Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
БрТурнирПоследња измена
11iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. B-qrup Şirvan ş.UGİŞM 23 Минуте
21iyun Uşaqlarin Beynəlxalq Müdafiəsi Günü şahmat turniri. A-qrup Şirvan ş.UGİŞM 24 Минуте
33 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May- Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 26-30.05.2022 saat 15:00 36 Минуте
4HİRŞDK: II dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 14.00-da.(055) 402 04 49 1 Сати 14 Мин.
5HİRŞDK: III dərəcə(2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı)MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri. 16-20 iyun,saat 12.00-da.(055) 402 04 49 1 Сати 14 Мин.
6HİRŞDK: IV dərəcə(2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-20 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Сати 14 Мин.
7HİRŞDK:sınaq (2014-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) MOK-un yaradılmasının 30 illik yubileyinə həsr olunmuş turniri.16-18 iyun,saat 10.00-da.(055) 402 04 49 1 Сати 14 Мин.
8Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) II dərəcə turniri (28, 29, 30, 31 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Сати 15 Мин.
9Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) III dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 14:00 (Tel: 0502720086) 1 Сати 15 Мин.
10Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) IV dərəcə turniri (28, 29, 30 may) saat 10:00 (Tel: 0502720086) 1 Сати 15 Мин.
1128 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazae 4 ve derecesiz) 1 Сати 22 Мин.
1228 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar 2-3 derece) 1 Сати 23 Мин.
1328 may Respublika gününə həsr edilmiş rapid turniri(29 may bazar.Abdulov Orxan) 1 Сати 23 Мин.
14Chessland Şahmat Klubu ll-dərəcə turniri May-28-30 Iyun 4-5 (Saat15:30) 1 Сати 49 Мин.
15Chessland Şahmat Klubu III-dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 12:30) 1 Сати 50 Мин.
16Chessland Şahmat Klubu IV- dərəcə təsnifat turniri 28-30 May (Saat 10:00) 1 Сати 50 Мин.
17"28 may May Müstəqillik günü" - nə həsr olunmuş Şahmat Turniri 2014-2015 oğlanlar 1 Сати 53 Мин.
183 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli f.) "28 May -Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat16:00 2 Сати 19 Мин.
193 nömrəli RİOEUGİŞM (Əhmədli q.) "28 May-Respublika günü"nə həsr olunmuş şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri. 26-30.05.2022 saat 16:00 2 Сати 19 Мин.
201 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 14 2 Сати 30 Мин.
211 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 14 2 Сати 30 Мин.
221 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O12 2 Сати 30 Мин.
231 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 10 2 Сати 31 Мин.
241 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 10 2 Сати 31 Мин.
251 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri O 8 2 Сати 31 Мин.
261 Iyun Beynəlxalq Uşaqlar gününə həsr olunmuş yaş qrupları üzrə Ucar şahmat turniri G 8 2 Сати 32 Мин.
2728 may Müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi B qrupu 3 Сати 36 Мин.
28Fuad Jafarov memorium-2022 -open 6 Сати 7 Мин.
2924July-01August İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of Grandmaster Vugar Gashimov “Vugar Gashimov Memorial – 2022” +99450 353 10 10 7 Сати 36 Мин.
3028 May müstəqillik gününə həsr edilmiş 6-8-10 yaşlı şahmatçılar arasında Göyçay UGİŞM nin birinciliyi 7 Сати 57 Мин.
31Fuad Jafarov memorial -2022 Children U12 8 Сати 31 Мин.
32 28 may Respublika Gününə həsr olunmuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- nin (Binəqədi f.) 28 - 30 may 2022 ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir- IV - dərəcə uğrunda 9 Сати 2 Мин.
3328 may Respublika Gününə həsr olunmnuş 4 nömrəli İOEUGİŞM- ( Binəqədi f. ) 28 - 30 may 2022 - ci il tarixlərdə şahmat üzrə turnir - III dərəcə uğrunda 9 Сати 2 Мин.
34AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (10 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 13:00-DA 1 Дани
35AĞ TOP ŞK - Balaca Çempion Kuboku-2 (8 yaşadək) Təsnifat Yarışı, 28,29,30 May 2022 11:00-DA 1 Дани
36Şəhid ARƏSTƏ BAXIŞOVANIN xatirəsinə həsr olunmuş Xaçmaz,Quba,Qusar,Şabran və Siyəzən rayonlarını təmsil edən qızlar və qadınlar arasında ŞAHMAT turniri 1 Дани 2 Сати
373 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28-may Respublika günü"nə həsr olunmuş III dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turnir .23.05.2022 saat 13:00 1 Дани 3 Сати
383 nömrəli RİOEUGİŞM (Səbail f) "28 may-Respublika günü"nə həsr olunmuş IV dərəcə uğrunda şahmat üzrə təsnifat turniri 23.05.2022 saat 13:00 1 Дани 3 Сати
3928 may Respublika gününə həsr edilmiş təsnifat turniri 1 Дани 3 Сати
4028 May Müsteqilik Gününə Həsr Olunmuş Təbib Kuboku Şahmat Turniri 1 Дани 4 Сати
414 nömrəli İOEUGİŞM 2 dərəcə turniri 26may saat 16:30 2 Дани
424 nömrəli İOEUGİŞM 3 dərəcə turniri 27may saat 15:00 2 Дани
434 nömrəli İOEUGİŞM 4 dərəcə turniri 27may saat 14:00 2 Дани
44Respublika gününə həsr olunmuş Ucar şahmat turniri 2 Дани 2 Сати
45Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4cü dərəcə 0503531010 3 Дани 21 Сати
46Chess Master 28 may filiali lV Derece mayin 20,21.22 0505808087 3 Дани 22 Сати
47Zəfər turniri 27-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3cü dərəcə 0503531010 3 Дани 22 Сати
48Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 2ci dərəcə 0503531010 3 Дани 22 Сати
49Zəfər turniri 23-31 may Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 1ci dərəcə 0503531010 3 Дани 22 Сати
50PREMIER SCHOOL OF CHESS 21-22-28-29 May III dərəcə təsnifat turniri Saat 13.00 Turnir ŞƏNBƏ və BAZAR günləri keçiriləcək.Əlaqə 012-490-42-03,055-310-31-51 4 Дани 4 Сати
Advertisement