати 10 Мин.
43Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Debutantes 22 Сати 45 Мин.
44Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Txikiak 22 Сати 46 Мин.
45Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Sub-10 22 Сати 47 Мин.
46Bidasoako Gabonetako Jaialdia 2022 Sub-16 22 Сати 48 Мин.
47IV Torneig d'escacs Open de Manacor 2022 22 Сати 52 Мин.
48Equipos CTL Salamanca 2023 (Id 307634) 23 Сати 21 Мин.
49Maratón de Ajedrez Círculo Cultural Juan 23 de 2022 23 Сати 51 Мин.
50XI TORNEO DE AJEDREZ VALSEQUILLO 2022 1 Дани