Tournament selection

Sort according to

Federation: Romania (ROU)

Flag ROU
No.TournamentLast update
1VISUL UNUI PION Ed IV-a Juniori si studenti 08.06.2019 Timisoara 45 Minutes
2VISUL UNUI PION Ed IV-a Copii 12 ani 08.06.2019 Timisoara 45 Minutes
3Blitz Maraton Bucurestean - editia I - Duminica 26.05.2019 1 Hours 22 Min.
4Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 8 ani 1 Hours 22 Min.
5Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 10 ani 1 Hours 22 Min.
6Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 12 ani 1 Hours 23 Min.
7Cupa FAN Courier ed. a IX-a - 14 ani 1 Hours 23 Min.
8Felix Cup 2019 - XXXI edition 15 Hours 50 Min.
9Felix Cup juniors 2019 - I edition 15 Hours 50 Min.
10ChessCraft Arena - Etapa a II a - 26 mai 2019 - Sah Rapid, FIDE, U14 16 Hours 15 Min.
11European School Chess Championship - Open U13 17 Hours 35 Min.
12European School Chess Championship - Open U7 17 Hours 40 Min.
13Cupa de Vara Gresu - U 08 20 Hours 30 Min.
14Carrefour te invită să descoperi lumea! - Bucuresti, 1 iunie 2019 - U8 20 Hours 33 Min.
15Carrefour te invită să descoperi lumea! - Bucuresti, 1 iunie 2019 - U12 20 Hours 34 Min.
16Dezvoltă-ți inteligența alături de noi! - Brasov, 1 iunie 2019 - U8 20 Hours 57 Min.
17Dezvoltă-ți inteligența alături de noi! - Brasov, 1 iunie 2019 - U12 20 Hours 58 Min.
18FESTIVALUL INTERNATIONAL DE SAH SATU MARE editia a-VI-A- Memorialul Iuliu Szabo, 2-8 august 2019 21 Hours
19Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul B - U10 21 Hours 24 Min.
20Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul A - U8 22 Hours 14 Min.
21Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul H - Echipe 22 Hours 48 Min.
22Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul G - BLITZ 22 Hours 48 Min.
23Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul F - Tandem 22 Hours 50 Min.
24Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul E - 960 22 Hours 51 Min.
25Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul Piticot 22 Hours 55 Min.
26Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul D - Open 22 Hours 58 Min.
27Festivalul International de Sah FISCA 2019 turneul C - U14 23 Hours
28Festivalul Hunedorean de Sah - Open A Editia 2 - Geoagiu Bai 1 Days
29Festivalul Hunedorean de Sah - U 14 Editia 2 - Geoagiu Bai 1 Days
30Festivalul Hunedorean de Sah - U 10 Editia 2 - Geoagiu Bai 1 Days
31Cupa de Vara Gresu - U 06 1 Days 8 Hours
32Festivalul international Lions ChessFestival - A1 - Open General - 16 iunie Cluj 1 Days 9 Hours
33Cupa Pheonix Buzau sub 8 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 1 Days 11 Hours
34Cupa Pheonix Buzau sub 10 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 1 Days 11 Hours
35Cupa Pheonix Buzau sub 14 ani, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 1 Days 11 Hours
36European School Chess Championship - Girls U9 1 Days 11 Hours
37Cupa Pheonix Buzau OPEN, editia a VII-a, 23-26 mai 2019 1 Days 11 Hours
38European School Chess Championship - Open U11 1 Days 11 Hours
39European School Chess Championship - Open U9 1 Days 11 Hours
40Cupa Micul Sahist Comarnic - ed.VI 1 Days 12 Hours
41European School Chess Championship - Girls U11 1 Days 13 Hours
42Cupa Palatului 2019 copii sub 12 ani cu elo maxim 1600 1 Days 16 Hours
43Trofeul Clubului Central U12 - Etapa 3 (IBIS - Gara de Nord) 1 Days 17 Hours
44Trofeul Clubului Central U08 - Etapa 3 (IBIS - Gara de Nord) 1 Days 17 Hours
45Trofeul Clubului Central Insotitori - Etapa 3 (IBIS - Gara de NORD) 1 Days 17 Hours
46Cupa de Vara Gresu - U 1600 1 Days 19 Hours
47Cupa de Vara Gresu - U 10 1 Days 19 Hours
48Ziua Copilului 2019 (Children's Day 2019) B 1 Days 20 Hours
49Grand Prix CSU , etapa 2, concurs fete U13, 25-26 mai 1 Days 20 Hours
50Cupa Orasului Comarnic - editia a VIIa - 1 iunie 2019 - juniori 1 Days 21 Hours
Advertisement