Tournament selection

Sort according to

Federation: Turkey (TUR)

Flag TUR
No.TournamentLast update
1Mentese Flowers 2022 WGM Chess Tournament 06.02.2022 / 10.02.2022 8 Hours 3 Min.
2Marmaris Karya-14 IM Chess Tournament 01.02.2022 / 05.02.2022 8 Hours 3 Min.
3Marmaris Karya-13 IM Chess Tournament 27.01.2022 / 31.01.2022 8 Hours 4 Min.
4Marmaris Karya-12 IM Chess Tournament 22.01.2022 / 26.01.2022 8 Hours 4 Min.
5YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 12 Hours 59 Min.
6YALOVA BELEDİYESPOR 17. ELO SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 13 Hours
7Kamp Turnuvası 14 Hours 29 Min.
82021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
92021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
102021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
112021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
122021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
132021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
142021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
152021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 15 Hours
162021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 1 Days 15 Hours
172021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 1 Days 15 Hours
18YAKUTİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ DOSTLUK TEMELLİ-8 2 Days 12 Hours
192020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (KÜÇÜKLER GENEL) 2 Days 20 Hours
202021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 2 Days 22 Hours
21OSMANGAZİ HIZLI SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 3 Days 6 Hours
22OSMANGAZİ YILDIRIM SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 3 Days 6 Hours
23CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 10 Yaş ve Altı Kategorisi [2010-2012] 3 Days 9 Hours
24şehit hüseyin kavaklı fen lisesi erkek turnuvası 3 Days 10 Hours
252021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 Days 14 Hours
262021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Days 14 Hours
272021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 3 Days 14 Hours
282021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Days 14 Hours
292021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 3 Days 15 Hours
302021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 3 Days 15 Hours
31CUMHURİYET ORTAOKULU TURNUVASI 3 Days 15 Hours
322021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 3 Days 15 Hours
332021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 2. BÖLGE TURNUVASI YILDIZLAR KIZLAR KATEGORİSİ 3 Days 16 Hours
34İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ ( 2. SINIFLAR ) 3 Days 22 Hours
35İMAMOĞLU İLÇESİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ ( 1. SINIFLAR ) 3 Days 22 Hours
36Konya Erkin Spor 1 4 Days 13 Hours
372021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 4 Days 19 Hours
382021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 4 Days 21 Hours
392021-2022 İSTANBUL OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3. BÖLGE TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 4 Days 21 Hours
40BİSMİL OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR 2009-2010 DOĞULULAR 5 Days 8 Hours
41ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 Days 11 Hours
42TÜRKİYE KUPASI KONYA İL BİRİNCİLİĞİ 5 Days 11 Hours
43ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 7 YAŞ GENEL 5 Days 11 Hours
44TÜRKİYE KUPASI HATAY İL BİRİNCİLİĞİ 5 Days 12 Hours
452021-TÜRKİYE KUPASI GAZİANTEP İL BİRİNCİLİĞİ AÇIK 5 Days 12 Hours
46ÖZEL CEMAL ÇAM ANADOLU LİSESİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 5 Days 12 Hours
47ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ GENEL 5 Days 12 Hours
48ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 9 YAŞ KIZ 5 Days 12 Hours
49ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ GENEL 5 Days 12 Hours
50ANTALYA AGORA AVM YENİ YIL SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ KIZ 5 Days 12 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use