Tournament selection

Sort according to

Federation: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TournamentLast update
1SEVERNOBACKA LIGA 2019 0 Minutes
2Backa liga Subotica 2019 9 Minutes
3MOL SUBOTICA 2019 11 Minutes
4Republičko ekipno takmičenje osnovnih škola Srbije, Pirot 19.05.2019. OŠ "Vuk Karadžić", 12:00h 16 Minutes
5Backa liga ns 2019 25 Minutes
6Mol Vrbas-Bačka Palanka 2019 43 Minutes
7Juznobacka league 2019 52 Minutes
8Banat liga jug 2019 1 Hours 4 Min.
9Ekipno prvenstvo Beograda za zene 2019 1 Hours 16 Min.
10Banatska liga sever 2019. 1 Hours 27 Min.
11IX MEMORIJAL " JOVO MIJIC " BUKOVAC 1 Hours 47 Min.
12Južnobanatska liga 2019 2 Hours 26 Min.
13ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 19.05.2019. у 17,00 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 3 Hours 25 Min.
14SILVER LAKE 2019. OPEN A 3 Hours 32 Min.
15SILVER LAKE 2019. OPEN B 3 Hours 32 Min.
16SILVER LAKE 2019. OPEN C 3 Hours 32 Min.
17GM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 4 Hours 10 Min.
18IM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 4 Hours 11 Min.
19WIM Round Robin "Orbis-2 2019" Paracin, July 13th - 19th 4 Hours 11 Min.
20International Tournament "Paracin 2019" - OPEN A July 5th-12th 4 Hours 11 Min.
21International Tournament "Paracin 2019" - OPEN B July 5th-12th 4 Hours 12 Min.
22International Tournament "Paracin 2019" - OPEN C July 6th-12th 4 Hours 13 Min.
23Otvoreni Kostolački rapid festival "Bora Beka 2019" 8 Hours 3 Min.
24Kostolački rapid festival "Bora Beka 2019" - Kadeti U14 8 Hours 3 Min.
25Novosadska liga 2019 17 Hours 8 Min.
26GM Round robin Third Saturday 116 Novi Sad - 05.07.-11.07.2019 17 Hours 57 Min.
27IM Round robin Third Saturday 117 Novi Sad - 06.07.-11.07.2019 17 Hours 57 Min.
28X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 12.- 18 July 2019 A GROUP - (Above 2000 ELO) 17 Hours 57 Min.
29X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 12- 18. July 2019 B GROUP (1600-2000 ELO) 17 Hours 57 Min.
30X. OPEN INTERNATIONAL CH. OF VOJVODINA 2019 - Novi Sad 13 - 18 July 2019 C GROUP (Under 1700 ELO) 17 Hours 58 Min.
31Brzopotezno Gran Pri jesen/zima 2018 A - FINALE 18 Hours 2 Min.
32Omladinsko prvenstvo Jagodine 18 Hours 2 Min.
337. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Decaci do 6 god. (2013. i mladji) 19 Hours 26 Min.
34ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА (СТАРИ ДИФ) - субота 18.05.2019. у 17,30 - ЦУГЕР 15 КОЛА 19 Hours 39 Min.
357. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Devojcice do 18 god. (2001-2004) 19 Hours 56 Min.
367. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Devojcice do 14 god. (2005-2008) 19 Hours 59 Min.
377. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Devojcice do 10 god. (2009-2010) 20 Hours 2 Min.
387. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Devojcice do 8 god. (2011. i mladje) 20 Hours 4 Min.
397. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Decaci do 18 god. (2001-2004) 20 Hours 11 Min.
407. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Decaci do 14 godina (2005-2008) 20 Hours 12 Min.
417. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Decaci do 10 god. (2009-2010) 20 Hours 14 Min.
427. Medjunarodno otvoreno prvenstvo Cukarice Decaci do 8 god. (2011. i mladji) 20 Hours 16 Min.
43Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEVOJČICE 8. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 3 Min.
44Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEVOJČICE 7. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 8 Min.
45Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEČACI 6. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 12 Min.
46Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEVOJČICE 5. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 18 Min.
47Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEVOJČICE 4. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 21 Min.
48Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEVOJČICE 6. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 24 Min.
49Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEČACI 1. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 24 Min.
50Republičko takmičenje učenika osnovnih škola Srbije - DEČACI 4. razred, Pirot 18.05.2019. 21 Hours 35 Min.
Advertisement