Tournament selection

Sort according to

Federation: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.TournamentLast update
1ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ОЧАКІВ-2019". Турнір "С" (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ !!!) 49 Minutes
2Шахова класика — травень 2019 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 7 Hours 29 Min.
3Турнір до Дня захисту дітей (Попередня реєстрація) 7 Hours 35 Min.
4CHESS SСHOOL – FAMILY – 2019 Турнир «А»: Для взрослых 9 Hours 59 Min.
5CHESS SСHOOL – FAMILY – 2019 Турнир «Б»: Для детей 10 Hours 12 Min.
6Чемпіонат м. Києва з шахів серед дівчат до 12 років 10 Hours 45 Min.
74 меморіал Чорноморця (турнір В з нормою кандидатського балу) 11 Hours 1 Min.
8Чемпіонат м. Києва з шахів серед юнаків до 12 років 11 Hours 14 Min.
9Chemist Blitz 2019 11 Hours 45 Min.
10Ukraine Clubs Teams Championship - 2019 11 Hours 47 Min.
11"КУБОК ОРІГАМІ - 2019" Турнір «А» - Дитячий турнір «RAPID», 2005 р.н. та молодші. 1 місце - 800 грн. 11 Hours 56 Min.
12Шаховий фестиваль "Дніпровські зірки", турнір B 13 Hours 18 Min.
13Шаховий фестиваль "Дніпровські зірки", турнір А 13 Hours 19 Min.
14Першість КМДШ 2019 13 Hours 34 Min.
15The Final competitions of the VIII Summer All-Ukrainian Games of Veterans of Sports in Memory of M. M. Baki of Chess (Rapid) 13 Hours 54 Min.
16ШАХОВИЙ ТУРНІР ДО ДНЯ КИЄВА, Сирецький Парк, "Шахове містечко", (25-05-2019) м. Київ. 14 Hours 8 Min.
17"КУБОК ОРІГАМІ - 2019" Турнір «Б» - «OPEN» турнір BLITZ. 1 місце - 1000 грн. 15 Hours 38 Min.
18Чемпіонат України з шахів серед юнаків до 8 років (класичні шахи) 16 Hours 21 Min.
19Open chess tournament for Children's Day ДНІПРО РЕЄСТРАЦІЯ !!! 16 Hours 52 Min.
20Чемпіонат України з шахів серед дівчат до 8 років (класичні шахи) 19 Hours 26 Min.
21O.Podolskiy Memorial-C2019 Попередня реєстрація 21 Hours 2 Min.
22O.Podolskiy Memorial-B2019 Попередня реєстрація 21 Hours 2 Min.
23O.Podolskiy Memorial-A2019 Попередня реєстрація 21 Hours 3 Min.
24OCHAKIV-2019. Tournament - A (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ !!!) 21 Hours 59 Min.
25ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ОЧАКІВ-2019". Турнір "А" (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ !!!) 22 Hours
26OCHAKIV-2019. Tournament - D (blitz) 1 Days
27ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ОЧАКІВ-2019". Турнір "В" (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ !!!) 1 Days
28Leokeramika Open 2019 Pre-registration 1 Days 8 Hours
291st Vinnytsia International golden youth cup U14 1 Days 8 Hours
301st Vinnytsia International golden youth cup U12 1 Days 8 Hours
311st Vinnytsia International golden youth cup U10 1 Days 8 Hours
321st Vinnytsia International golden youth cup U08 1 Days 8 Hours
331st Vinnytsia International golden youth cup U06 1 Days 8 Hours
344й меморіал Чорноморця (турнір С з нормою 1 розряду) 1 Days 10 Hours
356-й Всеукраїнський Меморіал Болеславського І.Є. турнір Б (Попоредня реєстрація) РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ !!! ЗАЛИШИЛОСЬ ВСЬОГО 6 МІСЦЬ !!! 1 Days 10 Hours
366-й Всеукраїнський Меморіал Болеславського І.Є. турнір А (Попоредня реєстрація) РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ !!! ЗАЛИШИЛОСЬ ВСЬОГО 6 МІСЦЬ !!! 1 Days 10 Hours
37Шаховийтурнір серед представників національних громад м.Дніпро 1 Days 14 Hours
38Відкрита першість Шахової майстерні 2019 (на 4 розряд) 1 Days 15 Hours
39Відкрита першість Шахової майстерні 2019 (на 3 розряд) 1 Days 15 Hours
40Відкрита першість Шахової майстерні 2019 (на 2 розряд) 1 Days 15 Hours
41Kubok Prykarpatya-2019 (Den Heroiv) ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 2 Days 10 Hours
42"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 18-19.05.2019 3 Days 17 Hours
43"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 17-19.05.2019 3 Days 18 Hours
44"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 17-19.05.2019 3 Days 18 Hours
45Командний турнір "Галицька ліга" 4 Days 12 Hours
46Травневий дебют - 2019 4 Days 13 Hours
47Першість області серед учнів 1-8 класів 4 Days 13 Hours
48КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ. Турнір з обрахунком національного рейтингу 4 Days 13 Hours
49KIEV CHESS CENTER (Rapid, 2019-05-19) 4 Days 14 Hours
50Чемпіонат України з шахів (класичні) серед дівчат до 10 років 4 Days 15 Hours
Advertisement